Jump to content
Biitseps

Richard sandrak :) 7-me aastasena

Recommended Posts

Ma kuulsin sellist juttu, et see poiss enam ei kasvagi pikemaks tänu sellele treenimisele.

Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas?

Ma ise ei vaatanud saadet, aga need, kes vaatasid, trennis rääkisid, et poiss enam ei kasva ega arene üldse. Nii oli saates öeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kuulsin sellist juttu, et see poiss enam ei kasvagi pikemaks tänu sellele treenimisele.

Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas?

Ma ise ei vaatanud saadet, aga need, kes vaatasid, trennis rääkisid, et poiss enam ei kasva ega arene üldse. Nii oli saates öeldud.

selles suhtes et saade alles hakkas ,kuidas on võimalik et keegi seda juba pool 8 näinud oli ?? :rolleyes:

mida iganes. aga saates räägib,et poisile endale meeldis treenida.. vähemalt inf mis siiamaani TV-st laekunud on :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no 12 aastaselt ta küll enam midagi erilist välja ei näinud tavaline poiss ja kõik kõht oli vähe rohkem trimmis ja jalapressi tegi ka mingi alla 200 ja vaevalt ta siis rinnalt 5 aastat varem 80 surus

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma kuulsin sellist juttu, et see poiss enam ei kasvagi pikemaks tänu sellele treenimisele.

Kus sa sellist lolli juttu kuulsid? Vanaeitedega käid saunas?

haha, hea laks. :unsure:

Kanal2-hes ütles jah, et " vanemad on võibolla poja kasvu metsa saatnud ületreenimisega" :rolleyes:

Kui vanemad lahku läksid, siis ta võttis puhkust ja selle tulemusena sõi kõike mida tahtis ja läks veits paksuks.

Vähemalt nii ta ütles. -.-

Muudetud kasutaja Mob poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke nõme on see , et seal filmis, mis kanal 2 näitas siis surus poiss 200 kilo või rohkem jalapressi aga no antke andeks milleks sellist raskust panna pealke kui korralikult ei jõua jalgu kõverdades raskust suruda. Minu arust kui ta oleks seal pannud 150 kg ja teinud ühe korraliku korra jalapressil siis olek parem mulje jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa tugev poiss ma küll usun , et ta tõstis 80 kg sest arvan , et TV mingit faket ei hakka näitama ......aga kes teab mina vähemalt usun , et ta nii tugev on :unsure:

Tugev tugevuseks aga seal räägiti ka mingi aine tarvitamisest mis kindlasti inimkehas ei arene 6 aastaselt nii öeldi ka. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa tugev poiss ma küll usun , et ta tõstis 80 kg sest arvan , et TV mingit faket ei hakka näitama ......aga kes teab mina vähemalt usun , et ta nii tugev on  :unsure:

Tugev tugevuseks aga seal räägiti ka mingi aine tarvitamisest mis kindlasti inimkehas ei arene 6 aastaselt nii öeldi ka. :rolleyes:

See aine oli testosteroon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täitsa tugev poiss ma küll usun , et ta tõstis 80 kg sest arvan , et TV mingit faket ei hakka näitama ......aga kes teab mina vähemalt usun , et ta nii tugev on  :unsure:

Tugev tugevuseks aga seal räägiti ka mingi aine tarvitamisest mis kindlasti inimkehas ei arene 6 aastaselt nii öeldi ka. :rolleyes:

Seal kahtlustati et ta võib olla tarvitanud steroide.

Selleks et lihas kasvaks peab olema testosterooni. Pole aega kindlalt teada, millal keha seda tootma hakkab, kas 10 või 13 aastaselt umbes, murdeea alguses, aga kindlasti mitte 6 aastaselt. Seega ???

