Jump to content
Külaline

Maailmameistri tõde ja õigus!

Recommended Posts

mmmmh :unsure: asi hakkab tõesti huvitavaks juba muutuma :unsure: Äkki Tokko oskab siin vastuväiteid tuua või mingeid argumente, sest, siin juba tundub Maareku jutul iva sees olevat. Aga 1 asi on arusaamatu Maarek miks sellega nii kaua venitasid, miks kohe teemat käima ei tõmmanud???

Rääkisin sellest et Tokko meile Sveitsis keelatud ainet andis juba 2002 aastal siin foorumis. Tokko saatis mu viisakalt kuupeale, öeldes et ma näen tonte. Nüüd kus ta seda ise tunnistas, on lood natuke teised ju.

See 2002 aasta teema on siin foorumis olemas pealkirja all "Doping... Aare Kreilisele."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHK MAREK KALMUSELE:

Tuletan sulle meelde, et õpin psühholoogiat ja praeguseks hetkeks kahtlen sinu vaimses tervises. Vägisi jääb selline mulje, et see Marek Kalmus, keda mina olen siiani tundnud, on kuhugi Mongoolia steppidesse orjaks saadetud ja sealt on asemele mingi kohalik metsaline saadetud. Kui teema läheb isiklikuks, siis põrutaksin ka sinu suunas siia paar pärlit avalikult omalt poolt, aga selline tegevus viib ainult kodusõjani. Kui mulle ongi teinekord erinevates liigades ülekohut tehtud, siis arutan seda lähikondlastega, aga mitte ei pasunda sellest avalikult ajalehes, sest kokkuvõttes jääb kannatajaks ikkagi kulturism tervikuna. Kui sulle meeldib, et kusagil delfi kommentaarides kulturiste pededeks ja eneseimetlejateks sõimatakse, siis lase edasi, aga oma tähelepanekutest võin öelda, et internet on päris hirmuäratav jõud ning sellised kommentaarid mõjutavad tugevasti noorte meeste mõttemaailma, kes ehk praegu kaaluvad, kas alustada jõusaalitreeninguid või mitte. See oli loomulikult super, et viimastel Eesti MV-del oli 40 võistlejat, aga sellise kisa tulemusena siin viimastel päevadel paljud noored loobuvad jõusaalitreeningutest, sest avalik hääl on seostanud kulturismi keelatud ainetega ja muu pasaga ning kokkuvõttes kannatab nii IFBB kui ka EFF.

Sinu fännidel on ilmselt sügavalt savi, mis sellest spordialast saab ja hetkel tegelevad kooris Tokko peale näpuga näitamisega. Ok, Arnold loobub, aga ma olen juba praegu 100% kindel, et sellega sinu ristikäik saab hoopis hoogu juurde! Netikommentaarides on juba järgmisena Ott hammaste vahel ja küll jõuab järg ka Marek Morozovini, Argo Aderini, Janar Rückenbergini, minuni jne. Minul isiklikult oli sellel nädalal elus esimest korda võimalus oma sportlike saavutustega midagi normaalselt teenida, aga ilma hoiatamata otsustas üks mees siin hakata tõde ja õigust nõudma! Üldiselt keerasid sa minul mitu lähituleviku plaani pe..sse ja ole sa tänatud selle eest! Ma ei ole selle spordialaga siiani absoluutselt mitte midagi teeninud ja nüüd, kui oleks selline võimalus avanenud, tõmmati vesi peale. Samuti tõmbasid sa suuremal või vähemal määral avalikult vee peale kõigile teistele kulturistidele. Kas ma peaksin ka nüüd hakkama ajalehes sinu peale näpuga näitama, et mul olid plaanid ja Marek Kalmus rikkus kõik ära! Mul on olnud elus piisavalt palju raskeid aegasid nagu sinulgi ning igale mõõnale järgneb tõus! Minu töökaaslased teevad nüüd ka viimased päevad minu kuuldes naljasid keelatud ainetest ja kohe nii tore on olla!

Võta aeg maha ja käi metsas loomadele kraanuleid viimas ning vaata kinos mõnda toredat koguperefilmi! Kuigi mul pappi eriti ei ole, võin sulle kinopileti välja teha, aga luurele ma sinuga ei lähe, sest esiteks oled sa liiga suur ja kaugele nähtav ning teiseks oled sa ettearvamatu tüüp ja ei või kindel olla, et sa luuramise asemel kõva häälega isamaalisi laule laulma ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nüüd vaadata asja ilma emotsioonideta (loe: mõelda rahulikult) ja Tokko presidentuur tuleks panna otsustamisele, siis....

1. Üld rahvahääletus (loe: et kõik Jussid ja Marid võivad hääletada) oleks ilmselgelt välistatud. Kindlasti.

2. Kõige neutraalsem oleks vast hääletus AINULT EKFL liikmete seas. Sest liit töötab mitte juhatuse vaid ikka liikmeskonna huve silmaspidades ja liikmed on need kes otsustavad millise juhi endale valivad. EKFL liikmed on need spordiklubid, kes on ennast selleks registreerinud ja tasu maksnud.

