Jump to content
Mob

Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

Recommended Posts

Tränn, dnb, hardstyle jne see kõik on nagu nii nii mõtetus ju.

On, mis ta on, aga nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi.

Mina olen juba ammu aru saanud, et see, mis mulle meeldib, ei pruugi teistele meeldida ning vastupidi ja ma ei hakka enda muusika maitset kellegile peale suruma.

Ning üks asi on kindel, et inimesed ei suuda alatasa hardstyle't ja träna jne... kogu aeg kuulata ning ühel päeval avastavad ka nemad, et rock ja metal jt. on paremad ;)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ning üks asi on kindel, et inimesed ei suuda alatasa hardstyle't ja träna jne... kogu aeg kuulata ning ühel päeval avastavad ka nemad, et rock ja metal jt. on paremad ;)

Ühe sõbraga juhtus nii, ta küll kuulab träna edasi, kui sai aru et ka rock on hea. Muidugi ta ei kuula päris "karvast". Aga hea algus seegi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka tiba legendaarsemat ja vanemat muusikat. Rock, Hard Rock, tiba Metalli. Tooks siis mingid näited ka välja nagu Guns N Roses, AC/DC, Iron Maiden, Judas Priest. Ja jõukas näiteks läheb ülihästi Rammstein peale, juu see on selline mõnus keevitamine mis hea laksu sisse annab. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kordan : hardstyle/träna ei ole sama asi mis dnb, techno, breiks jne. Inimesed kes neid ühte patta panevad kas a)ei tea asjast midagi, polegi tõenäoliselt muud kui träna kuulanud või ;) on lollid (sorri).

Avaldustega stiilis :"Tränn, dnb, hardstyle jne see kõik on nagu nii nii mõtetus ju." esinemine on natuke nõme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On, mis ta on, aga nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi.

Mina olen juba ammu aru saanud, et see, mis mulle meeldib, ei pruugi teistele meeldida ning vastupidi ja ma ei hakka enda muusika maitset kellegile peale suruma.

Ning üks asi on kindel, et inimesed ei suuda alatasa hardstyle't ja träna jne... kogu aeg kuulata ning ühel päeval avastavad ka nemad, et rock ja metal jt. on paremad ;)

Ma ei surunud kellegile oma maitset peale ;) Ütlesin lihtsalt mis arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõike mis on hea.peamiselt rock,metal jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel meeldib blues... siuke Jimmi Hendrix teema... teinekord korralik surmametall (dimmu borgir,Lamb Of God) ... vahel ka Metalcore (Raunchy,Mnemic,Killswitch engage jne)... vahel jälle melom deff ( Scar symmetry,darkseed, darkane jne ) ja siis siuke mõnus vikingmetal nagu Amon Amarth

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel meeldib blues... siuke Jimmi Hendrix teema... teinekord korralik surmametall (dimmu borgir,Lamb Of God) ... vahel ka Metalcore (Raunchy,Mnemic,Killswitch engage jne)... vahel jälle melom deff ( Scar symmetry,darkseed, darkane jne ) ja siis siuke mõnus vikingmetal nagu Amon Amarth

ÕIGE EESTI MEES ! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muusikaline maitse on seinast seina: varajasem Metallica, AC/DC, Nirvana, Sepultura (Max Cavalera aegne, mitte negroga variant), Nirvana, osaliselt Red Hot Chili Peppers ja Rage Agaisnt The Machine...samuti pungiaegne Beastie Boys, Depeche Mode, Oasis, Manic Street Preachers, Björk....Eesti muusikast igatsugu rariteetsed asjad alates Rujast ja lõpetades Koeraga.

Ma ei ole ausalt öeldes kunagi aru saanud neist inimestest, kes naudivad mingit kindlat muusikat ja midagi muud hinnata ei oska. See on sama nagu tõsine filmihuviline ütleks, et ta armastab Tarkovskit aga Almadovar on bullshit. Mina isiklikult ei ole absoluutselt trance`i fänn aga ma ei ütle, et see on kõnts- see pole lihtsalt minu maitse või ei ole ma sellest siiani aru saanud.

Muusikaga on ka see veider asi, et paljud asjad, mis su lähiminevikus tunduvad ülirõvedad, muutuvad mingi aeg lahedateks. Mu viimaste aastate lemmikplaate on näiteks Back To The ESSR, kus on vanad kuuekümnendate- seitsmekümnendate eesti estraadilood. 15 aastat tagasi oleks nad mulle räigelt närvi käinud aga nüüd on sigastiilsed, lausa karjuvad mingi stiilipeo järgi.

aga igaljuhul: maitse maitseks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahest mulle meeldib mulle kuulata ka mõnusat Eesti muusikat nagu Mati Nuude,Ivo Linna,Apelsin jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahest päikeselisel päeval meeldib mulle ka kantrimuusika,aga ainult päikeselisel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×