Jump to content
Vahue

Vigastused, mida foorumlased on kogenud

Recommended Posts

Enda omadest üks huvitav meelde jääänud:

Olin siis umbes 7-8 aastane ja kuna majaligidal hea suur võsa paikneb,siis käisid seal pidevalt mängud(trihvaa).

No ja kui ma siis jooksin ennast niiõelda vabaks lõõma vastu seina,siis jäi jalg ilusti äärekivi taha ise lendasin pea ees,õnneks vist õigesse kohta :blink:

Selleks õige koht oli keldri suure ruumi aken mis ilusti maapinnaga paralleelselt on.

No peale aknast läbinemist ootas veel kaks meetrit allpool kõva keldri betoonpind.

Tulemus : katkine põlv,siiamaani arm jala peal,peas oli paar tsälka + katigene lõug.

Suhteliselt hästi läks tegelikult,kui mõelda mis oleks võinud juhtuda,kui ma peaga vastu majaseina oleks lennanud.

Ahjaa, see ka et pärast pidin uuesti oma jooksuoskusi demostreerima,kui üks vanatädi kõrvaltrepikojast tahtis mulle nõgeseid püksi pista.

Teine jooks läks õnneks :lol:

Muudetud kasutaja pacman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah

väiksed lihasvigastused pidevalt,

2004 purunes lamades surumisel vasak rinnalihas (lapiti küll kokku, aga annab siiani tunda)

2005 suvel oli küünarnukk suhteliselt tuksis

2005 dets algul läks põlvemenisk, sellest taastun siiani ja maybe tuleb kordusopertatsioonile mina

sport teeb vigaseks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2004 purunes lamades surumisel vasak rinnalihas (lapiti küll

:lol: kuidas selline asi juhtus?

Endal keerasin selja lapsepõlves tuksi, kui murupeal sai igapäev saltosi tehtud. Tihti sai seljapeale maandutud. Eks sellepärast vist kükki ja jõutõmmet väga tihti teha ei saa. Igast pudipadiveel olnud.

Aa üks oli veel. Nimelt ronisin puu otsas ringi. Puu all olid noored võrsed, millel oksad ja lehed ära võetud millegi pärast. Ühesõnaga puhtad orgid. ja nii siis lendasin puu otsast alla, otse nendesse. Üks ora läks põsest läbi :blink: põses oli mõnus auk, õnneks see eriti valus ei olnud, kuna seal liha ei ole. Tihe õmblus oli siiski

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi kui täiesti algaja oli tegin 30kg'se kangiga trenni rämeda rinnapõrkega, mida aeg edasi, seda valusamaks rinnakorv muutus. Õnneks sain ise asjale jaole ja lõpetasin nalja ära :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minagi kunagi lõuatõmbe kangi peale hüpates sellili käinud, õnneks midagi hullemat ei juhtunud lõi lihtsalt hinge kinni.

Jala sain ka kipsi oma sünnipäeval, sõitsin rattaga ?ampus ühes käes kõrgest kõnnitee äärekivist alla. Hüppeliiges kipsi ja kargud kätte (seda muidugi suve keskel).

Näppe ka õmmeldud ja kuskile päevitustooli vahele jäetud kus siis üks näpp täitsa peenikeseks lömastus( see oli rõve).

Kõige viimane siis praegune on selja ületreenimine (või siis olen kuidagi muud moodi teda kuritarvitanud), selg valutab juba tükk aega ei mingit trenni :blink:. Määrin geelidega ja harjutused ning venitused iga päev, aga kui varsti paremaks ei lähe siis arstionu juurde.