Nii seal öeldi, mind pani küll päris kahtlema see, kui aus see poiss on. Ega ta ju ise ei tea ka, mis pulbreid isa talle sisse andis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida te ajate, keegi ei sundind poissi treenima, ta hakkas ise raskustega mängima, jälendades vanemaid, see oli tema enda tahe, ja see, et vanemad temaga tegelema hakkasid on nüüd vanemad haiged??? poiss ise ütlesm, et ta tahab saada actoin kangelaseks, mitte luuletajaks, ega pianistiks, ning ta tahab taastada parema vormi, kui tal enne oli. kuulake, mis laps ka ise räägib ja siis hakeke vanemate kallal ilkuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida te ajate, keegi ei sundind poissi treenima, ta hakkas ise raskustega mängima, jälendades vanemaid, see oli tema enda tahe, ja see, et vanemad temaga tegelema hakkasid on nüüd vanemad haiged??? poiss ise ütlesm, et ta tahab saada actoin kangelaseks, mitte luuletajaks, ega pianistiks, ning ta tahab taastada parema vormi, kui tal enne oli. kuulake, mis laps ka ise räägib ja siis hakeke vanemate kallal ilkuma.

Jah t2itsa 6ige jutt keegi ei sundinud teda treenima ta ise hakkas jah :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:huh: Kas keegi peale minu märkas kuidas ema oma tütart painutas, plikatirts peitis juba reflektselt nägu kätesse, sest tal oli valus, isegi video lõigus ägises vahepeal , et valus on ...... selle pealt jääb küll mulje ,et tegu rohkem vanemate (antud juhul ema) enda ego rahuldamisega. Peale selle kas keegi mäletab , et neil polnud niiöelda mingit sissetulekut enne kui poiss kuulsaks sai B)

igal juhul jään ootama järgmis saadet nende kohta, loodetavasti selline asi tehakse aastate pärast ja loodan , et nad seal invaliidid pole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:huh: Kas keegi peale minu märkas kuidas ema oma tütart painutas, plikatirts peitis juba reflektselt nägu kätesse, sest tal oli valus, isegi video lõigus ägises vahepeal , et valus on ...... selle pealt jääb küll mulje ,et tegu rohkem vanemate (antud juhul ema) enda ego rahuldamisega. Peale selle kas keegi mäletab , et neil polnud niiöelda mingit sissetulekut enne kui poiss kuulsaks sai :)

igal juhul jään ootama järgmis saadet nende kohta, loodetavasti selline asi tehakse aastate pärast ja loodan , et nad seal invaliidid pole ;)

Ma m2rkasin kuidas ta poissi painutas B) siis oli ka mingi imelik h22l tall vb oli ka valus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest küll ei olnud nii :S Natuke peabki venitades valus olema! Kui tüdrukul liiga valus hakkas siis ütles:"Ouch!" ja ema lõpetas ära. Kui ta liiga palju teeks, siis hetkel oleks tüdruk juba sant.

Üks arst ütles seal et imikuid ei tohi venitada, eriti veel oskamatu inimese poolt, kuna mingid ... on veel välja arenemata ja väga kerge on eluaegset vigastust tekitada. See ema alustas seal 6-kuuselt vist poisiga ja tüdrukuga juba veel varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea... ma olen lugenud, et enne 13-14 eluaastat ei tohik venitada ja kõik need noored võimlejannad ja baleriinid ongi 40selt sandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea... ma olen lugenud, et enne 13-14 eluaastat ei tohik venitada ja kõik need noored võimlejannad ja baleriinid ongi 40selt sandid.

päris käkk siis nende jaoks.

see näitab, et mõned spordialad ei tasu ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahah ma surun alles praegu 16 aastaselt nii palju.Möödunud sajandi algusaastatel oli ka selliseid imemehi nagu Arthur Saxon, kelle rekordeid pole siiani purustatud ja tol ajal polnud ju mingeid toidulisandeid, steroide või isegi õiget treenimist.Äkki sellest poisist saab ka mõni selline imemees.

Lurich oli veel kõvem vana ja veel eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×