Jump to content
X Hiiumaa X

Küsimus poes müüdavate odavate kaupade kohta

Recommended Posts

Poes on müügil igasugu säästu värke (nt säästu munad)

Samuti on silma jäänd ühed sarapuu pähklid (hea ja odav on nimi vist)

ET need tooted on ikke sada protsenti kvaliteetsed?

Ja mis pähklitesse puutub siis neil pole isegi pakendi peal kirjas valke,süsiveikuid....võiksin kasutada fitnessi kalori kalkulaatorit ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis selle all mõtled? Et peal on säästu, siis on munakoore all peidus hoopis kanas*** või mis? No kui nii arvad siis osta jah parem teisi mune, ei tea mis need säästu munad endas sisaldavad.

Pähklitel ei märgita jah sisaldust. Võid küll kaloriarvutist vaadata sisalduse, peaks enamvähem täpne olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis neil häda peaks olema? :unsure: Labased küsimused.

Sa siin põed mingi brändi pärast, tea, et mina ostan sageli üldse säilivusaja ületanud tooteid! Nt. jogurt mis muidu maksab 17 kr. liiter, saan mina kätte alla kümne krooniga :D . Paar päeva üle tähtaja, aga keda huvitab? Peaasi, et suus ei karju! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

läheb teemaga kokku. selline asi et turult ostetud kodujuust. kuda sellega on, on ikka kvaliteetne ka või ei.põhjus lihtne miks sealt ostan- kilo maksab 32.- :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahue, muide tähtaja ületanud piimatooteid ei tohi müüa tegelt. Aga ise ostan ka neid:D Tavaliselt siiski küll neid, mis "tänase" kuupäevaga.

Näiteks Tartu turul on toosama "Farmi" kodujuust lahtiselt, mis karbiski. Ise varem ostsin turult, nüüd enam mitte, sest hinnavahe on liiga väike - karp on mugavam. Varem oli hinnavahe ikka metsik, siis sai kogu aeg turul käidud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis neil häda peaks olema? :unsure: Labased küsimused.

Sa siin põed mingi brändi pärast, tea, et mina ostan sageli üldse säilivusaja ületanud tooteid! Nt. jogurt mis muidu maksab 17 kr. liiter, saan mina kätte alla kümne krooniga :D . Paar päeva üle tähtaja, aga keda huvitab? Peaasi, et suus ei karju! :)

isegi ostan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah

ära põe

kui on hea hind ja kvaliteet ok, siis miks mitte

maapiimal pole üldse etiketti peal toitainetesisaldusega:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahue, muide tähtaja ületanud piimatooteid ei tohi müüa tegelt.

Tglt võib müüa, kuid neid tooteid võib müüa aint sellel päeval mil "parim enne" sai läbi, järgmisel päeval peavad nad juba kadund olema poelettitelt, kuid paraku see kogu aeg nii ei ole, olen näind isegi 3-4 päeva "parim ennem" kuupäevast möödund tooteid, aga vaatamata sellele, kui välimus pandav ja suus hea ja kõhtu lahti hiljem ei tee, oli ost postitiivne ;)

Aga jah, säästumunad :unsure: Kas Säästumarket kasvatab säästukanu, et sellist toodet müüa, mis on halvem kui turu muna? :P

Kõik söödavad asjad peaksid Säästus ikka sama olema mis teistes kauplustes, vahet pole, aga ntx 10 in 1 trenazööri ei tasuks eriti osta :) Kuigi jah, ma kunagi ostsin kaks 15kg reguleeritavat hantlit, peavad siiamaani vastu ja ei kahetse ostu.

See viimane läx küll teemast mööda, aga põhimõte sai vist ikka selgeks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ise olen suur säästukaupade pooldaja. Säästumarketi mingi oma väljalaset mõtlen. Nimelt on säästu nisujahu 2 krooni odavam, aga oma kvaliteedi poolest parem kui kallimad nisujahud (tüüp550) kõrgem sort . Säästumahlad on 1L 8-9 krooni vahemikus - mulle kui mahlasõbrale ideaalne. Samas olen enda jaoks avastanud Selverist veel ühe "säästu"asja ... nimelt lahtine saiabatoon 2.90 eest on oluliselt maitsvam kui tavalist kilekotisaia osta ja odavam tuleb ka. Säästuvetsupaber on ka odavam - 6 rulli pealt maksis ikka meeletult vähe (täpset hinda ei mäleta), aga suts liivapaber on :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis nendesse tähtaja ületanud toodetesse puutub, siis olen ühes Soldina nimelises poes näinud kalatooteid, mis olid üle kuu aja vanad! Ausõna. Tundub küll uskumatu, kuid nii see tõepoolest oli. Kusjuures hinnad olid sellise sita kohta soolased! Huumor, eks ole.

Aga on ostetud ka lahtist piima. Seda eriti ei soovita, või vähemalt mulle sattus küll kibeda maitsega piim. Öäääk :unsure: . Enam selliseid polegi näha, keegi ei osta neilt enam, sest poepiima hinnad on madalale viidud.

Saastamarketi toidud on ok, aga mingeid tarbekaupu sealt osta ei tasu, sest nagu poenimigi (saastamarket) juba ütleb, on tegu pesuehtsa saastaga. Muidugi on vahel ka erandeid, aga...

Ja tulles nende jogurtite juurde tagasi, siis pole ka mingi 5 päeva katastroof. Jah, piim on siis küll juba ****, aga jogurtile ei tee see midagi. Laske aga hea maitsta. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Xero kui nüüd täpne olla siis PARIM ENNE kuupäeva ületanud tooteid võib kasvõi 100 aastat hiljem müüa. KÕLBLIK KUNI tooteid võib müüa veel sellel kuupäeval, mis pakile märgitud. Kala ilmselt siiski on kõlblik kuni märkega :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On olemas taoline väljend ,et maailmas pole tasuta lõunaid ...

Odav asi ,et saa olla kunagi kvaliteet kaup.

Olen proovinud taolist asja nagu säästu limonaad , see maitses 100% halvemini kui nt Tartu limonaad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Xero kui nüüd täpne olla siis PARIM ENNE kuupäeva ületanud tooteid võib kasvõi 100 aastat hiljem müüa. KÕLBLIK KUNI tooteid võib müüa veel sellel kuupäeval, mis pakile märgitud. Kala ilmselt siiski on kõlblik kuni märkega :unsure:

Hmm, kahjuks või õnneks olen kaubandusega tegelenud ja mulle on nii meelde jäänd, et mõlemal juhul, nii "parim enne", kui ka "kõlblik kuni" toodet ei või müüa järgmisel päeval, pakil märgitud kuupäevast. Aga muidugi see oleneb ka kauplusest, mingi Säästumarket võib jah neid "parim enne" kuupäevaga tooteid müüa 100 aastat, kui Hyper Rimi mitte, sest Rimis korjatakse mõlemal juhul sellised tooted järgmisel päeval ära :unsure:

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Kõlblik kuni" ei tohi mitte mingil juhul müüa. "Parim enne" võib müüa juhul, kui tarbijat on teavitatud. Näiteks mingi küpsised täis poekäru suure sildiga "Parim enne möödas"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
läheb teemaga kokku. selline asi et turult ostetud kodujuust. kuda sellega on, on ikka kvaliteetne ka või ei.põhjus lihtne miks sealt ostan- kilo maksab 32.- :(

Oleneb ju sellest, kes seda kodujuustu teeb. Täpselt samuti nagu poes - osade tootjate asjad on kvaliteetsed, teiste omad mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×