Jump to content
V.K

kahe trenniga tegelemine

Recommended Posts

Tervist, küsimus oleks kuida mõjub kahe trenniga tegelemine(poks ja jõusaal) südamele, olen kuulnud et sellega võib südame väga tuksi keerata, mis tundub veic kahtlane kuna poksijad teevad ju samuti jõudu ju... :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oska midagi öelda kas on kahjulik või mitte..aga ise tegelen praktiliselt 3-me trenniga: jõusaal, kergejõustik ja võrkpall...:unsure:

aga jh kergejõustik ja võrkpall ei ole muidugi sama asi mis poks :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal tegelesin samuti nii jõusaali kui poksiga. Soovitan Sul kuidagi ära tsükeldada oma treeningud. Ise teen nii, et kui peale suve uuesti trenniga pihta hakkan, siis teen kahkes jaotatud kava ja sinna kõrvale käin poksis. Sama moodi teen enne suve, kui rõhk rohkem rasvapõletamisel! Mass ja poks minu puhul kokku ei käi. Lihtsalt ei jõua!

Poksijad teevad jõusaalis kiiruslikku jõudu, mitte lihast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, küsimus oleks kuida mõjub kahe trenniga tegelemine(poks ja jõusaal) südamele, olen kuulnud et sellega võib südame väga tuksi keerata, mis tundub veic kahtlane kuna poksijad teevad ju samuti jõudu ju... :unsure:

Kui koormused lähevad suureks ja organismil tekivad taastumisprobleemid, siis kahjustub ka südamelihas. Selleks, et nii ei juhtuks, tuleb planeerida õiged treeningkoormused, arvestades organismi treenitusetaset, toituda õigesti ja kasutada taastumist kiirendavaid vahendeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära ainult neid kahte koos samal päeval tee!Vähemalt minu praktika on näidanud, et siis ei saa eriti midagi head tulla! :rolleyes:

arvata on, et mõlemat samal päeval ei tee :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud..a ehk tead öelda millised oleksid kergesti kättesaadavad vahendid taastumise kiirendamiseks :rolleyes:

Massaa?, toidulisandid, mõõdukas saun, veeprotseduurid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1 küsimus olex veel nimelt mis toiduainetest oleksid kõige paremad taastajad :rolleyes:

Vahetult peale trenni spordijoogid, rosinad, banaanid. Hiljem kartulid muna ja piimaga, samuti pastatooted munaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×