Jump to content
vaits18

kreatiin

Recommended Posts

tere olen algaja ja tahax omale krettini osta aga ei tea millist olex hea kui ta olex odavam ja ka samas ka normaalses koguses.Olex vaja kiirust juurde vastupidavust ja ka jõudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vana sa oled 10?

Eesti Keele tähed küll korralikult suus pole :huh:

Otsin Kreatiin. ja saad palju vastuseid.

++ Sticky tehtud " Pikemalt Kreatiinist ja Selle Ajaloost" või midagi sellist. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18, kehaehitus kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18, kehaehitus kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?

Miks sa seda kreatiini nii väga võtta tahad? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18,   kehaehitus  kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?

Miks sa seda kreatiini nii väga võtta tahad? ;)

jutud levivad, et see on hea kraam ja mida kõike veel. Ja kui üks võtab tahavad kõik teised ka võtta. :huh:

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18,   kehaehitus  kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?

Miks sa seda kreatiini nii väga võtta tahad? ;)

jutud levivad, et see on hea kraam ja mida kõike veel. Ja kui üks võtab tahavad kõik teised ka võtta. :huh:

hea kraam on kohupiim ja pidev treening

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täpselt,kui sa oled algaja siis pane parem oma toitumine paika.Tuleb odavam välja.Hiljem,kui areng taandub siis hakka seda ainet tarbima mis sul vaja on.Tarbi kala,saad kalast ka seda kreatiini mingil määral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ei oska isegi veel aine õiget nime välja öelda... siis on kindlast veel vara seda sisse süüa

aga jah... peaks panema kõik nimed kirja kuda on kreatiin-i kutsutud ;):huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui olen teinud trenni 7 kuud(ültse) ja kasutanud proteiini, siis millal ja kas võiks üle minna kreatiinile, vanust 18,  kehaehitus  kõhn ja pikk. kas oleks õige aeg juba?

Miks sa tahav valgult üle minna kreatiinile?? Kreatiin võetakse juurde.

PS:Üldse, mitte ültse.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled algaja siis ei ole soovitatav süüa kreatiini ega muid toidulisandeid, tee enne ka enadle põhi alla trenniga.võta algajakava ja tee mõni kuu sellega trenni.toidulisandeid võid võtta peale algajakava aga asi oleneb ka vanusest ja sellest millist lisandit tahad(alguses soovitan lihtsalt vadakuvaliku ja süsivesikuid)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui oled algaja siis ei ole soovitatav süüa kreatiini ega muid toidulisandeid, tee enne ka enadle põhi alla trenniga.võta algajakava ja tee mõni kuu sellega trenni.toidulisandeid võid võtta peale algajakava aga asi oleneb ka vanusest ja sellest millist lisandit tahad(alguses soovitan lihtsalt vadakuvaliku ja süsivesikuid)

Äkki loed oma teksti läbi ja mõtled, kas kõik saavad sellest nüüd aru!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere olen algaja ja tahax omale krettini osta aga ei tea millist olex hea kui ta olex odavam ja ka samas ka normaalses koguses.Olex vaja kiirust juurde vastupidavust ja ka jõudu.

ma tahan ka saada yhest toidulisandist KIIREMAKS ; TUGEVAMAKS ja VASTUPIDAVAMAKS... trenni ja aega on vaja selleks....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×