Jump to content
jrx

Maitsvad proteiinipulbrid

Recommended Posts

Ise tarbin praegu Whey1. Tellisin ?okolaadi maitselise aga sain millegi pärast maasika maitselise(ei tea ise ka miks aga tagasi ka saatma ei hakand). Maitse on võimatult magus kui mahla või piimaga teha aga kui veega teha siis on nagu väga lahja morss (väga ebameeldiv maitse). Aga tulemused on päris head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alguses prolabi oma mis oli ilge jura,nüüd vahepeal Vägilase tooteid mis on super hea maitsega ja on arengule tulnud väga palju kasuks nüüd tellisin vahelduseks whey1 ?hokolaadiga mis on suhteliselt normaalne,sellega on imelikult kuidagi kaal alla läinud 1kilo aga köhulihased on ka väga välja tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Whey Lemon Super : Alguses täitsa hea, lõpus ei tahtnud enam eriti alla minna.

Whey 2(maasikas) : Senini parima maitsega!

Whey8100(maasikas) : Täiesti joodav, ei kurda absoluutselt.

Best 3 Protein(maasikas) : Enam halvem vist ei saa valgujook ollagi. Vastik jahune.

Pro Gainer(sidrun) : Täiesti tavaline, ei ütle samuti ühtki halba sõna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen v6tnud biotech-i tooteid , neid v6tan siiani ja v2ga meeldivad!

peale trenni whey gold standard ja ka maitse on hea!

no.1 oli kuidagi kibe ja seda peale proovimist ei ole tahtnud osta ka!

ausalt ei tea palju yks v6i teine trennij2rgne shake mulle annab - ise usun siiski just tavatoitumisse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige normaalsem tundub No 1 shokolaad!Whey lemon super on ka enamvähem,kuid natuke liiga magus!

Mulle Whey Lemon meeldib. Just hea magus. Glükoosi ka veel hulka ja väga hää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõustun Muciga. Ka minuni pole paremamaitselist jõudnud kui Eiselti Maxgain.

Vaadates sisaldust, ei saa maxgaini nimetadagi proteiinipulbriks, sest proteiini on selles ju ainult 27 g 100 grammi kohta, pigem on see massilisaja nagu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Sain nüüd shokolaadi Atlant+ ja see on päris hea, segan sisse lusikatäie tavalist kakaopulbrit ja suht asjalik segu tuleb kokku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen joonud igasuguseid proteiine, kuid kõige parem kindlasti ON-i 100% Whey Protein maasika maitseline. Hästi külma piimaga täpselt nagu mingi milkshake. Vala või kokteili klaasi ja joo kõrrega. Suhteliselt hea oli ka Universali Ultra Whey Pro shokolaadi maitseline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii

alustame algusest

kunagi proovisin mingit eesti löga

a la mucle mass või mis iganes ta oli. halb. jäin haigeks selle peale

whey lemon. väga maitsev:) tulemused olid ka okeid

Atlant+ käib kah, pole väga hullu, soodne, kuid parim koos järgmisega 2:1

Gain fast banaani - super! läheb paksuks massiks ja kohe on tunda, kuidas 1000 kalorit kohale jõuavad

(gain fastil on peal ka üks retsept, mille ma ära proovisin, tänu millele tuli 3500cal liitrine jook:D) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parim mis saanud olen on Whey Protein lagritsa maitseline, magusad asjad ajavad öökima aga see .... pidudel joooks ka seda

see oli tõesti super, ja mõelda vaid, see on veel kasulik ka B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No 1 proovinud ja AllStarsi,maitsed mõlemal päris head.Eesti valku siinkohal ei kommenteeri B) .Väike offtopic nüüd:Kas proteiinisheik säilib külmikus 3-5 tundi.Soovitatakse tavaliselt kohe ju ära juua

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib siiamaani proovitutest Eiselti šokolaadimaitseline Protec. Tegelt on kõigi maitsetega jookidega nii, et viskavad üle üsna kähku, nüüd joongi maitsetut B) Ion92. Ja üle ei viska. Vot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No 1 proovinud ja AllStarsi,maitsed mõlemal päris head.Eesti valku siinkohal ei kommenteeri B) .Väike offtopic nüüd:Kas proteiinisheik säilib külmikus 3-5 tundi.Soovitatakse tavaliselt kohe ju ära juua

ikka säilib, isegi järgmine päev võid veel juua ja ei suregi ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Optimum´i Whey MRP on väga hea, nii maitse kui ka segunemise poolest. 075l piimaga segada, saab kõhu ikka mitmeks tunniks marudalt täis.

Fast´i Muscle + on täiesti hea maitsega ja seguneb hästi. Kõige parem on vaarika maitsega.

Muscle-Tech´i Nitro-Tech lihtsalt ei vaja kommentaare. Maitse lihtsalt wow!

Whey Gold Standard on ka väga hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×