Jump to content
triin87

naised jõusaalis

Recommended Posts

no see oli ju kutt mis kutt, kes sellist naiseks veel peab kui just püksi ei vaata?

aga minunaine käisjõusaalis siis tühi 20 kg kang oli talle üksi tõsta raske- ma aitasin. jalapress oli tühi masin paras, ilma ketasteta ja muud jalatüõste masin reiele ja rinnamasin plokk oli tal miski kax plokki peal

ja kodused 5 kg raskused hantlid jäid enamusele harjutustele liiga raskeks tal.

mul oma naisega jõus umbes 10 kordne vahe. kaaluvahe ka niuke et olen 2,5 korda raskem

Pane oma naine siis regulaarselt trenni tegema;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Kiisumiisu

Aga kas Sa siis enne treenima asumist polnud üldse trenni teinud?1 aastaga ikka hirmus hästi ju...

Kas tõesti on võimalik puhtalt pühendumisega nõnda head tööd teha?.Kui tihti nädalas treenid?Selles muidugi on ka iva, et toitumine on Sul ilmselt enam kui hästi paigas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no see oli ju kutt mis kutt, kes sellist naiseks veel peab kui just püksi ei vaata?

aga minunaine käisjõusaalis siis tühi 20 kg kang oli talle üksi tõsta raske- ma aitasin. jalapress oli tühi masin paras, ilma ketasteta ja muud jalatüõste masin reiele ja rinnamasin plokk oli tal miski kax plokki peal

ja kodused 5 kg raskused hantlid jäid enamusele harjutustele liiga raskeks tal.

mul oma naisega jõus umbes 10 kordne vahe. kaaluvahe ka niuke et olen 2,5 korda raskem

Tühi jalapress paras??? :huh:

Kui ma alustasin jõusaalis käimist, siis polnud ma just väga treenitud...olen ka suht pisike - 160 cm ja 50 kg, aga panin kohe jalapressei raskuseks 70 kg ja tegin nagu naksti. Nii, et kui sinu naise jaoks on "paras" ilma raskuseta tühi press, siis ta on kas eriti vedela makaroni-jalaga või lihtsalt sa oled oma šovinistliku jutuga ta ära hirmutanud, et ta üritab end võimalikult nõrgana näidada. Kui ta paneks ala 25 kg jalapressile, siis sa kindlalt arvaks ju, et ta on jube Ramboks ja kulturistiks ära läind :unsure: Pidevalt teed siin tugevamaid naisi maha, sul tundub olevat mingi kompleks vähegi muskliga naiste vastu ja rõhutad siin muudkui mingeid stereotüüpe - ala naine peab olema keskelt 50 cm. Ja kui naine vähe suurem (treenitud, mitte pekk), siis hakkad kohe maha tegema...suht hale minu meelst :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tühi jalapress paras??? :huh:

Kui ma alustasin jõusaalis käimist, siis polnud ma just väga treenitud...olen ka suht pisike - 160 cm ja 50 kg, aga panin kohe jalapressei raskuseks 70 kg ja tegin nagu naksti. Nii, et kui sinu naise jaoks on "paras" ilma raskuseta tühi press, siis ta on kas eriti vedela makaroni-jalaga või lihtsalt sa oled oma šovinistliku jutuga ta ära hirmutanud, et ta üritab end võimalikult nõrgana näidada. Kui ta paneks ala 25 kg jalapressile, siis sa kindlalt arvaks ju, et ta on jube Ramboks ja kulturistiks ära läind :unsure: Pidevalt teed siin tugevamaid naisi maha, sul tundub olevat mingi kompleks vähegi muskliga naiste vastu ja rõhutad siin muudkui mingeid stereotüüpe - ala naine peab olema keskelt 50 cm. Ja kui naine vähe suurem (treenitud, mitte pekk), siis hakkad kohe maha tegema...suht hale minu meelst :D

:D TUBLI!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tühi jalapress paras??? :huh:

