Jump to content
Biitseps

Richard sandrak :) 7-me aastasena

Recommended Posts

ylem6istuse ta on jah. kuid on heameel et inimesed l2hevad oma hullumeelsustega spordisuunas, sest issanda loomaaed on kirju ning vanemad on oma lastega ka palju hullemaid ning j6hkramaid tegusid korda saatnud. kahju on sellest et sisuliselt ei antud poisile valikuv6imalust, kuna too polnud veel piisavalt kypski et ise otsust langetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://images.google.com/imgres?imgurl=htt...ang_et%26sa%3DG

Richard spaud?ia 80 kg ?tangą

mulle tundub kyll,et siin on kirjas 80 kg :(

Ei noh ega see vist ei ole normaalne poiss :rolleyes: ma küll iga päev ei näe 7 aastaseid tüüpe surumas 80kgi :unsure: aga jah tahaks näha mis ta tulevikus teeb kui ikka elab täisealiseks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurige asja natuke ja sisi rääkige. Antud kutt on juba teismeline. Enam kultrismiga ei tegele, kuna väidetavalt isa sundis. Ja isa hetkel nüüd vanglas. Oli vist emale liiga teinud. Temast on tehtud talk show ei mäleta saate nime, antud saade oli kunagi ka trus üleval.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahah ma surun alles praegu 16 aastaselt nii palju.Möödunud sajandi algusaastatel oli ka selliseid imemehi nagu Arthur Saxon, kelle rekordeid pole siiani purustatud ja tol ajal polnud ju mingeid toidulisandeid, steroide või isegi õiget treenimist.Äkki sellest poisist saab ka mõni selline imemees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×