Jump to content
Juku88

Proteiin

Recommended Posts

MA olen juba kuu aega jõusaalis käinud noh arvata on, et selle ajaga erilist arengut näha pole (olen varem ka teinud mingi aasta otsa tegin 14 aastasena ja siis ka polnud midagi näha ainult lihased olid nähtavamad kui muidu aga tahaks rohkem tahaks ikka lihaseid suurendada. Olen lugenud siis proteiinidest aga ei oska ikka midagi arvata ja nii ma siis palungi teie abi et leida kas siis mingi Proteiini pulber või kodune Shake. Soovitage mulle mida te ise proovinud olete ja heaks peate kui kasutate mingit pulbrit siis lisage ka hind. Üle 400 Kr. ei tahaks ka lihtsalt ei ole nii suur rahakott.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõstan rinnalt kangi 25 Kg. <--- see 5 Kg. on 1 kuu aja areng.

Mul tekkis hoopis seoses selle lausega küsimus ... kelle rinnalt sa seda tõstad????

Hmm ... äkki ikka surud???

Ja siit poest kõige odavam valk Whey Lemon Super paljud söövad ja ei kurda. Rahakoti sisule avaldab kõige vähem mõju :D

Ise No 1 enamuse ajast ... tunduvalt mõnusama maitsega ... vahe? No 1 sisaldab liigesetoitu ... näiteks sex puhuks kui liigeses kõhr viga saanud :D

Mõnusat OMA valgu LAKSU leidmist, tugevat surumist ... ja kiiret arengut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõstan rinnalt kangi 25 Kg. <--- see 5 Kg. on 1 kuu aja areng.

Mul tekkis hoopis seoses selle lausega küsimus ... kelle rinnalt sa seda tõstad????

Hmm ... äkki ikka surud???

Ja siit poest kõige odavam valk Whey Lemon Super paljud söövad ja ei kurda. Rahakoti sisule avaldab kõige vähem mõju :D

Ise No 1 enamuse ajast ... tunduvalt mõnusama maitsega ... vahe? No 1 sisaldab liigesetoitu ... näiteks sex puhuks kui liigeses kõhr viga saanud :D

Mõnusat OMA valgu LAKSU leidmist, tugevat surumist ... ja kiiret arengut!

whey lemon super pole siin küll köige odavam.Soovitavalt osta whey

+ Fasti oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki ei ole üldse proteiine vaja veel? Sööks tavatoitu korralikult ja kui 50 üles rinnalt hakkab minema siis mõtleks toidulisade peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

klaasitäis piima(soovitavalt rasvavaba)+2 munavalget+30g glükoosi(saadaval apteegis vägagi taskukohase hinna eest).

joo sellist jooki p2rast trenni koju jõudes. erilisi tulemusi ära ootama jää. loe siin foorumis toitumise ning trenni kohta. tutvu natukene asjaga, püüa aru saada reaalsest lihaskasvu võimalusest ning natukenegi mõista seda süsteemi, see peaks sind innustama edasisteks uuringuteks. lihast ei kasvata mitte ainult raudkang vaid lõviosa sellest on ikkagi teadmiste pagasil. tuleb teada mida teha, millal teha ning kuidas teha. kui oled asjas nii umbes pool aastat kinni olnud ning tunned, et huvi ei kao kuhugi ning poole aastaga saadud tulemused(pool aastat on pikk aeg, selle ajaga saab niimõndagi enda kehaga ära teha) motiveerivad sind edasiseks treeninguks, siis asenda omasegatud valgujook mõne poest(kasvõi siit poest) ostetuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh kõigile kes siin vastata on vaevunud kindlasti proovin siit nõnda versiooni. Katsi sa küsisid kelle rinnalt ma tõstan ja mis surnud??? sellest ei saanud ma aru kas see on mingi vaimu hakatis või ei ole sa eriti haritud. Ma ei tulnud solvama aga lihtsalt jäi arusaamatuks. Tänud selle "Whey Lemon Super" eest proovin kindlasti :D.

Muudetud kasutaja Juku88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×