Jump to content
Vahue

Vigastused, mida foorumlased on kogenud

Recommended Posts

Siin võiksid foorumlased rääkida oma spordivigastustest (ka sellele järgnenud komplikatsioonidest). Jutt olgu sisukas, nii et oleks põnev lugeda.

Kuna eestlased on teadu pärast ju arad, siis lisan igaks juhuks ka mõned julgustavad sõnad - inimesed, laske oma keelepaelad valla ja rääkige oma vigastuste jutud südame pealt ära. Pole vaja tunda valehäbi. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin võiksid foorumlased rääkida oma spordivigastustest (ka sellele järgnenud komplikatsioonidest). Jutt olgu sisukas, nii et oleks põnev lugeda.

Kuna eestlased on teadu pärast ju arad, siis lisan igaks juhuks ka mõned julgustavad sõnad - inimesed, laske oma keelepaelad valla ja rääkige oma vigastuste jutud südame pealt ära. Pole vaja tunda valehäbi. :D

lahtine sääreluumurd, mis lõpetas mu tuleviku mitmel spordialal :D ei soovita kellelegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskord kehalise kasvatuse tunnis jooksin suure hooga ja äkki jalalaba välisküljele(kogu keharaskus taga) Kukkusin mats pikali. Põhimõtteliselt roomasin pingile ja ootasin kuni õpetaja tõi külmasprei. Asi läks tõsiselt paiste(luumurdu küll polnud) Peaaegu nädala ei saanud kõndida. Hiljem ka nii juhtund, kuid mitte nii hullult. Nüd kui samamoodi ära väänan ei juhtu suurt midagi, 5 min. pärast on valu kadund, kõõlused vist nii välja veninud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oki, teen ka jutu lahti, et amazonlasi julgustada. Õnneks ei ole (veel) tõsiseid vigastusi juhtunud. Heintepallidelt alla hüppamine on ka vist sportlik tegevus? :D Igatahes hüppasin mitme meetri kõrguselt nii õnnetult alla, et väänasin jala välja. Ja just suve kõige paremal ajal - juulikuus. Krt, mitu nädalat ei saanud korralikult käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm , kas see peab olema juhtunud jõusaalis ?! Vist mitte

Ok oli 5-das klassis kui hüppasin lõuatõmbe kangipeale ( olin lühike ja ei hüpanud välja korralikult ) ja tulin suht suure hooga ning kui näpud kangi peale sain oli hoog nii suur et ei jõudnud kangist kinni hoida ja kukkusin selg ees alla , õnneks maandusin käe peale ja käeluu läks raksti randme osast pooleks .

Pole küll midagi suurt ,aga midagi ikka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok oli 5-das klassis kui hüppasin lõuatõmbe kangipeale ( olin lühike ja ei hüpanud välja korralikult ) ja tulin suht suure hooga ning kui näpud kangi peale sain oli hoog nii suur et ei jõudnud kangist kinni hoida ja kukkusin selg ees alla , õnneks maandusin käe peale ja käeluu läks raksti randme osast pooleks .

Dude! Mul juhtus peaaegu sama moodi, ja ka 5ndas klassis! :D Hüppasin kodus suure hooga lõuatõmbe kangile, kuid kang oli kinnitamata ja ma prantsatasin peaga vastu põrandat. Holy shit. Silme eest lõi mustaks, oh seda kisa ja nuttu. Peas on mul siiani muhk! Igatahes oli see äärmiselt vastik kogemus. Böö.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul 5 või 6 klassis läks mäest alla suusatadest jalg pahupidi. Mitu nädalat ei saanud korralikult kõndida. Mingi vesi (või vedelik) kogunes põlve.

