Jump to content
Andreaz

Teie-foorumlaste vanus

kui vanad/noored siis siin foorumis käivad?  

292 liiget on hääletanud

  1. 1. kui vanad/noored siis siin foorumis käivad?

    • kuni 10
      0
    • kuni15 koolilapsed
      15
    • alaealine pubekas kuni 18
      74
    • koolipoisid kuni 20
      71
    • üle 20 poisid/mehed
      62
    • üle 25 mehed
      34
    • üle 35 mehed
      6
    • koolitüdrukud kuni 20
      2
    • üle 20 tüdrukud/naised
      7
    • üle 25 naised
      1
    • üle 35 naised
      2


Recommended Posts

(naljakas on olnd jõusaalis kuulata paar korda kui alaealised tättlapakad räägivad endast paaraastat nooremate kohta "tatikad". ei tea mis nad nagu ise siis on. sama nõme on jõusaalis kui mõni koolipoiss räägib matast ja kekast või muud siukest-pinda käib.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See kui keegi matast räägib pole ju halb , see kui sulle ei meeldi on sinu probleem , parem rääkigu matast kui mingist joomis-peost vms...

Ja mis vanused need "tättlapakad" on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega vist polegi mõeldud, et ühe naise aju võiks üle "alaealise pubeka kuni 18" küündida. Pead leppima sellega, mida sulle antakse.

Ma tahtsin ka ksüida, et aga kuhu naised jäävad :rolleyes:

aga noh Vahue pani asja paika :(

Et ma mainin siis niisama, et ma 20 aga kohe kohe 21 :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega vist polegi mõeldud, et ühe naise aju võiks üle "alaealise pubeka kuni 18" küündida. Pead leppima sellega, mida sulle antakse.

Einoh, kus nüüd ütles...... :rolleyes: Vana ise oled, huvitav (sellise jutu peale eriti vanust sulle kah ei annaks)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja millise valiku naised nendest seitsmest tegema peavad?

Tohohh, siin päris mitmeid naissoo esindajaid :rolleyes: Vot ongi, kuhu siis võrdõiguslikkus jääb! Kas me sellist eestit tahtsimegi??? :unsure:

Aga pole viga, sättige oma vanused siis meeste og poiste sekka!

Muudetud kasutaja kaos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama nõme on jõusaalis kui mõni koolipoiss räägib matast ja kekast või muud siukest-pinda käib.)

No vaene loom tõesti.... :unsure:

Millest siis sinu kuuldes rääkida tohib? Kui vana sinu läheduses olla tohib? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sama nõme on jõusaalis kui mõni koolipoiss räägib matast ja kekast või muud siukest-pinda käib.)

No vaene loom tõesti.... :unsure:

Millest siis sinu kuuldes rääkida tohib? Kui vana sinu läheduses olla tohib? :rolleyes:

eks ikka aind jõutrenni teemad jõusaalis meil mitte alkoholi joomine ja peod mille üle mõned uhkust tunnevad ja kooliteemad. tobe on ka kui keegi liialt mobiiltelefoni trennis kasutab. ma ise jätan telefoni autosse et ei segaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru mis krdi häda on kellelgi nokkida mis teised omavahel räägivad!

ma näen ka tihti teismelisi kes lissalt räägivad pool ajast saalis aga vähemalt on nad midagi ette võtnud ja kogemuste lisandudes ka arenevad loodetavasti!

arvan et olgu su kolleeg noor või vana pole vaja teda torkida - igal ühel oma juttud!

parimat..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsitlust siis täiendatud. Elame küll meeste-maailmas, aga viisakas ikka naisi ka muidugi meeles pidada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×