Jump to content
-aron-

Kohupiim

Recommended Posts

Ma olen külmutatud maasika toormoosi väherasvasele kohupiimale lisanud, maitseb küll megahästi.

Huvitav mida maasika toormoos sisaldab, kas on hea idee seda sisse pugida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen külmutatud maasika toormoosi väherasvasele kohupiimale lisanud, maitseb küll megahästi.

Huvitav mida maasika toormoos sisaldab, kas on hea idee seda sisse pugida?

Eks seal kolepalju suhkrut ole! Peale trenni sobib väga hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kus juures ema teeb mul ise kohupiima... B)

värske piim (mitte lahja poe piim) millel on ka muidugi rasva sisaldus kõrgem  ;)  laseb selle hapuks jne...nii naq ikka kohupiima tehakse...ja tuleb üli maitsev :P

no shit, suvel maal pidin lehmi lüpsma selle pärast. :)

:D ei tea ma ise küll pole pidanud kuskil lüpsmas käima...sugulastel on lehmad sealt saab värsket piima ;):huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise panen hapukoort või piima ja kindlasti 1-2 toorest muna (natuke suhkurt) :huh:...hea valgu pomm  ;)

Aga kohupiim naqnii on üks suur valgupomm, täica normilt valku sees, kas nii siis ei ole, et need ülejäänd valgurikkad toiduained mis sisse paned, ei tarvitata organismi poolt ära, sest teadagi on see, et keha suudab omastada 30-40 g valku. Kuid 250 kohupiimapakk sisaldab üksi juba 45 g valku..

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise panen hapukoort või piima ja kindlasti 1-2 toorest muna (natuke suhkurt) :huh:...hea valgu pomm  ;)

Aga kohupiim naqnii on üks suur valgupomm, täica normilt valku sees, kas nii siis ei ole, et need ülejäänd valgurikkad toiduained mis sisse paned, ei tarvitata organismi poolt ära, sest teadagi on see, et keha suudab omastada 30-40 g valku. Kuid 250 kohupiimapakk sisaldab üksi juba 45 g valku..

nujh seda küll aga ikkagi munaga hea B):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitsestamata kohupiimale pane nac vanillishkrut või mingit moosi NING kaneeli sisse ja läheb ludinal :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see ei ole individuaalne, mitu grammi valku organism suudab ühe korraga seedida?

eks ta seedub ka... kõik seedub, mis sa endale näost sisse ajad, aga mõtlesid vist ikka omastamist :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See Farmi vanilli maitsega kohupiim on väga nämma! :ph34r:

Ükskord ostsin kiiruga kogemata maitsestamata kohupiima ja see küll kuidagi alla ei läinud... :lol:

sama siin :P

ise söön kohupiima moosiga ja piima peale :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lisan kohupiimale natuke kakaod ja piima,vahel ka mett või toormoosi või mõne puuvilja.Viimase aja avastus on jaanikauna pulber.Näeb välja nagu kakao.Segan sellega kohupiima,nii et 1 tl jaanikaunapulbrit ja 1tl kakaod.

Maitse on sel jaanikaunal alguses natuke harjumatu,aga see eest on ta kasulik. B) Eestis on küll vähe tähelepanu sellele viljale pööratud.

Mõned jaanikauna omadused:

Kakaomaitseline, looduslikult magus, võib kasutada suhkru asendajana. Minimaalse rasvasisaldusega, kiud – ja mineraalaineterikas, antioksüdatiivse toimega, tasakaalustab kehakaalu, lahustub nii külmas kui kuumas vees. Sobib küpsetistes ja jookides asendama kakaod ja suhkrut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kohupiim kokteiline parim läheb sheikerist alla nii mis koliseb B) tavaliselt panen sisse kas vett ja siis mingit Funi(siirup, kaalujälgjatele vist peamiselt mõeldud)

Kiivi puruks lasta ja sisse valada annab ka väga hea meki juurde :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina panen kohupiima purki ,valan piima korraliku klaasitäie peale , lisaks veel kaks lusikatäit maasikamaitselist vadakupulbrit ja sheigin ära . Ülimalt mõnusalt läheb alla ja mõikab hästi. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×