Jump to content
King-CONAN

EKFL-i erakorraline juhatuse koosolek?

Recommended Posts

Mis juttu sa mees ajad siin, sa vist ei saa ise ka aru mida sa räägid. Ott ja Arnold eesotsas hoiavadki seda asja üldse püsti, nende poolt on sponsorid, kõik kontaktid ja seesama koduleht ka näiteks. Mis sa arvad kes seda asja vedama siis hakkab, see tähendaks Eesti kulturismi surma, kaasaarvatud võistluste ärajäämisi jne. Mina tean neid mehi 4-5 aastat ja käin nendega tihedalt läbi ja võin kindlalt väita, selle aja jooksul pole küll mina näinud, et keegi neid levitaks või tarbiks. Selle aja peale oleks nad mulle ammu vahele jäänud. See mis toimus kunagi seda ma ei tea, kuid kes meist ei ole kunagi pattu teinud aga sellest õpitakse. Mida aeg edasi seda puhtamaks sport muutub ja et Eesti kulturism saaks areneda selleks oli vaja oma suhtumist sellesse muuta, mida ka Hr. Tokko on teinud. Praegu pole võimalik enam lihtsalt võistelda IFBB liigas kui ei tehta dopinguproove, seda ei saa väita aga teiste liigade kohta. Ma ei ole mingi pugeja, ma räägin nagu tegelikult asjad on ja seda võivad väita kõik inimesed kes nendega tihedalt koostööd teevad, kaasaarvatud juhatuse liikmed. Ja pole seal ka mingit onupoja poliitikat ega kellegi maha tegemist, Ott lihtsalt on hetkel Eesti parim, tema viga seisneb ainult selles, et tahab jõuda oma eesmärgini ning selleks peab ta seda asja siin ise vedama kahjuks, et selleni jõuda. Kulturism pole Olümpia ala ning seetõttu ei jaga riik rahasid liidule. Nii, et mõelge ka ennem kui tatti pritsima hakkate ja kogu aastate pikkust tööd nullima hakkate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma parem ei hakka arvamust avaldama, muidu tembeldatakse ka kohe Tallinna meeste poolt mingiks irisevaks lollikeseks, kes midagi asjadest ei tea. Üks asi on see mida Teie seal Tlns teete, teine asi on see kuidas see avalikkusele "näib", s.t. kuidas teised asjast aru saavad see on teine asi!!!! Võibolla ongi asi selles, et tahetakse näida nagu oleks kõik korras!!!!! Mõelge selle peale.

Mitte midagi isiklikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×