Jump to content
-aron-

Kohupiim

Recommended Posts

kohupiim ise on juba hea maitsega minumeelest!!! või kuidas?

Ega see rasvata ja lahja kohupiim ei ole eriti hea paljalt süüs kuiv kuidagi aga ise olen segand nats suhkurt juurde see ei tee ju halba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mina söön 88g kohupiima, 50g leivajogurtit ja 10 g müslit sinna peale aj usu mind väg ahea on :rolleyes:

L.M.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

müüakse ju ka kohupiimakreeme, ei pea neid kuivi terasid sisse ajama, kui ei meeldi. Ise sööngi õhtuti kohupiimakreemi. Nendes maasikad sees juba, ei ole mulistamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja kus juures ema teeb mul ise kohupiima... :huh:

värske piim (mitte lahja poe piim) millel on ka muidugi rasva sisaldus kõrgem ;) laseb selle hapuks jne...nii naq ikka kohupiima tehakse...ja tuleb üli maitsev B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned mõnusad võimalikud lisandid maitsestamata kohupiimale:

Vanillisuhkur

Kakao

Värske ingver

Kaneel

NÄMMUNÄMMU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kus juures ema teeb mul ise kohupiima... :huh:

värske piim (mitte lahja poe piim) millel on ka muidugi rasva sisaldus kõrgem ;) laseb selle hapuks jne...nii naq ikka kohupiima tehakse...ja tuleb üli maitsev :)

no shit, suvel maal pidin lehmi lüpsma selle pärast. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne magama minekut tavaliselt segan piimaga, kui piima pole, siis veega pole ka viga. sutsu kakaod(Meie Mark) ja tsipake vedelat suhkruasendajat ;) (maitea kui hea mõte see muidugi on aga suhkrut ei taha panna ja ilma see värk küll alla ei taha minna) ja ühe supilusikatäie müslit, siis on huvitavam süüa... saab midagi närida ka :huh:

Suhkruasendajat pole mõtet küll süüa, kui sa just suhkruhaige ei ole. See on ju puhas keemia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×