Jump to content
Corrosion

Jalgadelt surumine

Recommended Posts

Huvitaks palju keegi jalgadelt surub, masina täpset nime ei tea( asend on jalad ülespoole suunatud ja lükkad raskust endast eemale) Tegemist ei ole jalapressiga, sest too liigub siinidel üles alla aga minu kirjeldatud riistapuul muutub vaid nurk. SUht segane kirjeldus aga njah...

Revalis on taoline riistapuu täpselt jalapressi kõrval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et see on ikkagi jalapress. Pressid ju jalgadega seda?

Või mõtled hoopis seda sääremasinat? :D

Ta mõtleb vist sellist nagu meil staadioni tn. jalapress on....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalis on siukene vidin, iseenesest päris mõnus:

http://www.ecybex.com/products/Strength/Pl...tPress5235.aspx

Aga algsele küsimusele vastates: kõigepealt tuleb defineerida, mida "surumise" all mõeldakse. Neid tegelasi pole üldse mitte vähe, kes laovad masina kettaid täis ja siis kõverdavad jalgu paari sentimeetri võrra ja on ka kõvad "surujad"...:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masinatulemusi võrdle enda varasemate tulemustega enda jaoks.

Teistega võrrelda tahad raskusi, siis kolm asja: rinnaltsurumine, kükk ja jõutõmme.

Kordusi siis sangpomm ja keha harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Revalis on siukene vidin, iseenesest päris mõnus:

http://www.ecybex.com/products/Strength/Pl...tPress5235.aspx

Aga algsele küsimusele vastates: kõigepealt tuleb defineerida, mida "surumise" all mõeldakse. Neid tegelasi pole üldse mitte vähe, kes laovad masina kettaid täis ja siis kõverdavad jalgu paari sentimeetri võrra ja on ka kõvad "surujad"...:D

See sama masin jah :D Surumise all mõtlesin seda, et ettenähtud asendis jalad sirgeks saada. Ükspäev tuli idee proovida palju maximum tuleb :D

Jalapressi puhul on see oht, et mittejõudmise korral vajub lihtsalt peale. Eelnevatel aastatel on kükitud ja sellised riistapuud on heaks vahelduseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

corrison, sa pole vist märganud, et ka sellel masinal on tegelikult takistuslukk peal

ja nagu ma su jutust aru sain, siis sa vist ainult selle lukuni langetadki raskust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkasin jah, et seal ka miski lukk on aga ilma lukuta pole ikka nii ohtlik kui jalapressil :D sest jalgade asend jääb veel talutavuse piiridesse. Aga samas saab "poolikuid" edukalt ka lukuga teha, lihtsalt pole seda pealevajumis ohtu. Alguses surusin poolikult mingi 510 kg, täna tegin lukuta 150-ga seeriad, tundus suht kerge.

Jalapressil olen 350-ga teind seeriaid aga see on juba päris valus ka :D

Muudetud kasutaja Corrosion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen ka näinud kus võetakse saalis kõik raskused ära, topitakse sinna peale ja siis tehakse nõkat-nõkat paari sentimeetrise amplituudiga seeriaid. Ega see midagi erilist ei arenda, rikub jalgu pigem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üksord surusin 310 aga p2rast h2da kyll midagi polnud, jalad lasin ikka vastu rinda ära.(raami raskust ei arvestanud, ainult kettad)

Muudetud kasutaja k88 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavalise jalapressiga teen 295kg seeriaid, 8 kordust tavaliselt. :blink: Seda ka peale kükki.

Muudetud kasutaja Kuup poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt 530 10kordust järjest.haapsalu spordisaalis. on ka pilt olemas ja video ka kasseti peal.oli vaja ka ühe suurele ja targale tõestada...

kui tegin 400sai parema efekti....korduste arv suurenes ja lõi korralikult täis.

üldiselt mingeid rekordeid ei purusta ja saalid on täis selliseid tegelasi,kes suruvad sama ja kaugelt rohkemgi. ainuke viga see ,et viimased kettad peab sinna keskele laduma.

aga peale avariid teen 50kg ja kuskil paarkümmend kordust järjest.oktoobris oli õnnetus ja mõlemad põlvekedrad olid puru...usun ,et suudan kunagi sama tulemuse saavutada tagasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arcoman-i jalapressi panin 300 kg korda 10 aga nüüd uues saalis päris teine masin ja seal tuleb seerja mingi 200-kg 10 kordust! need jalapressid on väga erinevad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×