Kui ma alustasin jõusaalis käimist, siis polnud ma just väga treenitud...olen ka suht pisike - 160 cm ja 50 kg, aga panin kohe jalapressei raskuseks 70 kg ja tegin nagu naksti. Nii, et kui sinu naise jaoks on "paras" ilma raskuseta tühi press, siis ta on kas eriti vedela makaroni-jalaga või lihtsalt sa oled oma šovinistliku jutuga ta ära hirmutanud, et ta üritab end võimalikult nõrgana näidada. Kui ta paneks ala 25 kg jalapressile, siis sa kindlalt arvaks ju, et ta on jube Ramboks ja kulturistiks ära läind :unsure: Pidevalt teed siin tugevamaid naisi maha, sul tundub olevat mingi kompleks vähegi muskliga naiste vastu ja rõhutad siin muudkui mingeid stereotüüpe - ala naine peab olema keskelt 50 cm. Ja kui naine vähe suurem (treenitud, mitte pekk), siis hakkad kohe maha tegema...suht hale minu meelst :D

Täpselt minu mõtted! Elagu meie (st need nö vähe suuremad naised siis :D )!

Andreaz, su naine äkki põeb miskit huvitavat sündroomi: tahab ennast näidata hirmus väikse ja nõrgana, et teda kõik aitaksid.. 20 kg ei ole miski raskus, ka naise jaoks mitte. Ei saa aru, kuidas inimene ei jaksa seda liigutada. Tal üldse lihast pole või? See ongi siis sinumeelest jube tore ja seksikas, kui naine mitte muffigi ei jaksa? Et mida väiksem ja nõrgem naine su kõrval, seda suurem ja tugevam ise tundud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minumeelest on see teada ja tuntud tõde, kui mõni tegelikult täitsa hea kehaga tugev mees juhtub enesehinnanguprobleemiga olevat, on kõik teised ümber kehvad ja naised peavad hirmus väiksed olema.Ja kui sa ise suur trenni tegija oled ,siis tõesti tekib küsimus ,kuidas sa saad uhke olla ja veel näiteks tuua oma imenõrgukest naist . Minumeelest need asjad nagu ei klapi kuidagi :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt minu mõtted! Elagu meie (st need nö vähe suuremad naised siis :unsure: )!

Andreaz, su naine äkki põeb miskit huvitavat sündroomi: tahab ennast näidata hirmus väikse ja nõrgana, et teda kõik aitaksid.. 20 kg ei ole miski raskus, ka naise jaoks mitte. Ei saa aru, kuidas inimene ei jaksa seda liigutada. Tal üldse lihast pole või? See ongi siis sinumeelest jube tore ja seksikas, kui naine mitte muffigi ei jaksa? Et mida väiksem ja nõrgem naine su kõrval, seda suurem ja tugevam ise tundud?

Voodis väsib ka teine vist kohe ära või läheb suisa katki :blink: Mida rohkem aktiivsust naine voodis ülesse näitab seda parem. MINU ARVAMUS. ;) Kuid selline kes pisike ja hädine, noo selline ei tekita ju miskit tahtmistki. Naine kes tahab sind kohe, ükskõik kus ja kes on ka valmis ise võtma, vot see on juba midagi.

Muidugi ei pea ma silmas seda, et ta nüüd tippkulturist oleks. Pigem sportlikku, fitness tüüpi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tühi jalapress paras??? :unsure:

Kui ma alustasin jõusaalis käimist, siis polnud ma just väga treenitud...olen ka suht pisike - 160 cm ja 50 kg, aga panin kohe jalapressei raskuseks 70 kg ja tegin nagu naksti. Nii, et kui sinu naise jaoks on "paras" ilma raskuseta tühi press, siis ta on kas eriti vedela makaroni-jalaga või lihtsalt sa oled oma šovinistliku jutuga ta ära hirmutanud, et ta üritab end võimalikult nõrgana näidada. Kui ta paneks ala 25 kg jalapressile, siis sa kindlalt arvaks ju, et ta on jube Ramboks ja kulturistiks ära läind :blink: Pidevalt teed siin tugevamaid naisi maha, sul tundub olevat mingi kompleks vähegi muskliga naiste vastu ja rõhutad siin muudkui mingeid stereotüüpe - ala naine peab olema keskelt 50 cm. Ja kui naine vähe suurem (treenitud, mitte pekk), siis hakkad kohe maha tegema...suht hale minu meelst ;)

mu naine sinust üle 10 cm pikem ja kaal pea sama mis sul. ma ei tea kas vedel jalg just on aga ümbermõõt- no minukäsi vist on ikka jämedam kui tema jalg. ja ta tõesti andis endast parima jalapressil, vastupidi ma sundisin teda pingutama ta aga virises et lihased valutavad ja jalad värisesid all, ta lihtsalt on nõrguke. minu arvamus et naisele sobib hästi jõusaal, veel parem aeroobika keha trimmimiseks ja vormishoidmiseks-nad ei muutugi mehelikuks kuni kasutusele ei võeta meeshormoone.