TAHAKS TÄIEGA TRENNI TEHA :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enam jaolt on mu elus ainult vigastused, eriti kui veel sai floras jalkat taguda sisi niideti nii et põlved siiani valusad. Tõsine vigastus oli nüüd sügisel kaks kuud olin audis põlve rebend(nii vähemalt öeldi haiglas). Juhtus sisi kooli spordipäeval kaugushüpes, kui ebaõnnetult lõin küünarnukiga piku põlve ja maandusin ka valesti (ise olen ka muidu neljavõistluses maakonna teine). Alguses ei olnudki nii hul lsee asi aga sisi jõusaal ussitas tagant seda. Algul oli et ei saanud jalga kõveraks põlvest aga too kord jõusaalis käis kraks läbi jala pressil ja peale seda enam ei saanud jalga sirgeks. Hommikul ärkasin üles sisi ei suutnud isegi püsti seista. Siis haiglas öeldi ja ossin põlve tugevndus sideme ja asi paranes aga lõpuni mitet kergelt ikka veel sees sest hakaksi nliiga vara tegema jälle. Aga oli ka õnne ml elektriga. Rongijaamas siis sain 360 volti ja läksi nomal jalals pere arstile. Sealt saadeti haiglasse õmblema rannet , neli õmblust aga parema biitsepsi peal oli tohutu põletus arm, kus oli ka arstile mõte juba siirdada nahka. Öeldi naljaga pooleks et minust saab elektrik sest ma kukkusin kappist selles asendis välja naq elektrikud kukkuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1# Läksin koolist tulles sõbra juurde ja olin seal umbes 3Tundi. Õhtu hakkas lähenema ja lahkusin sõbra juurest, kodu oli 400M kaugusel ja mina loll ületan teed valest kohast, auto tuudutab, kiire hoog sees ja lataki vastu selga. Lendasin üle esiklaasi(õnneks oli mul koolikott seljas + jope sees) muidu ma siin vist hetkel ei oleks. Igatahes pilt läks mustaks 10-ks sekundiks, tõusin ülesse ja mees küsis kas kutsun sulle kiirabi. Mina muidugi olin paanikas ja ütlesin, et "Ei ole vaja - Ei ole vaja" ja jooksin longates minema. Jõudsin kodule lähemale ja sõbrad tulid vastu, küsisid mis juhtus, mina muidugi vastan " autoalla jäin " ja nemad naersid kõhud krampis. :blink:

2# Kord jäin otse maja ees mikrobussi ette. Autol oli kena mõlk sees ja mina muidugi jooksin minema. Kõht valutas päev otsa.

3# Kunagi ammu väiksena sai palju lollusi teha ja siin ka näide.

Ootasin sõpra ja nägin, et üks elektri pirn on katki löödud ja mina loll muidugi läksin ja proovisin seda välja keerata. Arvake mis juhtus.....?

Surtsu sain ja kõvasti! Liigutada absoluutselt ei saanud, kogu keha oli krampis.

Oh-Oh-Oh.

4# Mängisime sõpradega korvpalli õues ja nägime, et korv oli lahti ja seega tuli mul geeniusel idee, et kallutame seda natukene veel, et saaks pealt panna. Seega otsisime suuri kive ja sai kokku klopsitud ja mina kui idee autor tahtsin esimest korda ise pealt panna. Liikusin 5-Meetri kaugusele, jooksin, hüppasin ja kukkusin selja peale. Hing oli kinni ja pilt must umbes minut.

5# Suvel nägin kuidas suured vennad persekaid panevad järve platvormi pealt. Tuli minulgi isu seda teha ja eks ma proovisingi. Kogusin julgust 2Minutit või nii ja kui oli piisavalt julgust siis hakkasin jooksma, olin peaaegu lõpus ja kõik ette mõeldud kuidas hüppet sooritada. Enne kui ma lõppu jõudsin tegin ma Salto või Kaks ja maandusin kõhupeale. Kõht oli punane mis õudne. :lol:

####### Punktid ja komad võivad olla puudu või valede kohtade peal kuna kirjutasin kiiresti valmis, ÄRGE NÄKKU LÖÖGE, Äitäh! ##########

####Enjoy#### ;)

