Jump to content
Rambo vend

Kas kasutaksite steroide

Kas prooviksite lihaste kasvatamiseks steroide arsti järelvalve all ja arsti poolt ettekirjutatud kogustes?  

284 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas prooviksite lihaste kasvatamiseks steroide arsti järelvalve all ja arsti poolt ettekirjutatud kogustes?

    • Jah, kui arstil on suured kogemused steroididega
      110
    • Ei, mitte mingil juhul
      143


Recommended Posts

maks ######, impotent, muud hädad ja häired, kustkohast te seda teate? arvate? oletate? on kellegil mõni sõber tuttav sugulane naaber kellega on nii juhtunud?? või on see kõik nende meeste suust kuuldud jutt kes ise ei julge proovida ja ainuke vabandus on et see teeb impotendiks? kõik räägivad aga ikka pannakse kas tõesti lähevad inimesed selle peale välja?

või äkki mõnel ikka veel tõuseb???????

ise pole proovinud aga ära iial ütle iial

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks peaks kulturism olema teistmoodi kui teised spordialad? Võtame näit motokrossi , kas on tervislik pidevalt risu panna ja ennast lõhkuda , selleks , et saada Eesti parimaks, pärast vanas eas kõik murtud luud valutavad , kas see on seda väärt. Paljudel spordialadel on oma riskid , võib surma saada või vigaseks jääda, aga paljud võtavad selle riski,kui see on ainus võimalus olla tegija omal alal. Keegi ei vaata imelikult rallisõitjat , kes pidavalt riskib oma elu ja tervisega , aga keemia kasutajast kulturistile vaadatakse viltu ja mitte selle tõttu , et keemia on illegaalne vaid selle pärast , et ta riskib oma tervisega. Kas siis motokrossi maailmameistriks saamine väärib riski aga kulturismi maailmameistriks saamine mitte?

ma saan aru et see ainult näide...aga üks krossisõitja (mitte küll päris tipptasemel)ütles, et on sõitnud krossi aastaid ja ta pole saanud ühtegi tõsist vigastust luumurdu vms aga ühel päeval otsustas minna kossu mängima ja murdis oma sõrmeluu...kumb siis on ohtlik?kõik sõltub oskustest ja teadmistest....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen sporti endale, et ennast hästi tunda ja olla füüsiliselt heas vormis. Ise ma steroide ei kasutaks kunagi aga noh, kui keegi teine tahab proovida ja riskida, siis pole mul selle vastu midagi - tema keha, tema tervis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
enesetapp :P

kel suitsiidikatse mingil moel ebaõnnestub siis ma soovitaks küll steroide, uskuge mind see õnnestub :D

tohohh, mis ajaga siis? mitu aastakümmet kulub? ma kardan et eesti kulturistidel tuleb rahast puudu selleks et see õnnestuks. enne saab vast rahaotsa või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kasutaks.

Minu arusaam on selline, et doping on nõrkadele, kui mitte õelda kannatamatudele.

Ma usun, et on võimalik saada suureks ka ilma steroidideta, tuleb ainult piisavalt palju pingutada ja soovida!

Ma olen väikesest peale olnud teistest nõrgem ja kehva tervisega. Kohe tõeline kondipukett, mitte lihtsalt nõrk. Kehalistundidest viilisin kuni gümnaasiumini välja. 4-5 aastat tagasi hakkasin kingitud raamatut "Kulturism kõigile" lugema ja asjast huvituma. Tegin õhtuti kätekõverdusi jne. Kolm aastat tagasi sain esimese kangi koos raskustega ja hakkasin trenni tegema, tegin endale raamatust juhindudes kava, katsetasin igatmoodi. Puust tõstepingid ja abivahendid, hantlid raudtorust väljasaetud. Sel ajal eriti palju viitsimist trenni teha polnud ja külmetushaigused ka kiusasid.

Nüüd olen juba aasta aega tõsiselt trenni teinud, korralikud treeningvahendid soetanud. Üritan tervislikult elada, jooksen mõnuga ja üritan juba korralikult toituda, niipalju kui rahakott lubab. Ja enda jaoks olen tohutult kasvanud selle paari-kolme aastaga, kehalise tund on nüüd üks mu lemmiktundidest, ma olen lõpuks enamikust omavanustest ja vanematestki suurem ja tugevam!

Ma arenen edasi ja olen väga oma arenguga rahul, miks peaksin ma steroide tarbima? Küll mõne aasta pärast jõuan mina ka lavale, mul aega on, pole kiiret kuskile, elu on alles ees. Kui areng peatub, siis võtan aega ja loen artikleid, et teada saada, mida ma olen valesti teinud, pingutan veel rohkem, mitte ei otsi laisalt abi steroididest.

