Jump to content
skileta

Millised hantlid ja kust endale muretseda?

Recommended Posts

Nonii, tere, see on mu esimene postitus siin foorumil. Endast niipalju, et olen aktiivselt spordiga tegelenud 7 aastat, väravpall ühesõnaga. Nüüd aga olen pooleli jätnud mitmetel põhjustel, kuid siiski soovin enda kallal aeg ajalt (tegelikult kogu aeg) nokitseda, käin jooksmas, teen kõhulihaseid, tõmban kaNgil lõuga, keerutan seal, särki värki. rööbaspuudel üritan rinnalihastele teha rippes kätekõverdusi jne. Aga tahaks treeningusse sisse lülitada ka hantlid, muidu kisub üksluiseks jääma.

Et siis milliseid , mis firma ja kust soovitate osta, nii et oleks kvaliteetne ja mitte väga kirves hind. Hetkel olen 18 aastane ja raskus peaks jääma kuskil 10 kg lähistele. Et siis palun jagage oma tarkusi minuga!

ette tänades, rene

Muudetud kasutaja skileta poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuremates poodides võibolla müüakse rohkem ei oskagi aidata.

Turgude pealt võib roostes hantleid saada vbolla, viskat coca-colat peale rooste kadunud. ;)

´

ise tegin kunagi ammu monitoriga. :huh:

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks hantleid kui selliseid müügil enamasti igas sporditarvete kaupluses. Tallinnas tartu mnt. Kettleri kaupluses kindlasti olemas jne. Kuna ei tea sinu asukohta siis soovitan kasutada näit. SEDA võimalust. Sporditarvete alt leiad, ning pluss on asja juures veel see et tuuakse sulle peaaegu koju kätte!

Muudetud kasutaja kaos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prismas olid ka suht soodsa hinnaga ,

Tonn 2x 15kg hantlite eest , on küll suht nöörimine , a küllap on neil ka mingi kvaliteet

no ma ütleks et ma olen rahul nendega. nüüd on veel ainus asi et treeningplaan vaja teah, mismoodi j akui palju.. esialgu tuletan meelde, kui paljuks ma üldse võimeline olin ja siis vaatab edasi ;)

Muudetud kasutaja skileta poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere,

vahva on see, et sul õnnestus saada hantlid, mis minu arvates on üks mõjusamaid ning võimsamaid tööriistu üldse ;) siit sulle pisike link: http://www.bodyforlife.com/exercise/animations.asp millest saada mõned head harjutused treenimiseks.

* sa kindlasti juba tead, kuid igaksjuhuks ütlen, et inglis keeles hantel on dumbell. Vaata ja uuri ka googlist erinevat infot ning õpetusi treenimiseks.

edu

Muudetud kasutaja gymer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×