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1# Läksin koolist tulles sõbra juurde ja olin seal umbes 3Tundi. Õhtu hakkas lähenema ja lahkusin sõbra juurest, kodu oli 400M kaugusel ja mina loll ületan teed valest kohast, auto tuudutab, kiire hoog sees ja lataki vastu selga. Lendasin üle esiklaasi(õnneks oli mul koolikott seljas + jope sees) muidu ma siin vist hetkel ei oleks. Igatahes pilt läks mustaks 10-ks sekundiks, tõusin ülesse ja mees küsis kas kutsun sulle kiirabi. Mina muidugi olin paanikas ja ütlesin, et "Ei ole vaja - Ei ole vaja" ja jooksin longates minema. Jõudsin kodule lähemale ja sõbrad tulid vastu, küsisid mis juhtus, mina muidugi vastan " autoalla jäin " ja nemad naersid kõhud krampis. :blink:

2# Kord jäin otse maja ees mikrobussi ette. Autol oli kena mõlk sees ja mina muidugi jooksin minema. Kõht valutas päev otsa.

3# Kunagi ammu väiksena sai palju lollusi teha ja siin ka näide.

Ootasin sõpra ja nägin, et üks elektri pirn on katki löödud ja mina loll muidugi läksin ja proovisin seda välja keerata. Arvake mis juhtus.....?

Surtsu sain ja kõvasti! Liigutada absoluutselt ei saanud, kogu keha oli krampis.

Oh-Oh-Oh.

4# Mängisime sõpradega korvpalli õues ja nägime, et korv oli lahti ja seega tuli mul geeniusel idee, et kallutame seda natukene veel, et saaks pealt panna. Seega otsisime suuri kive ja sai kokku klopsitud ja mina kui idee autor tahtsin esimest korda ise pealt panna. Liikusin 5-Meetri kaugusele, jooksin, hüppasin ja kukkusin selja peale. Hing oli kinni ja pilt must umbes minut.

5# Suvel nägin kuidas suured vennad persekaid panevad järve platvormi pealt. Tuli minulgi isu seda teha ja eks ma proovisingi. Kogusin julgust 2Minutit või nii ja kui oli piisavalt julgust siis hakkasin jooksma, olin peaaegu lõpus ja kõik ette mõeldud kuidas hüppet sooritada. Enne kui ma lõppu jõudsin tegin ma Salto või Kaks ja maandusin kõhupeale. Kõht oli punane mis õudne. ;)

####### Punktid ja komad võivad olla puudu või valede kohtade peal kuna kirjutasin kiiresti valmis, ÄRGE NÄKKU LÖÖGE, Äitäh! ##########

####Enjoy#### :D

söidukitega kogemused olemas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok oli 5-das klassis kui hüppasin lõuatõmbe kangipeale ( olin lühike ja ei hüpanud välja korralikult ) ja tulin suht suure hooga ning kui näpud kangi peale sain oli hoog nii suur et ei jõudnud kangist kinni hoida ja kukkusin selg ees alla , õnneks maandusin käe peale ja käeluu läks raksti randme osast pooleks .

Dude! Mul juhtus peaaegu sama moodi, ja ka 5ndas klassis! ;) Hüppasin kodus suure hooga lõuatõmbe kangile, kuid kang oli kinnitamata ja ma prantsatasin peaga vastu põrandat. Holy shit. Silme eest lõi mustaks, oh seda kisa ja nuttu. Peas on mul siiani muhk! Igatahes oli see äärmiselt vastik kogemus. Böö.

:D

mu endisel klassivennal juhtus ka kuskil 5 klassi kandis nii täpselt sama moodi

Küllap see on 5-da klassi saatus :lol: Vähemalt mõndadel !

:blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rattaga kihutades tahtsin pidurdada, aga kuna polnud minu ratas, vaid sõbra, siis polnud sellega harjunud. Vahe oli selles et tal olid pidurid vastupidi. Ja kui ma oma arust tahtsin tagupidureid vajutada siis pidurdusid hoopis esipidurid ja HOPSTI. Saltoga lendasin kruusateepeale pikale (u 35 km/h hoo pealt), pea peale. Endal on must auk mis toimus. Igastahes millalgi ärkasin nutuga üles, keegi suvaline vanatädi oli kõrval appi tulnud. Siis kadus jälle pilt eest ja ärkasin haiglas peapõrutusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rattaga kihutades tahtsin pidurdada, aga kuna polnud minu ratas, vaid sõbra, siis polnud sellega harjunud. Vahe oli selles et tal olid pidurid vastupidi. Ja kui ma oma arust tahtsin tagupidureid vajutada siis pidurdusid hoopis esipidurid ja HOPSTI.