aga seda jah arvan et mees peab ikka kaks korda suurem olema naisest. vähemalt kehakaal poole raskem. munuarvamus: täiza eba kui suur tugev elevant-naine ja mees siuke peenike pilbas kondikarla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nüüd väljendasid end vähe selgemalt! Muidu jäi küll selline mulje , et mida hädisem naine seda parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osadele tuleks siin teha küll juba vaidlemis foorum!

aksepteerigem teiste arvamust ja ärgem olgem ainult enda silmaringis kinni - maitsed erinevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isiklikult arvan, et pole alguses mõtet võtta suuri raskuseid kuna ise just eile nägin kus tulid vist neiud esimest korda jõusaali ning panid kõige raskemad raskused kohe.

Alustada väiksemast ja aina raskema peale vaikselt edasi liikuma.

Kõik tuleb ajapikku. Peab olema kannatust, et vormi saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, miks naisterahvad nii palju vaeva näevad, et jõusaalis nii suurte raskustaga treenivad? Kas see siis välimuses tunda ei anna. Pole küll jõusaali harrastanud, kuid pean end füüsiliselt tugevaks tüdrukuks küll. Häda pärast ajavad ka kätekõverdused asja ära, kui tahan käsi toonusesse saada. Kas nendele naistele meeldibki lihasemägi olla.......... ma ei taha kedagi solvata, lihtsalt teadmatusest küsiksin neilt, kuidas selline raske jõutreening neile mõjub? Ega see neid välimuse poolest liiga mehelikuks ei tee. Tunneksin ise ka võibolla jõusaali vastu huvi ja seetõttu ootan tagasisidet nendelt tugevatelt naisterahvastelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll ise jõusaalis käiv naine AGA see on üldtuntud müüt, et jõusaalitrenn teeb naised suureks ja mehelikuks. Need naised kes ON suured ja mehelikud (ehk siis need kes võsitlevad kulturismis või jõualadel) on ESITEKS vastava geneetilise eeldusega TEISEKS näinud aastatepikkust vaeva ja KOLMANDAKS kasutanud võibolla protsessi lihtsutavaid aineid.

Tavaline naine saab jõusaalitreeningutega ennast lihtsalt heasse vormi, mitte ei hakka kohe hirmus suureks ja kandiliseks kasvama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti pidi ju mingi projekt tulema, kus modelli hakkab O.Kiivikas treenima. Eks siis ole näha kui suureks lihasmäeks see modell muutub ja kas pärast need modelliriided üldse enam selgagi mahuvad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, miks naisterahvad nii palju vaeva näevad, et jõusaalis nii suurte raskustaga treenivad? Kas see siis välimuses tunda ei anna. Pole küll jõusaali harrastanud, kuid pean end füüsiliselt tugevaks tüdrukuks küll. Häda pärast ajavad ka kätekõverdused asja ära, kui tahan käsi toonusesse saada. Kas nendele naistele meeldibki lihasemägi olla.......... ma ei taha kedagi solvata, lihtsalt teadmatusest küsiksin neilt, kuidas selline raske jõutreening neile mõjub? Ega see neid välimuse poolest liiga mehelikuks ei tee. Tunneksin ise ka võibolla jõusaali vastu huvi ja seetõttu ootan tagasisidet nendelt tugevatelt naisterahvastelt.

Need kellest mina rääkisin olid algajad ja tulid rohkem lobisema ja mehi piiluma kui trenni tegema. Isiklikult käin jõusaalis ikka enda välimuse pärast. Endale teen selle kõik. Natuke ikka mõjub aga ise pead teadma , mida sa tahad endale teha, kas lihasmäge kätele või lihtsalt püsida vormis.

Kas meie kuulsad kulturistid on siis vabal ajal väga mehelikud?

Väikseid raskusi võib alati proovida.Ise treenin end veel õhtuti natuke hantliga kodus. See on 5 kg. Kui tahad näha kogu aeg hea välja siis üks kord kuus kätekõverdused ei aita eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×