Ja kunagi juhtus veel selline huvitav as, et jalad läksid põlema :D

Muudetud kasutaja halfbeer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kunagi juhtus veel selline huvitav as, et jalad läksid põlema 

Oot, misasja? Hõõrusid jalgade peal pulka, et tuld saada? Seoses sellega tuleb mul meelde, kuidas ma kuuma õli jalgade peale ajasin. Krt, pikki pükse ka ei saanud jalga panna - kuradima valus oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi kui jalka hull olin siis tahtsin värava otsa ronida,üks jalg oli peal juba ja kui hakkasin keha ka peale sikutama siis sellel ajal kukkus värav alla nii et mul jäi käsi lati alla nagu...irww,õnneks murdu ei olnud,lihtsalt luu läks veic paigast ära,siis sain ka oma elu esimese kipsi,siiamaani pole selliseid vigastusi enam olnud õnneks ja loodan et ei tule ka!

ei soovita kellegil jalka värava otsa ronida :D:D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kunagi kui jalka hull olin siis tahtsin värava otsa ronida,üks jalg oli peal juba ja kui hakkasin keha ka peale sikutama siis sellel ajal kukkus värav alla nii et mul jäi käsi lati alla nagu...irww,õnneks murdu ei olnud,lihtsalt luu läks veic paigast ära,siis sain ka oma elu esimese kipsi,siiamaani pole selliseid vigastusi enam olnud õnneks ja loodan et ei tule ka!

ei soovita kellegil jalka värava otsa ronida :D:D:D

Training ma tean ühte su vigastust veel :P Sellest ei taha rääkida v? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii - tea nyyd kas spordivigastus aga ikkagist.

Mina kui maalaps müttasin palju ringi oma küünis, mis tavaliselt maast laeni ka heina täis oli. Et paremat ettekujutust asjast manada, on küün kuskil 2-2,5 kordse maja kõrgusega.

Teadjamad mehed võibolla ka teavad, kuidas katusesarikad koos püsivad - üleval sarikate juures on selline paralleelne väikene puujunn, mis siis hoiab sarikaid kuivõrd-niivõrd längu vajumast, nii et tekib ühesõnaga selline ilus A täht.

Kuna tegemist oli siiski ikkagist heinaküüniga, oli seal igasugu kohtasid, kus sai seffe platvorme ehitada ning ühe olingi suutnud ilusti selle sarika lähedusse teha.

Tavaliselt sooritasin ma siis hyppeid selle 'junni' külge, ning rippusin maa ja taeva vahel ja olin nagu väike akrobaat või kangimees. Kuna tavaliselt käte lahti lastes ootas mind all heinahunnik meetri-kahe kauguses, oli kõik seff.

Talvega teadupärast heinaküün tühjeneb, kuna loomadel on kange söömisisu ning suveks oli ka küün suhteliselt tühjaks saanud - kergelt ennast 'kangi' küljes vibutades jõudsin küll piisava hoo sisse anda, et lahti lastes maanduda eemal asuvas heinakuhjas, otse alla aga oli paljas muldpõrand ning natukene põhku.

Ühel päeval hypet sooritama minnes aga libisesid käed 'kangil' ning selle asemel, et jääda seal rippesse, sooritasin ma tagurpidi salto ning kukkusin siis sealtsamast (noh, mis see on siis - 5-6 meetri kõrguselt - otse pea ees alla.

Kaelast käis läbi karm kragin aga püsti ma tõusin ja tuppa ma jalutasin.

Nii et mis siin siis ikka öelda - lollidel lihtsalt veab.

P.S. Peale seda ebaõnnestunud hüpet ma enam sarikatevahele 'kangiga' mängima ei läinud - sain ka ise aru, mismoodi oli jopanud. Vanust oli ehk tollal ajal mingi 8 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult suutsin endale liiklismärgi pähe kukutada :D ja siis 4 klassis hüppasin üle pöösa otse haiglasse :D neeru põrutus või midagi sellist :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline lugu, et ujulas hyppas yx vend pukilt peakat ja mulle täpselt pähe. mul peas 4 õmblust ja temal kaheksa. :D

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oioioi ... kust nüüd alustada :D

Väiksena on igast asju juhtunud ...

Saalis parkettpõrandal palli mängides paljajalu (Judo trennid nimelt käivad paljajalu)

sai täie pasaga pidurdatud ja parkett võttis higise jala nii kinni, et miski pidi järgi andma ... nimelt järele andis nahk ja talla alt varvaste vahel sodiks liha välja ja õmblused :D

Samuti veelgi väiksemana kulli mängides libedal põrandal sai kulmuga raudtreppi lennatud ja jällegi õmblused ... vedas, et suvisel ajal mädanema ei läind haav ...