Endal ka sama aga õnneks mitte nii hullusti kukkusin küll üle aga imekombel maandusin jalgele ja ratas oli kuskil kõrval maas. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt pean ennast õnnelikuks. Kuni keskkoolini sain hakkama pea, et ilma igasuguste vigastusteta ja nähtavate armideta näos. Küll lendasin rataste pealt ja jalgu lõhki aga murdu ei kunagi ja mis ned armid jalgadel ikka teevad.

Paar korda olen äärepealt silma välja kukkunud, aga need on läinud sentimeetriga mööda ikka.

Poes töötades lõikasin papinoaga pöidlal tüki otsast ära ja pöidla külje sisse 5 õmblust. Ainus õmblemine siiani.

"JUMP"'i mängides hüppasin nii uhkelt et maandusin tagumikule asfaldi peale ja käe panin ka loomulikult alla siiamaani ranne valutab vahel.

Kui olin 1,5 kuud trenni teinud siis tuli mingi paks idikas trenni, kes hakkas mind ja treenerit õpetama ja tagatipuks liigutas end väga kiiresti siis kui pidime rahulikult harjutama mille tagajärjel ta oma suure kerega mul end üle jala ja varvaste rullis nii et terve krempel paiste läks. Murdu ei olevat olnud, aga suur varvas ei liigu mul liigesest siiamaani ja sellest on 2,5 aastat möödas. Tänu sellele saab see kogu aeg uuesti dämmi ka.

Kõige hullem ja nõmedam asi seni on põlv, mis ilma mingi vigastuseta 1,5 a tagasi lihtsalt valutama hakkas ja paiste läks. Ja siis valutas 3 kuud jutti nii et vahepeal ei saanud käiagi. Arstid laiutasid käsi ütlesid, et pehmete kudede vigastus ja et fastum geli. Siis hakkasin vaikselt trenni tegema ja läks paremaks. Aga siiamaani valutab vahel ja ma ei saa joosta sellepärast. Järgmine päev muidu valu sees jälle. Ja vahel valutab kükke tehes ja poksides ja järgmisel päeval...

Eelmine kevad läks kämblaluu... üks tüdruk lõi jalaga käe pihta :blink: aga see oli nohu :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
*Umbes 9 aastasena sõitsin põlve peal, teise jalaga hoogu lükates, rulaga. Siis järsku jäi mingi väike takistus(kivi) ette ja lendasin lõuaga vastu asfaldit. Siit moraal - ärge sõitke rulaga, kui sõita ei oska!

Esiteks tegjal ikka juhtub ja kui ei õpi siis ei saagi oskama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juhtus selline lugu ,et üks aus ja korralik eestimaa bussijuht kimas scaniaga täie matsuga sisse......mõlemad põlvekedrad puruks. käeluud ja rangluud lapsepõlves kui sõitsin ratast. varbaluu kui pidin kasutama vägivalda.....SIIT KA MORAAL!!!

ÄRGE KASUTAGE KUNAGI VÄGIVALDA SEST LÖÖTE OMA KONDID PURU VÕI KEEGI KES NOKIB PANEB PÄRAST LÖMMIS PASUNAGA KITSE :blink: JA SAATE MÕNUSA KOHTUJAMA.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saaglihase rebend,

põlve, õla ja küünarliigeste vigastused

alaselja üle koormamisest ja külmetusest tingitud valud...

