Jump to content
vend vähk

VANEMATE VÕISTLUSTE PILDID

Recommended Posts

Tere armas rahvas!

Vaatasin just galeriid ja seal avastasin Marek Kalmuse pildigaleriis palju uusi ja vanemaid pilte. Suure huviga uurisin 1994 aasta võistluste pilti! Pöördun siinkohal nii amazon.ee meeskonna kui ka teiste siinolijate poole palvega, et äkki oleks võimalik teha siin ühiselt ka üks selline galerii, kus oleksid välja pandud fotod 90-date, 80-date ja veel vanemate Eesti võistluste kohta. Kuna aasta 2006 on Eesti kulturismile juubeliaasta, siis oleks tore, kui saaks ülevaate ka vanematest tegijatest, sest ausalt öeldes vähemalt minul on vanematest võistlustest väga hall ettekujutus. Seda pildimaterjali saaks vabalt kasutada ka tulevikus näiteks Eesti kulturismi ajalugu tutvustavates väljaannetes jne. Noorena käisin aastaid kõiki võistluseid vaatamas ja nüüd oleks hea meenutada, milline nägi välja Protsenko, Jemeljanevkov(kirjutasin õigesti?), Ain Paavo, Indrek Otsus jne. Samuti loodan, et kellelgi on pilte 1997-dal aastal toimunud karikavõistlustest, kus mina esimest korda lavale astusin, sest need 2 pilti, mis mul sellest ajast on, ei kannata kriitikat.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mull on siin terve kast neid vanu pilte , hektel käib nende sorteerimine, aasta lõpus ilmuva raamatu tarvis.

Kui viitsid tule aita, skannime paremad sisse ja riputame ülesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to Arnold!!!

Super! Arvatavasti olen paari päeva pärast Tallinnas! Kindlasti on rahva käes veel küllalt pilte vanematest võistlustest ja kutsun teisigi endast siin märku andma! Näiteks ma nägin Pärnus, Kimberi klubis, vanemaid ja väga kvaliteetseid pilte, mida ilmselt enamus rahvast ei ole veel näinud. Äkki on vanemaid võistluste pilte internetiski kuhugi üles pandud? Igasugused viited on teretulnud!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to Churka: Olen kindel, et paljud noored ei teagi, kellest jutt on! Mina nägin Taavi Koovitit suvel, aga tal oli paks teksavammus seljas ja tema füüsilist vormi õnnestus oma silmaga näha ainult 1997-dal aastal ning see jättis unustamatu jälje! Sellepärast olekski tore, kui saaks selle vanade võistluste ja tegijate galerii kunagi üles seada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to Churka: Olen kindel, et paljud noored ei teagi, kellest jutt on! Mina nägin Taavi Koovitit suvel, aga tal oli paks teksavammus seljas ja tema füüsilist vormi õnnestus oma silmaga näha ainult 1997-dal aastal ning see jättis unustamatu jälje! Sellepärast olekski tore, kui saaks selle vanade võistluste ja tegijate galerii kunagi üles seada!

Ma tean teda,ta käib koos ühe mu tuttavaga rammumeeste võistlustel.Paarisrammumehe siis :unsure:

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×