Jump to content
Mob

Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

Recommended Posts

hardstyle, klubi muusika, hip hop, pop, ja suht igasugune põhimõtteliselt, aga no metal ja rock või punk, sellised asjad jätavad külmaks täitsa:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hardstyle, klubi muusika, hip hop, pop, ja suht igasugune põhimõtteliselt, aga no metal ja rock või punk, sellised asjad jätavad külmaks täitsa:)

Täpselt sama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

DJ Ryan Angelose semud siin muusika koha pealt :rolleyes:

Ma kuulan muusikat, mis on huvitav. Pea kõikidest stiilidest olen selliseid lugusid leidnud, ainult trance'st ja selle kloonidest mitte.

Hetkel mängib Chalice uus plaat juba mitmendat korda. Aga üldiselt lemmikud on Dredg, Tool, Mars Volta jpt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:rolleyes: Mis krdi muusikastiilid!

hardstyle? Club? Bass? :unsure: Mis need olema peaksid....

Mina muusikat mingi stiili järgi küll ei kuula. Kuulan ikka headuse järgi ja igas stiilis on neid "häid". Mõni stiil nõuab natuke rohkem süvenemist.

PS. Eurojuust pole KA muusikastiil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: Mis krdi muusikastiilid!

hardstyle? Club? Bass?  :unsure:  Mis need olema peaksid....

Mina muusikat mingi stiili järgi küll ei kuula. Kuulan ikka headuse järgi ja igas stiilis on neid "häid". Mõni stiil nõuab natuke rohkem süvenemist.

PS. Eurojuust pole KA muusikastiil.

Hardstyle on see, mida mängitakse qlimaxil või taolistel pidudel, ehk siis narko muusika rohkem kus pannakse ecstasy tablette, ja see muusika on selline mis paneb su liikuma ja kargama:))

hardstyle esitajad on kuulsamad dj luna, lady dana, prophet, dj pavo, dj zany ja sellised mehed.

loodan et said natukene aimu sellest;)

Muudetud kasutaja bacardi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×