Jump to content
Andreaz

Keelatud ained-olete kasutanud?

olete proovind keelatud aineid-dopingut?  

166 liiget on hääletanud

  1. 1. olete proovind keelatud aineid-dopingut?

    • jah
      17
    • ei
      118
    • olen,aga arstiretseptiga on lubatud(sustanon,retabolil,efedrin)
      4
    • somatropin,hcg,insulin,l-thyroxin,trijoodtironiin:retseptiga
      3
    • furosemide,hypodiazide-vererõhualandamiseks...
      0


Recommended Posts

Jah, tegelt ei tohi õlut juua aga ikka joon B)

ma ka muidu jõin enam ei joo :)

aga jh kutid steroididest hoidke eemale!!..kui ei taha enda keha ära rikkuda :huh:;)

täpselt samad sõnad naq kuskil enne öeldi: respect kõigile kes puhtalt treenivad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

L-thyroxin on keelatud aine/doping? Minu jaoks on see eluks vajalik, kilpnäärme alatalitlus ;) Vahepeal sai paar kuud üle võetud, ei saanud küll aru et oleks lihas kasvanud või pekk vähenenud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kasuta ja ei hakka kh. Kui vaja söön toidulisandeid ja kogu moos!

täpselt õige jutt!! :huh:

nii et kõik võtke eeskuju... ;)

võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?!

ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kasuta ja ei hakka kh. Kui vaja söön toidulisandeid ja kogu moos!

täpselt õige jutt!! B)

nii et kõik võtke eeskuju... ;)

võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?!

ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! :)

Mina näiteks ei tahagi 130 kaaluda kuivalt või mitte :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole, ja ei plaani ka kasutada.

Kuna ei käi jõusaalis sellepärast, et tahaks võistelda, vaid lihtsalt kehalise vormi parandamise pärast, siis ei viitsi isegi valgupulbreid süüa (kunagi ostsin ühe paki, aga jäi pooleli söömine kuna kehva maitsega).

Muidugi, nendest inimestest saan isegi aru, kes niiväga tahavad võita, et keelatud aineid tarvitavad(otseloomulikult on see vale, kuid mõni inimene on selline, et teeks kõik võidu pärast)

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L-thyroxin on keelatud aine/doping? Minu jaoks on see eluks vajalik, kilpnäärme alatalitlus  ;)  Vahepeal sai paar kuud üle võetud, ei saanud küll aru et oleks lihas kasvanud või pekk vähenenud..

minuarust L-thyroksiin kilpnäärmehormoon olevat põhiline mis mõjutab ainevahetuse kiirust. et kui on kilpnäärme ületalitus siis inimene kõhnuvat olenemata toidukogustest mis süüakse.

seega kui lisa võtta siis peaks ta ju kõige kõvem rasvapõleti olema!?

(ja kui selle aine puudus siis inimene rasvub)

aga kas sa trijood tironiini ei võta (T-3)?

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kasuta ja ei hakka kh. Kui vaja söön toidulisandeid ja kogu moos!

täpselt õige jutt!! :)

nii et kõik võtke eeskuju... ;)

võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?!

ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! :D

nu ma arvan et ta on ikka vormis ka... :huh:B) aga ega ma mõtlesin steroidide kasutamise koha pealt eelkõige :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kasuta ja ei hakka kh. Kui vaja söön toidulisandeid ja kogu moos!

täpselt õige jutt!! :)

nii et kõik võtke eeskuju... ;)

võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?!

ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! :D

nu ma arvan et ta on ikka vormis ka... :huh:B) aga ega ma mõtlesin steroidide kasutamise koha pealt eelkõige :P

ma siiski arvan et ilma anaboolsete steroidideta ei saavuta soovitud vormi.ilma steroidideta loodus-keha pole vist teab mis suur vaatamisväärsus ju tegelt onju! igav loodust vaadata!need rämedad monstrumid on vähe põnevama kehaga ma arvan...

maitseasi oleneb eesmärkidest kui rämedat keha keegi soovib omale.ma küll ei saaks eeskujuks omale seada mingit 70-80 kg kondikarlat...eeskujud on ikka siuksed dorianid ja paul dilletid...!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei kasuta ja ei hakka kh. Kui vaja söön toidulisandeid ja kogu moos!

täpselt õige jutt!! :D

nii et kõik võtke eeskuju... ;)

võtke eeskuju? kellest? enne tahaks näha seda keha kellest eeskuju soovitad võtta?!

ei usu hästi et ta kuiv 130 kg on! :P

nu ma arvan et ta on ikka vormis ka... :huh::) aga ega ma mõtlesin steroidide kasutamise koha pealt eelkõige ;)

ma siiski arvan et ilma anaboolsete steroidideta ei saavuta soovitud vormi.ilma steroidideta loodus-keha pole vist teab mis suur vaatamisväärsus ju tegelt onju! igav loodust vaadata!need rämedad monstrumid on vähe põnevama kehaga ma arvan...

maitseasi oleneb eesmärkidest kui rämedat keha keegi soovib omale.ma küll ei saaks eeskujuks omale seada mingit 70-80 kg kondikarlat...eeskujud on ikka siuksed dorianid ja paul dilletid...!!!

nujh seda küll igalühel oma maitse B) ...sul need rõvedikud eeskujuks mul näiteks vend-vähk eeskujuks...täitsa ok keha, ei ole midagi üle pingutatud ja ta ei kaalu üle 100kg ju...ja ikkagi on bõkk valmis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust L-thyroksiin kilpnäärmehormoon olevat põhiline mis mõjutab ainevahetuse kiirust. et kui on kilpnäärme ületalitus siis inimene kõhnuvat olenemata toidukogustest mis süüakse.

seega kui lisa võtta siis peaks ta ju kõige kõvem rasvapõleti olema!?

(ja kui selle aine puudus siis inimene rasvub)

aga kas sa trijood tironiini ei võta (T-3)?

Ma olen kuulnud jah et türoksiiniga vähendatakse endal pekki, ma võtsin mingi 3-4 kuud 2x rohkem kui arsti ettekirjutus oli, just selle eesmärgiga, aga ei läinud pekki vähemaks, ilmselt võtsin vähe. Üks sõbra sõber olevat küll niimoodi kõhnaks saanud, paraku kilpnääre olevat suureks läinud, niimoodi rasva maha võtta on debiilsus, keerad tervise jäädavalt p****e. Aga ei tea mis trijood tironiin on, arst pole maininud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kasutanud , kahtlen ka sügavalt , et neid kunagi kasutama hakkan. Ifbb pro ametit pole nagunii plaanis ning külataga lavade peal tundub ka pointless võistelda , nii et milleks mulle keelatud ained?!

Muudetud kasutaja Makaveli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×