Jump to content
nadel

Oskab keegi nõu anda?

Recommended Posts

Treenin rinda kaks korda nädalas!

E: lamades surumine 5x5

kaldpink 5x5

hantlitega lendamine horisontaalpingil 3x8

hantlitega lendamine kaldpingil 3x8

N: lamades surumine 5x5

surumine ###### püsti pingil 3x8

pullover 3x8

ja rinna kilod ei taha kohe yltse tõusta :D

kaalun 69 kg kiloja surun rinnalt 92,5 kg, samas trenni olen teinud 2a :D :D :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed koguaeg ühe raskusega , siis nii see peabki olema , et raskused ei tõuse. Selle praeguse kavaga väsib õlg väga ära. Kasuta progresseeruvaid raskusi ehk iga nädal lisad 2,5 kg juurde, selleks , et juurde lisada pead alustama raskustest millega jõuad vabalt 5x5 ära teha.Harjutusi võiks ka vähem olla, kui surumine on edasi arenenud, siis võid uuesti hakata lendama ja kaldpinki tegema.Selline variant siis.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen juba 4 nädalat nii, et lisan 2,5 kg...biicepsid ja värgid muidugi sutsu vähem.

Hetkel olen 70,0 kg peal millega teen 5x5 ja proovisin samas 90,0 suruda aga ei saanud :D Teised lihased nagu nt. õlg on juba täitsa hea(45,0 kg) 5x5

Biiceps (40,0 kg) 5x5, Triiceps-kitsa haardega surumine (57,5 kg) 5x5...

On mul mõni lihas liiga nõrk...kui rind väljaarvata! :D

P.S! alustasin 55,0 kg pealt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kilod kangil ei näita kõike... oleneb ka tehnika puhtusest... arvan et treenid üle...

jäta nädal vahele rinnale ja edaspidi treeni mõnda aega rinda 1x nädalas ja pööra rohkem tähelepanu kükile ja jõutõmbele.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen juba 4 nädalat nii, et lisan 2,5 kg...biicepsid ja värgid muidugi sutsu vähem.

Hetkel olen 70,0 kg peal millega teen 5x5 ja proovisin samas 90,0 suruda aga ei saanud :D Teised lihased nagu nt. õlg on juba täitsa hea(45,0 kg) 5x5

Biiceps (40,0 kg) 5x5, Triiceps-kitsa haardega surumine (57,5 kg) 5x5...

On mul mõni lihas liiga nõrk...kui rind väljaarvata! :D

P.S! alustasin 55,0 kg pealt

Teen alles 4 nädalat nii , oleks õigem.Anna aega natuke ja proovi siis , tee tsükkel lõpuni , siis nädal aega kergemalt ja proovi maxi.Muideks kõike korraga juurde saada on raske ja rinna harjutusi on sul liiga palju , arvestades , et teed kaks korda nädalas.Raskust lisad iga nädal ,mitte iga trenn, nagu sa praegu vist teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nadel sa oled arvatavasti üle teinud

Ma näen et sa teed kodukootud 5x5 variatsiooni, õoge kava näeb välja nii et teed asju periooditi, 4 nädalat täie auruga nii et keha ei taastu ära ja siis kui oled ületreeningu äärel lased kordused 3x3 peale või puhkad täielikult ära ja alustad uuesti

tähtis on ka progressivne raskuse suurendamine

Ja mis kõige tähtsam TEE KÜKKE !!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×