Jump to content
Andreaz

Keelatud ained-olete kasutanud?

olete proovind keelatud aineid-dopingut?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. olete proovind keelatud aineid-dopingut?

    • jah
      17
    • ei
      118
    • olen,aga arstiretseptiga on lubatud(sustanon,retabolil,efedrin)
      4
    • somatropin,hcg,insulin,l-thyroxin,trijoodtironiin:retseptiga
      3
    • furosemide,hypodiazide-vererõhualandamiseks...
      0


Recommended Posts

ma siiski arvan et ilma anaboolsete steroidideta ei saavuta soovitud vormi.ilma steroidideta loodus-keha pole vist teab mis suur vaatamisväärsus ju tegelt onju! igav loodust vaadata!need rämedad monstrumid on vähe põnevama kehaga ma arvan...

maitseasi oleneb eesmärkidest kui rämedat keha keegi soovib omale.ma küll ei saaks eeskujuks omale seada mingit 70-80 kg kondikarlat...eeskujud on ikka siuksed dorianid ja paul dilletid...!!!

No kuhu sa nüüd sellise jutuga lähed??? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist juttu küll ei tohi rääkida et ilma ei saa, muidugi teine asi kas saab. Kuid siin foorumis võiks ikkagi propageerida puhast sporti! Näiteks mina kes alles on alustanud spordiga tegelemist(ma mõtlen raskustega) võib asjast väga valesti aru saada!

EDIT: Ma olen palju lugenud ja ma tean tagajärgi aga on ilma kh võimalik vaata kas-või Lurich´it.

Muudetud kasutaja painkiller poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tea paljud siis ausalt on ja ei ole. see j22b nyyd k6igi enda teada.ise konkreetselt ei poolda, aga kui inimesed v6tavad siis ise teavad mis teevad ju. igayks sureb varem v6i hiljem, kes aint millesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid siin foorumis võiks ikkagi propageerida puhast sporti!

võiks,aga keegi pole käskinud seda teha...et nagu igal ühel oma arvamus!!!

Muudetud kasutaja Training poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

puhas või mitte, lihas on lihas, igal ühel omal pea otsas, mida õigeks peab!

Ärge propageeriga puhast sporti, vaid rääkige noortele kohe ära, kas on võimalik saada suureks ilma sterodeta või mitte, on kõigil lihtsam.TÕDE maksab rohkem kui puhas sport või steroidid:)

Aus olla, siis olen ka ise korra metakat pannud, kuigi ei tea kas sain õiget asja üldse, kuna ei mõjunud nagu eriti:)

Aga tervis kallis, siis HOIDKE EEMALE;)

Muudetud kasutaja bacardi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh... väga mõttetu teema.... arvan et see ei kajasta üldse tegelikku seisu...

need kes tõepoolest midagi tarvitavad (või on tarvitanud) reeglina eitavad ja salgavad seda maha ja need kes pole ajavad vahel niisama lolli nalja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt, öeldagu mis tahes, tõde jääb alati enda teada:)

ise olen alles 16 ja nagu ütlesin eelmises postituses, proovisin kraami ära, niiet mina ei peida siin midagi, isegi kui ma valetaks, ega ma puhtamaks poisiks ei muutuks;);))

Soovitan aus olla, kui just ennast petta ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellist juttu küll ei tohi rääkida et ilma ei saa, muidugi teine asi kas saab. Kuid siin foorumis võiks ikkagi propageerida puhast sporti! Näiteks mina kes alles on alustanud spordiga tegelemist(ma mõtlen raskustega) võib asjast väga valesti aru saada!

EDIT: Ma olen palju lugenud ja ma tean tagajärgi aga on ilma kh võimalik vaata kas-või Lurich´it.

Täpselt!!! :huh: Lurich minu kodukandi mees B) Väike-Maarjast ikkagi :D

Lurich oli jh tegija..rekordid on ka päris head... :) mingi 20 maailma rekordit või palju neid oli ei mäletagi ;)

Muudetud kasutaja lõvi16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×