NB. kõigis nendes on süüdi minu ahnus mis on sundinud rohkem treenima... vahel ka lollus ja soenduse ära jätmine

loodetavasti olen nüüd omad vitsad saanud ja rohkem midagi ei tule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmisel kevadel sai kõvasti üle treenitud ja siis tekkis mõlemasse randmesse valu. Lolli peaga lasin sama moodi edasi, ikka suuremaid raskusi tõstes kuni lõpuks ei saanud randmeid liigutadagi eriti.. ikka julm valus oli. Niisiis pidin 6 nädalat pausi tegema ennem kui jälle treenida sain. Seetõttu nüüd võttan rahulikult ja treenin käsi väiksemate raskustega. Kahjuks tunnen vahel siiamaani vasakus randmes kerget torget.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumisel noorena peakat vette hüpates, klassivend kes soovis kiirem olla ( minust 2X suurem) hüppas jalgadega alaselga pukilt kui ma vee pinnale tulemas ca 1,5 meetri kõrgus, kukkunud veel lisaks 2 m kõrguselt sellili paar korda. Siiamaani seljahädad, alaselg ei ole just parimas korras. Olen tähelepanelik vigastustele. Üritan seljalihaste olukorda vaikselt parandada, mida muud ma erilist seal ikka teha saan.

Randmetes mõrad mitu korda olnud ja venitused ( omal ajal jalgpall ja skateboarding ).

Põlvede traumad ( jalad alati tugevad olnud :blink: aga vahest juhtub ka tugevate külgedega midagi )

Muudetud kasutaja ronija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

enda kõige suurem vigastus oli täiesti enda tekitatud!

olles 13 a vana hakkasin käima jõusaalis ja mul olid oma lemmikud mida iga kord tegin - nii ka alaselga trena?ööril!

kui sain 14 hakkas selg valusid ilmutama - käisin arstil ja tuli välja et 8st alumisest selgroo lülist 4 on väljapoole ja 4 sisse poole - üle ühe nagu ( sees-väljas-sees...)

tavameditsiin sellele konkreetset ravi ei leidnudki ja tänu kiropraktiku abile sain jälle asjad käima!

siit ka soovitus et alati püüdke teha asju mõistuse piires - ma tänaseni ei saa maximum jõutõmmet sooritada ja enamus alaseljast teen masinatel sest vabaraskusega saan jälle valud sisse!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oeh k6ik luud katki old. aga panen siis yhe vigastuse, mis peaks kõiki jalgpallureid hoiatama. tegu on hyppeliigesevigastusega. tehke alati ilusti sooja enne trenni! Laenasin ma siis oma sisebuutsasid yhele s6brale, kes teenib paldiski skautpataljonid. Tal oli mängutarvis vaja. Noh, trenniks pidin tagasi saama ja ootasin talvel venna maja juures tykk aega enne kui kätte sain. V2ljas oli ikka p2ris kylm tol ajal. Noh l2ksin kohe trenni, see oli juba alanudja soojendusm2ngud k2isid. Riided seljas ja buutsad jalas hyppasin kohe m2ngu ning paari minuti m88dudest v22nasin v2lja hyppeliigese. traumapunktis öeldi et pole m6tet kirurgile minna et tavavigastus jne. Aga ei olnud. Nyydseks on vigastus selline et hyppeliiges k2ib v2lja siis kui ise tahab, enam ei l2he isegi paiste ja et korda teha vaja operatsioonil käija. vot tak.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks aastat tagasi. Surumine kaldpingil, alustasin kergemate hantlitega ja jätsin need põrandale pingi kõrvale. Teine seeria raskemate hantlitega, mille seeria lõpus maha kukutasin. Sõrm jäi kahe hantli vahele. Kaotasin küüne ja purunes sõrmeluu. Magada ei saanud umbes nädal, paranemine võttis umbes kaks kuud. Sõrm ja küün ei ole siiani normaalsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vigastusi on mul kahjuks väga palju olnud. Mõned sain enda lollusest, mõned kogemata.

Mis teha - kui kuskil midagi juhtuda saab, siis minuga ka juhtub java script:emoticon(':D')

smilie

Mõned paljudest, mis siiani meeles on:

*Kukkusin põlvega jää peale, sellest sain põlve vee, mida tuli süstlaga sealt välja võtta.

*3 päris korralikku peapõrutust.( väiksena kukkus lauajupp pähe, trennis lendasin mõnusa pauguga peaga pikka põrandat, võitlusspordiga tegeledes sain ükskord võistlustel nii mõnusa matsu sisse, et vajasin nuuskpiiritust.)

