Jump to content
V.K

uus arctic sport l-karnitiiniga 1000mg!

Recommended Posts

üldiselt minu arust on need arctiku nii öelda tervisejoogid parajad mürgid kui koostist vaadata. E-sid ja suhkruasendajaid täis 

oled sa uurinud fat burneri koostist? ega seal seda keemiat nüüd palju küll vähem ei ole. kõik vanad head sõbrad kaaliumsorbaat ja naatriumbensoaat on kohal...rääkimata toiduvärvidest ja muust jamast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib küll see uus Arctic väga! Parem kui FatBurnerid

Eks see ole maitseasi. Arcticus on L-carnitiini imevähe, aga maitse meeldib. Fat Burner kangem variant hakkas ülesse ajama, liiga kange minu jaoks. Ei sobi. Lahjemat varianti pole proovinud.

Viimastel päevadel olen Arctikut joonud ja väga rahul, samas maitsevad kõik AllStarsi omad. eriti ananassi maitsega. KÜLMALT SUPER, SAMA KEHTIB KA ARCTICU KOHTA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib küll see uus Arctic väga! Parem kui FatBurnerid

Eks see ole maitseasi. Arcticus on L-carnitiini imevähe, aga maitse meeldib. Fat Burner kangem variant hakkas ülesse ajama, liiga kange minu jaoks. Ei sobi. Lahjemat varianti pole proovinud.

Viimastel päevadel olen Arctikut joonud ja väga rahul, samas maitsevad kõik AllStarsi omad. eriti ananassi maitsega. KÜLMALT SUPER, SAMA KEHTIB KA ARCTICU KOHTA.

Tegelilkult meelib puhas külm vesi kõige enam. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic on imeliku laibamaitsega. Hind võib hea olla, aga parem joon juba vett.

Fatburner 1000 on ka väga sürr. Nagu keegi oleks sidrunimaitselist salvokelku vette riivinud. :lol:

Fatburner 3000 tundus ka esimene kord imelik, aga eelpool mainitud konkurentidest tegelikult tunduvalt maitsvam.

2000't pole proovinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fatburner 1000 on ka väga sürr. Nagu keegi oleks sidrunimaitselist salvokelku vette riivinud. :P

:lol: Hea võrdlus :ph34r: Olles kõiki proovinud, peaks vist ikka fatburner 3000 hakkama võtma kuivatusperioodil, maitse on sellel kõige vastuvõetavam, arctic lemon on ikka totaalne keemia, peale vee ei ole seal üldse midagi naturaalset, kuigi maitse on normaalne :lol: lihtsalt 3000 tuleb võtta 3-s osas päeva jooksul, korraga ei ole nagunii mõtet sisse vägistada. Oih, siiski on midagi naturaalset arcticus ka, taastatud aaloemahla 1%, yay

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Articu oma pea igas suuremas kaupluses olemas ...

Keegi sellisest tootest teab midagi mida müüaks tallinnas stocmanni ja nimi on FIT vms.. ( selline üleni valge kilega kaetud pudel millel fit kirjad , ja l-karnitiin mingi 1000mg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle maitses ning võtsin uueks jõusaalijoogiks. Kuna hind on soodne, siis mõtlesin proovida. Fatburneritest olen proovinud kõigest seda kollast (1000), see ei maitsenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

külastades säästumarketeid võite avastada et 1,5 liitrine arctic mis sisaldab 3000 mg l-karnitiini maksab 9.90+pant..

vähemalt Tallinnas Kadaka tee säästukas ja akadeemia tee omas...

arvatavasti ka muudes siis...

päris soodne ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see teeb 1000 mg l-karnitiinisisaldusega 0,5 l joogi hinnaks natukene üle 3 krooni. see on tõesti päris hea hind. Peaks vist hakkama ka seda tarbima....kuidagi soodne tundub :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arctic on imeliku laibamaitsega. Hind võib hea olla, aga parem joon juba vett.

Fatburner 1000 on ka väga sürr. Nagu keegi oleks sidrunimaitselist salvokelku vette riivinud. :)

Fatburner 3000 tundus ka esimene kord imelik, aga eelpool mainitud konkurentidest tegelikult tunduvalt maitsvam.

2000't pole proovinud.

Laibamaitsega :)

Pärsi joodav on Arctic L-cartin.

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisn siis mõlemat, nii Arcticut kui Fat Burner lemonit.

Fat Burner Lemon ei võtnud mul janu nii hästi ära, kui vesi. Aga juua muidu maitse poolest täitsa ok.

Hind oli ca 11 kr 0,5 l.

Arctic oli samuti maitse poolest päris hea. Hind oli 9.90 + pant 1,5 l pudel .... seega sigasoodne :D . Ühe trenni hinnaks teeb naca üle 3 krooni...väga hea ühesõnaga. Ja kui seal nüüd veel õige ja toimiv l-karnitiin ka sees on, siis võiks vist rahule jääda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest on see Arcticu oma tõeliselt rõveda maitsega. Pigem fatburnereid tarbida, kuigi ei tarbi kumbagi. Aga midagi uut see Arcticu oma nüüd küll ei ole enam ju. Päris ammu juba müügil see.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii, ytlen ausalt. v2ga raske on valida selle sinise arcticu ja rohelise fatburneri vahel. esiteks on m6lemil minumeelest eriti hästi õnnestunud maitse. panebki m6tlema see v2rk..et roheline fat burner sisaldab 3000mg ja arctic k6igest tuhat..ikkagi, on fat burner soodsam. aga maitselt on m6lemad v2ga head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2x enne trenni olen seda arcitu slim line joond ja 1x enne jooksmist. Ma nüüd ei tea milles asi aga väsimus tuleb üli kiirelt peale ja lihased jäävad kinni. Näiteks esimese seeria teen 12 kordust, siis teist seeriat tehes on juba väsind tunne ja teen 6x ja kolmadat enam teha ei jõua üldse :D ja joostes oli nii et 1 kilomeetri peale pidin 2x korda puhkama, keha muutus nagu tinaks. Täpselt selline tunne nagu lihased ei saa oma toitaineid kätte nagu vingugaasi mürgitus, mis seob veres punalibled ära ja energia transporti ei toimu? Ja sama asi on absoluutselt kõigi lihastega, nii et ületreeningut kindlasti ei ole. Kunagi varem pole sellist jama old. Järgmine kord articut ei joo enne trenni, vaatab kas asi tegelikult ongi articus või on jama millesgi muus.

On keegi midagi sarnast kogenud? Võib l-karnitiin niimoodi mõjuda osadele inimestele üldse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×