Jump to content
kent

Maailma tugevaim poiss

Recommended Posts

vot ei tea pole filmi näinud, eks siis ole kuulda mis ja kuidas. Erand on ta igatahes oma geenide jms.-ga! :unsure: Loodan et poisi vanemad tema tervist ja tulevikku ära ei tapa või juba tapnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

K6hulihased olid m6nusad, aga natuke haige t6esti. Kusikil Ameerikas oli kh mingi poiss kelle geenid olid sellised et poiss oli noor atleet aga arstid ytlesid et poiss ei tohiks yldse trenni teha kuna syda ei kannataks koormust 2ra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks vist lapsed siiski kuni noorukieani rohkem jooksu, ujumist, ratas jm aeroobset tegema. Küll seda kangi jõuab tõsta. Muidu oht jääda sama pikaks ja laiaks ebardiks :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see ei ole ei normaalne ega lahe , kui just kätte kõverdamisega ta pole selliseks saanud !

treeniks ennast mitte last - ta 7 aastat vana (mõelge ise et ta pandi veel varem trenni tegema)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz, aga mis sa siis teed, kui sinu last paari aasta pärast hoopis kirjandus, kunst ja muusika huvitavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen seda saadet näinud ja minu arust tuli sealt välja "aga" ... keegi ei tea, mis lisandeid isa poisile sisse jootis ???

Imepärane laps??? Sport on vajalik, aga ... Kahju jõnglastest, kelle hullud vanemad (isad) oma laste peal veel hullemaid unistusi teoks püüavad teha ... ja emad on selliste nõmedustega nõus :unsure:

Kahjuks ma midagi HEAD selles küll ei näe ... :) Haiged vanemad ja nende kahjustatud lapsed ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eks neid imelapsi on nähtud ennegi. See oli vist 1995-dal aastal, kui Eestis võidutses juuniorite absoluudis selline mees nagu Protsenko(eesnime ei mäleta)! Poiss oli umbes 160 cm pikk ja võistluskaal oli üle 80 kg! Visuaalselt tundus rasvaprotsent ka väga madal olevat. Sellisele mutandile ei olnud tolleaegsetel juunioritel mitte midagi vastu panna, aga see mees, kes kulturismivõistluseid läbi viis, ütles siis ka publikule kuldsed sõnad: EKS AEG NÄITAB, KAS ME SELLEST MEHEST KA PAARI AASTA PÄRAST MIDAGI KUULEME! Pärast neid võistluseid ei ole temast enam midagi kuulda olnud. Sama lugu on olnud ka paljude teiste 90-datel võidutsenud juunioritega.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest matike

Egas see poiss vist ei ela täisealiseks. :unsure: Vanemad on tal vist tõesti pisut debiilsed.Üldse ei tohi enne 14 aastaseks saamist kangist mõeldagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Eks neid imelapsi on nähtud ennegi. See oli vist 1995-dal aastal, kui Eestis võidutses juuniorite absoluudis selline mees nagu Protsenko(eesnime ei mäleta)! Poiss oli umbes 160 cm pikk ja võistluskaal oli üle 80 kg! Visuaalselt tundus rasvaprotsent ka väga madal olevat. Sellisele mutandile ei olnud tolleaegsetel juunioritel mitte midagi vastu panna, aga see mees, kes kulturismivõistluseid läbi viis, ütles siis ka publikule kuldsed sõnad: EKS AEG NÄITAB, KAS ME SELLEST MEHEST KA PAARI AASTA PÄRAST MIDAGI KUULEME! Pärast neid võistluseid ei ole temast enam midagi kuulda olnud. Sama lugu on olnud ka paljude teiste 90-datel võidutsenud juunioritega.

EDU!

oi, selle Protsenko pilte tahaks küll näha, eriti teiste kõrval. ja teisi niukseid extegijaid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olete värdid... aga eks jah võhikud on asjasse ikka niimoodi suhtunud..., sorry kui kedagi riivan. Kuidagi tundub, et paljudel lööb siin kadedus või kurat teab mis välja.. Kui nüüd asja natuke lähemalt uurida ja analüüsida, siis kas asi nii hull ongi - kutt on veits parema anatoomiaga kui teised samaealised ja kohe sõimate värdiks või mida igas - vanemad tõprad jne. Noores eas on keha eriti vastuvõtlik treeningule ja seda tuleks igati ära kasutada, muidugi targalt ja teadlikult. Ka malega võib endale tõeliselt viga teha - odaga silma torgata või tukkuma jäädes pea ära lüüa. Siin foorumis on minu arust ilkujaid küll - kui midagi asjalikku öelda ei ole - minge muttidega poe juurde külajutte ajama või tehke mis tahate - mul tegeld savi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu meelest pole ju sellel kutil miskit viga ega üleliia? pistab välja nagu suvaline kutt, ning ei ole väga usutav, et vanemad tal piitsaga trenis järgi käivad?

las laps teeb mis tahab, peaasi et ei karju!

ja pealegi pole ju ta tervisel miskit häda?

keegi tarkpea teadis rääkida, nooremalt kui 14a ei tohi kangi poole vaadatagi, no mis jutt see veel on, keegi ei käsegi ju sul teha teab mis raskustega trenni, lapsed ei jaksagi nii suuri raskusi tösta, et end vigastada miskit moodi, asi on pigem tehnikas, ja kui tehnika juba maast madalast selgeks saada on ka tulemused tulevikus paremad, mitte see mida me tänapäeva saalides näha vöime, kangide silitamist ja igast vingerdamist.

rumal jutt suhu tagasi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×