*Parem käeluu kolmest kohast puru (õnneks mitte lahtine murd)

*Umbes 3m kõrguselt selili kukkumine viis mind kopsuverejooksuga intensiivi...üldse ei olnud tore, kui hingata ei saanud ja verd köhisin. java script:emoticon(':D')

smilie

*Rattaga kukkusin ja kündsin põlvega asfalti. Tuli päris mitu õmblust teha.

*Kunagi lendas tööpingi vahelt üks puidutööriista tera kätte. Algul valus polnudki, aga üsna ehmunud olin küll, kui mingi metallist jurakas käe sees püsti oli.

*Viimati, oktoobris,murdsin küünarliigese, täpselt nagu filmis java script:emoticon(';)')smilie - käsi rippus tagurpidi ja oi kurat, küll see oli valus! Kui ma õigesti mäletan, siis oli terve liigesekapsel puru, luukild lahti, biitsepts osaliselt rebenenud ja see kõõlus, millega biitseps kinnitub oli ka kannatada saanud. Selle lahtise luukilluga oli veel selline lugu: mulle räägiti, et seda välja opereerida saab iga kell, selleks polevat kunagi hilja, aga kuskil kuu aja möödudes teatas kirurg, et luutükk on liigesekapsli sisse kasvanud ja seda välja võttes ei hakkaks mu käsi enam pärast korralikult käima.java script:emoticon(':lol:')

smilieNüüd ma siis treenin uuesti, luukild küünarnukis, kusjuures mõnikord jääb liiges nt rinnalt surudes kinni ja külma ilmaga on vahel kange. java script:emoticon(':D')

smilie

...neid ridasid võiks veel jätkata, aga rohkem ei tule meelde hetkel.java script:emoticon(':blink:')

smilie

Inimesed, hoidke ennast! Ei ole vaja mingeid mõttetuid jamasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Slaalomi suuskadega kukkudes sääreluu murrud kahest kohast ja muidugi lahtised murrud.see aasta hiljem rattaga kukkudes õlaluu murd.Aga nuud võtan elu rahulikumalt ja suusatada ka ei meeldi enam aga rattaga saab vist ikka hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned sportimisega seotud vigastused minultki.

Orienteerumisvõistlusel metsast lagedale välja joostes täiega okastraati, armid on siiani kõhu peal.

Teine kord metsas joostes küljega oksa otsa nii jooksnud, et oli 2 õmblust vaja.

Soomes metsas joostes mööda kaljusid alla kukutud nii, et pool käsivart sai üsna nahavabaks.

Rattaga üle pea kiirusel u 25km/h suht hiljuti pinnatud asfaldil. Esimene kontakt maaga ja sisuliselt ainus, mis kogu paugu endale sai oli parema põlve pihta. Sel suvel enam ujumas ei käinud. ;)

Rattaga linnas kihutades kargas autode vahelt (st tänava poolt) järsku asotsiaal ette. Aega jäi reageerimiseks täpselt 0 sekundit. Huul õmblemisele, esiratas prügimäele ja parmotile keretäis.

Peale kergejõustikutrenni sai proovitud, kuidas oleks tänavakingadega kõrgust hüpata. Latil mõttetu 1.60. Äratõukel jalg hüppeliigesest välja. Jah, õigesti arvate - sissepoole. Tagajärg 3 nädalat kipsi.

Peale tõkkejooksu avastasin kord, et mõlema suure varba küüs jäi rõivistus lahti riietudes soki sisse. See oli valus. :lol:

Tagurpidi peakat purdelt hüpatud tundmatus kohas. Peaga otse põhja. Hea, et kael oli hetkel enam-vähem sirge, sain ainult põrutada, muidu olekski sinna jäänud.

Korvi rõnga külge sõrmed korduvalt puruks hüpanud, hüppeliigesega opil käinud, jalgu välja väänanud lugematu arv kordi, korvi mängides vastu seina kukkunud nii, et ninaluu mõrane.

See valik oli siis ehk mingi 5% või umbes nii igast jamadest. Tavaliselt satun ikka iga 3-4 kuu tagant traumapunkti. Hetkel millegipärast paus juba 8 kuud. Eks ole mingi suurem pauk tulemas. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×