OK, ajan ennast steroididega kiiresti suureks, äkki isegi võidan mingi võistluse ära ja mis siis? Ma ei usu, et see võit nii magus oleks kui puhtalt tulnud võit, kus tead, et sa tõesti oled parim, oled ise sinnamaani jõudnud, mitte dopinguga!

Aga see on ainult minu arvamus...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oh teid jutupaunikuid.

Siin iirimaal kasutavad vast koik kulturistid,isegi eelmisel aastal kui lavalaudadele laxime raakisid kutid kuipalju keegi paneb kui kaua ning kui kallis see koik on :P

Siin ei p6e keegi kas paned voi mitte,enda tervise teha rohkem. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuttav pani metaani ja ei arva et ta kes teab mis tark on ja ta lõetas sellega et muskel hakkas nii metsikult kasvama et sai naharebendid ja ütles et riist ei taha tõusta enam nii naljalt (tema jutust ei saanud aru kas see probleem jäi püsima)

iga üks teab mis on tähtis tema kehale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tuttav pani metaani ja ei arva et ta kes teab mis tark on ja ta lõetas sellega et muskel hakkas nii metsikult kasvama et sai naharebendid ja ütles et riist ei taha tõusta enam nii naljalt (tema jutust ei saanud aru kas see probleem jäi püsima)

iga üks teab mis on tähtis tema kehale :P

:D mida ##### ei tõusnudki enam, no saite nüüd reaalse vastuväite et mitte kasutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh teid jutupaunikuid.

Siin iirimaal kasutavad vast koik kulturistid,isegi eelmisel aastal kui lavalaudadele laxime raakisid kutid kuipalju keegi paneb kui kaua ning kui kallis see koik on :P

Siin ei p6e keegi kas paned voi mitte,enda tervise teha rohkem. :D

heh... miks siis iiri kulturistid nii hädised on.... sellesmõttes et nad peaks ju kõik välja nägema nagu profid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh teid jutupaunikuid.

Siin iirimaal kasutavad vast koik kulturistid,isegi eelmisel aastal kui lavalaudadele laxime raakisid kutid kuipalju keegi paneb kui kaua ning kui kallis see koik on :D

Siin ei p6e keegi  kas paned voi mitte,enda tervise teha rohkem. <_<

heh... miks siis iiri kulturistid nii hädised on.... sellesmõttes et nad peaks ju kõik välja nägema nagu profid...

Jah, sööd paki metaani ja oledki nagu Yates, seda teavad ju kõik. Sellepärast paljud hakkavadki kasutama , et arvavad nii, aga nii see ole , parem mitte nu..ida selliste asjadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi leebet(nandrolooni) võiks ehk isegi proovida.Aga hetkel rahakott ei võimalda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin mõni räägib ,et südametunnistus hakkab piinama kui mõtled kuidas oled tippu jõudnud...

ma ei usu sellist iba,nii häid inimesi maailmas eriti ei ole ,kes üldse ei petaks ja ma arvan ,et tipus liiguvad siukesed rahasummad ,et olete nõus oma hinge maha müüma ja südametunnistuse koos sellega.

Ise maybe kasutakski kui tervisega riskimine tõesti madal on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroidid ei tee suuri sportlasi - nad hävitavad neid!
kui sa nii ülesse kutsuvalt kirjutad, siis ehk on sul mõni näide? Rohkem on näiteid steroidi suurest edust kasutamise puhul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kasutanud ja pole plaanis lähiajal kasutada. Kas mõne toidulisandiga olen midagi keelatut sisse söönud, kurat teab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma saan aru õigesti,et kaal mis metaanist tuleb,on enamuses lihaskiudude ümber kogunenud vesi,mitte niivõrd valk?

Aga kaal mis tuleb nandroloonist,on enamuses kvaliteetne valkaine?

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks põhi vigasi on minu arust see et paljud kes neid tarbivad näevad head kiiremat lihase kasvu ja jäävad hasarti sellest, mõni tarvitab rohkem ja vaatab et aitab ka rohkem kuni varsti ära p---e läheb.

Ma pigem piirdun valgu ja kreatiini suguste asjadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igast keemiat leiutatakse hetke ajastul , küllap tuleb ka tarkuse doping varsti , siis hakatakse pärast igat eksamit kõikidel õpilastel dopingu-proovi tegema B)

Ei nohh ütleme nii et tarkuse doping on ka olemas - näff (amfetamiin) aga see ka täielik keemia ja kahjustab raskelt tervist.

Ise ei tarvita midagi, mida süstitakse või ninna tõmmatakse ja steroide ka mitte aga telekast tuli see RD dokumentaal, sellest mehest kes jäi sõltuvusse steroididest ja käed olid nii laiad et ei saanud kokkugi panna. Millistest keemilistest koostisosadest steroidid üldse koosnevad?

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×