Jump to content
GT

huvi pärast küsin:)

Recommended Posts

Lihtsalt sooviks teada kui plaju Te rinnalt surusite pool aastat tagasi ja kui palju nüüd :D võite ka lisada oma vanuse ja kaalu

Aitähh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kindel palju surusin pool aastat tagasi aga kui alustasin siis 40kg ja nüüd kui viimati proovisin siis sain 82kg.Areng võibolla nats jama aga keskendun just lihasele ei huvita need raskused nii väga peaasi et lihast arendab.Ja kaal mul 68 ja vanus 16.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pool aastat tagasi treenisin 35kg kangiga , nüüd aga 55kg kangiga .

Ausalt pole max raskust proovinud kartes , et ei suru ära ja jään lolli olukorda :D '

Aga jah , ei pane rõhku nii palju raskustele , kui lihasmassile

Vanus 16 ja 62kg raske

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen kuskil 5 kuud trenni teinud :D kui alustasin kaalusin 55 vanust oli ka 15 ja rinnnalt surusin 40

nüüd olen 16 kaalun 58 :D ja rinnalt surun 60 kilo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei teagi palju pool aastat tagasi surusin aga kui alustasin,surusin kobadega 40kg.Ja nyyd sai aasta täis ja surun 97.5kg.Muidugi võiks ikka rohkem suruda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

viimases trennis tegin püramiidi kuni 110 kg - täpset maksimumi ei teagi!

pool aastat tagasi tegin tavaliselt 100 kg-ni nii et vaikselt peale raskust - see rinnalt surumine on vaid 1 paljudest näitajatest mida ma üle ei tähtsusta!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea palju pool aastat tagasi surusin ja ei tea palju praegu surun. kui asjaga alustatud sai, kangutasin koolij6usaalis enda kehakaaluga v6rreldes liiga suuri raskusi ning tegin liigestele natuke viga. praegu v2ldin meelega maksimumraskusi, sest kardan et keha v6ib veel valmis mitte olla. aga muidu 100-ga teen kymme kordust ikka. kuid see ei ole mingi n2itaja, minust pole kunagi k6va rinnaltsurujat old, pigem kykkijat..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte muffigi pole juurde tulnud. Vb isegi vähemaks läinud, kuna tehnika on niipalju paranenud et silm ka ei pilgu. Muidu 9nda lõpus surusin 85. Kaal oli siis kuskil 54-55. :D Siis lõpetasin viimati ka jõukava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm...pool aastat tagasi olin 15 kaalusin 69 surusin 55kg aga siis ei saanud eriti trenni teha nüüd olen 16 kaalun 75 ja mingi 3-4kuud jõukas käinud nüüd läheb rinnalt 80kg :D vähe krt...aga pole ammu proovinud max'i :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm...pool aastat tagasi olin 15 kaalusin 69 surusin 55kg aga siis ei saanud eriti trenni teha nüüd olen 16 kaalun 75 ja mingi 3-4kuud jõukas käinud nüüd läheb rinnalt 80kg :D vähe krt...aga pole ammu proovinud max'i :D

Kas teed muidu jõu või lihas eesmärgiga trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin siis 2005 aasta novembris. Alguses täitsa ei proovinud, aga 31. detsembril läks rinnalt 95 kilo ära. Haiguse tõttu ei saanud veebruaris korralikult teha, seega ei oska nüüd öelda kah.

Sain just 17, 180 pikk, 82 raske.

Lisandeid pole veel kasutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidu varem olen ka surunud 90, aga suvega läks väga alla :D

Septembris- oktoobris surusin 80 ja nüüd surun 95, tõsi, ei tee ka midagi et raskus tõuseks, pigem tahan lihasmassi. Rinnalihase ümbermõõt on selle poole aastaga kuskil 5-6 cm kasvanud.

Ja seda ka, et kuna on käsil üks uurimustöö, siis ei ole söömist muutnud eriti , kuna tahtsin näha kas tuleb ainult trenniga ka juurde. Valgurikkaid toite eriti ei söö( no nii, et ainult üritan seda süüa kus palju valke on) ja pulbrit ka ei tarvita.

Kaal on 75 kg.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuup sa oled julmalt juurde võtnud juu:P kuidas sul see õnnestus?jutu järgi sain aru et 9 klassis olid sama kont kui mina :D

Algul tavaliselt tulebki rohkem ja kiiremini olen mina vähemalt kogenud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aastat tagasi 110 nüüd 115 aeglane areng sellepärast et suvi vahel kus saan päevas valku ehk 30g talvise 160 vastu. maximum poole aasta progress on olnud 25kg see oli alguses kui trenni läksin siis läks 60ne pealt 85 peale praegu vanus 20 kaal 77

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×