Luumurde on kah ikka nati olnud ... Mõranend varbaid on olnud vist 2 korda ...

1 kord oli uuel aastal väiksena tooliga kiikudes ja sai lennatud nii, et varbad jäid tooli ja põranda vahele :D

Jalaluud on samuti murtud korvpalli mängides - nimelt peale kerget donki jalaga palli peale maandudes ....

Need olid üksnes esimesed asjad, mis pähe turgatasid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

- mõned peapõrutused

- varbaluu puruks

- jalaluu puruks

- elus on vist tehtud rohem õmblusi pähe kui mul on olnud sooje lõunaid

- 5 liigeselõikust

- lugematul hulgal siniseid silmi, väiksemaid põrutusi, väänamisi jne

Räägiksin neist meeleldi lähemalt, aga uute laksudega hakkavad vanad ununema :D

Ja arst käskis rohkem puhata ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paari aastaselt koljuluumurd millest ma ei tea midagi önneks,olin kukkunud käies pea ees maha.2003 aastal kukkusin rattaga 3m körguselt pea ees otse asfaldile,peaga nönda laup ees.Sellega tuli C3-C4 kaelalüli nihestus ja väga napilt jäi ratastoolist puudu.Nüüd olen mingi 1,5 aastat trenni teinud pidevalt ja andis löpuks tunda kael mida praegu uuritakse aga hakkab juba korda minema.Muidu pole väga midagi olnud rohkem.Sellised väiksemad nipet näpet asjad.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

*Umbes 9 aastasena sõitsin põlve peal, teise jalaga hoogu lükates, rulaga. Siis järsku jäi mingi väike takistus(kivi) ette ja lendasin lõuaga vastu asfaldit. Siit moraal - ärge sõitke rulaga, kui sõita ei oska!

*17 aastasena olin "väheke" purjakil ja lendasin üle trepikäsipuu, 1,5 m kõrguselt, lõuaga vastu betooni. Sellest ajast saati ei ole praktiliselt üldse joond ning sügisest saati ei ole tilkagi alkot sisse võtnud. Siit moraal - ärge jooge, kui juua ei oska!

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ah jaa, üks asi tuli veel meelde. Umbes viieaastasena treenisin ühe riistapuuga ( nime ei tea, aga välja näeb selline, et keskel on ratas, külgedel pulgad kust kinni hoitakse). Tõmbasin siis seda ratast edasi ja tagasi, kui järsku libisesin ja käisin pauhti lõuaga vastu maad. Verd tuli päris mõnusasti :blink: . Siiani väike armikene lõua all :lol: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtus see umbes kaks aastat tagasi kui sai saalis triitsepsile prantsuse ja ploki allasurumisi sooritatud. Järgmine kord kui trenni läksin olid triitsud kenasti tuimad ja oli parasjagu lailihasetrenn (plokil istudes vasta köhtu) kui hakkas parem kyynarnukk valu tegema! Trenn jäi siis kohe katki.....nii umbes pooleks aastaks ja fastumgeeli ning ultrageeli läks ikka omajagu! Ei tea ma täpselt tänaseni millest see jama aga kahtlustan valet tehnikat prantsusesurumises ja kui on kövad kylmad siis tömbab siiamaani käe kangeks. Vot tak. Ärge tehke lollust!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok oli 5-das klassis kui hüppasin lõuatõmbe kangipeale ( olin lühike ja ei hüpanud välja korralikult ) ja tulin suht suure hooga ning kui näpud kangi peale sain oli hoog nii suur et ei jõudnud kangist kinni hoida ja kukkusin selg ees alla , õnneks maandusin käe peale ja käeluu läks raksti randme osast pooleks .

Dude! Mul juhtus peaaegu sama moodi, ja ka 5ndas klassis! :blink: Hüppasin kodus suure hooga lõuatõmbe kangile, kuid kang oli kinnitamata ja ma prantsatasin peaga vastu põrandat. Holy shit. Silme eest lõi mustaks, oh seda kisa ja nuttu. Peas on mul siiani muhk! Igatahes oli see äärmiselt vastik kogemus. Böö.

:lol:

mu endisel klassivennal juhtus ka kuskil 5 klassi kandis nii täpselt sama moodi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×