Jump to content
jrx

Maitsvad proteiinipulbrid

Recommended Posts

nitro tech vaarika maitsega on väga jube, aga tulemused on tõesti head.

Hera 80 maasika oma oli väga hea, tulemuste kohta ei oska midagi öelda, kasutasin seda kohe alguses kui matsu ei jagand.

Whey+ maasika maitega sama mis hera 80 maitsega, kuna kasutand seda dieedi ajal ei oska tulemuste kohta midagi öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EAS on täitsa korralik firma muidu

optimum on ka variant

siit poest oleks midagi sarnast ISOLATE FX ja whey3

lõppude lõpuks on ikkagi individuaalne, mis sobib ühele, ei sobi teisele parim olla

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin et sportlab-is on odava hinnaga 100% Whey Proteiin:

http://pood.sportlab.ee/product_info.php?c...products_id=426

Aga kahtlust tekitab hind,et nii odav,muidu samalaadsed proted+BCAA ikka pea 2 korda kallimad.

Mis te arvate sellest?

Kas on mõtet see osta või maksta rohkem ja osta Optimum Nutrition 100% Whey prote? :)

EAS on tuntud firma. Kodulehel valmistamistehnoloogiast kahjuks juttu pole.

Kahjuks ei julge maitsetega ka enam riskida, niigi hulk julmlääget pulbrit varuks, maitseaineid panen sheiki samapalju juurde kui pulbrit ennast :)

Hind on jah hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimene proteiin mida tarbisin oli 100%whey gold standard rocky road, mulle meeldis, väga hea oli aga no kuna ma ostsin suure 4,7kg paki, siis pikapeale sai sellest maitsest kõrini... ostsin siis lisaks veel sama asja teise maitsega nimelt cookie cream... no see oli vähemalt vahelduseks suht normaalne aga see viskas palju kiiremini üle... vahepeal tarbisin veel mignit american slow vms shokolaadi maitselist, see mulle väga meeldis, oli selline natuke paksem ja kuidagi huvitav maitse oli juures, mis tundus väga tuttav aga kuidagi ei meenu mille maitse see on... edasi olen tarvitanud veel hera80 vanilje, mis oli piimaga super aga veega nii hea polnud, vaarika maitselist, mis oli ka päris normaalne, edasi ostsin dorian yatesi banaani maitselist proteiini ja tõepoolest see on PARIMA MAITSEGA proteiin mida ma kunagi joonud olen. Natuke kallis ainult kahjuks aga tõesti parim maitseelamus. Siis tarvitan veel whey3 maasika maitselist proteiini, maitse poolest pole viga tegelt, teistsugune aga selline huvitav, dorian yatesi nox pumpi maitset meenutab nõrgalt :) kui see otsas, siis ootab ees veel whey3 shokolaadi maitseline... eks näis, kas see on parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Senimaani on parima maitseelamuse jätnud Bio-teci tooted. Whey Pro ja Myogenic. Suurepärased tooted!

Fasti tooted ei meeldi, ei ole neil nii head lahustuvust ja imelikud maitsed on samuti. Olen selle ajaga täheldanud igatahes seda, et kui tarvitada, siis USA kraami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah Ultralife`i tooted on maitselt kõige paremad aga paraku nii kallid, et neid ei kannata kaua juua, kui rahakott puuga seljas ei ole :D

Dymatize näiteks on palju odavam ja maitselt minu arust võrdväärne :lol: . 2,3kg whey elite ~700 eek mass.fi-s näiteks.

Tegelikult ma ise pole nende whey'd proovinudki, aga olen kuulnud et pidevalt kiidetakse. Ise ostsin nende 12-hour mass.fi-st, vanilje oma... uskumatult hea maitseelamus lihtsalt :) . Olen Ultralife banaani proteiini ka proovinud, et mul võrdlusmoment olemas küll ja minu arust on võrdsed või isegi Dymatize parem, aga eks muidugi maitse asi B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey Gold on hea, ma ei usu, et ta Ultralife-ile saab väga alla jääda. Ise pole küll Ultralife-i proovinud, aga Whey Gold on küll nii hea, et sellest ei annagi eriti parem olla. On erinevaid maitseid, kellele mis meeldib, aga üldistelt jooks nagu jäätisekokteili. Tavalise kraaniveega on asi väga maitsev ja midagi lisaks tuunida pole vaja. Lahustub kah ülihästi.

PS. vahepeal proovisin ON-i Serious Massi kah, aga noh selle kohta pean ütlema, et see oli õudsaim asi mida proovinud olen. Whey Goldiga võrreldes oli see õudusunenägu, mis alla kuidagi ei läinud ja mille poti tühjaks saamine oli vaevaline tegevus, sest tõenäoliselt oleks sõnnik kah maitsvam. Serious massi erinevus muidugi ongi see, et seal on süsivesikud sees, aga igatahes see ei lahustu praktiliselt üldse, väikesed tükid jäävad sisse, sheigi kuidas tahes. Samuti on maitse nii läägelt magus, et pärast seda ei taha enam nädal aega midagi magusat näha. Ühe kopatäie kohta peab 2 liitrit vett panema, et asi joodav oleks, kuigi ka siis jäävad vahepeal mingid tükid hammaste külge ja kurku kinni. Niiet ON Whey Gold on super, aga noh Serious Massi ei võtaks ma enam tasuta kah.

Muudetud kasutaja extrance poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on Eiselti DoublePro väga bro maitsega :) Kõik kolm erinevat varianti.

Olen ka banaani-pähkli proovinud, suhteliselt hea, aga mingi natuke kummaline aftertaste oli :D .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×