Enne kui hakata hääletama peaks mõtlema, et juhul kui liikmeskond peakski otsustama tokko vastu, peab olema mõeldud kes on uus president. Ja kui hetkel selleks inimeseks kedagi ei ole, tuleb leida mingiks perioodiks KT (loe: kohusetäitja).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
VEND VÄHK MAREK KALMUSELE:

Tuletan sulle meelde, et õpin psühholoogiat ja praeguseks hetkeks kahtlen sinu vaimses tervises. Vägisi jääb selline mulje, et see Marek Kalmus, keda mina olen siiani tundnud, on kuhugi Mongoolia steppidesse orjaks saadetud ja sealt on asemele mingi kohalik metsaline saadetud. Kui teema läheb isiklikuks, siis põrutaksin ka sinu suunas siia paar pärlit avalikult omalt poolt, aga selline tegevus viib ainult kodusõjani. Kui mulle ongi teinekord erinevates liigades ülekohut tehtud, siis arutan seda lähikondlastega, aga mitte ei pasunda sellest avalikult ajalehes, sest kokkuvõttes jääb kannatajaks ikkagi kulturism tervikuna. Kui sulle meeldib, et kusagil delfi kommentaarides kulturiste pededeks ja eneseimetlejateks sõimatakse, siis lase edasi, aga oma tähelepanekutest võin öelda, et internet on päris hirmuäratav jõud ning sellised kommentaarid mõjutavad tugevasti noorte meeste mõttemaailma, kes ehk praegu kaaluvad, kas alustada jõusaalitreeninguid või mitte. See oli loomulikult super, et viimastel Eesti MV-del oli 40 võistlejat, aga sellise kisa tulemusena siin viimastel päevadel paljud noored loobuvad jõusaalitreeningutest, sest avalik hääl on seostanud kulturismi keelatud ainetega ja muu pasaga ning kokkuvõttes kannatab nii IFBB kui ka EFF.

Sinu fännidel on ilmselt sügavalt savi, mis sellest spordialast saab ja hetkel tegelevad kooris Tokko peale näpuga näitamisega. Ok, Arnold loobub, aga ma olen juba praegu 100% kindel, et sellega sinu ristikäik saab hoopis hoogu juurde! Netikommentaarides on juba järgmisena Ott hammaste vahel ja küll jõuab järg ka Marek Morozovini, Argo Aderini, Janar Rückenbergini, minuni jne. Minul isiklikult oli sellel nädalal elus esimest korda võimalus oma sportlike saavutustega midagi normaalselt teenida, aga ilma hoiatamata otsustas üks mees siin hakata tõde ja õigust nõudma! Üldiselt keerasid sa minul mitu lähituleviku plaani pe..sse ja ole sa tänatud selle eest! Ma ei ole selle spordialaga siiani absoluutselt mitte midagi teeninud ja nüüd, kui oleks selline võimalus avanenud, tõmmati vesi peale. Samuti tõmbasid sa suuremal või vähemal määral avalikult vee peale kõigile teistele kulturistidele. Kas ma peaksin ka nüüd hakkama ajalehes sinu peale näpuga näitama, et mul olid plaanid ja Marek Kalmus rikkus kõik ära! Mul on olnud elus piisavalt palju raskeid aegasid nagu sinulgi ning igale mõõnale järgneb tõus! Minu töökaaslased teevad nüüd ka viimased päevad minu kuuldes naljasid keelatud ainetest ja kohe nii tore on olla!

Võta aeg maha ja käi metsas loomadele kraanuleid viimas ning vaata kinos mõnda toredat koguperefilmi! Kuigi mul pappi eriti ei ole, võin sulle kinopileti välja teha, aga luurele ma sinuga ei lähe, sest esiteks oled sa liiga suur ja kaugele nähtav ning teiseks oled sa ettearvamatu tüüp ja ei või kindel olla, et sa luuramise asemel kõva häälega isamaalisi laule laulma ei hakka.

Selge. Sinuarust on siis ka Tokko õige mees.

Kle tulevane psüholoog, sa enda vaimse tervise üle oled juurelnud? Sinu jutust tuleb välja, et mina olen teinud Eesti kulturismile halba reklaami. Ja Tokko oma keelatud ainete müügiga ja jagamisega oma sportlastele tegi kasulikku reklaami.

Pigem vast siis nii, et aastast 2001 olen mina valitud välja "mustaks lambaks", et varjata sellega oma musti tegusid. Vale mehe valisid! (Tokkole)

Oi Vähk vaene mees! Kinopileti raha võid ka endale kõrvale panna. Kes teab läheb vast veel tarvis sul endal. Aga oma vaimset tervist mine küll kohe kontrollima. Sõjaväelasene on sulle need uuringud kohustuslikud ja ka tasuta ma usun.

Tra. kus mehed alles :unsure:

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui nüüd vaadata asja ilma emotsioonideta (loe: mõelda rahulikult) ja Tokko presidentuur tuleks panna otsustamisele, siis....

1. Üld rahvahääletus (loe: et kõik Jussid ja Marid võivad hääletada) oleks ilmselgelt välistatud. Kindlasti.

2. Kõige neutraalsem oleks vast hääletus AINULT EKFL liikmete seas. Sest liit töötab mitte juhatuse vaid ikka liikmeskonna huve silmaspidades ja liikmed on need kes otsustavad millise juhi endale valivad. EKFL liikmed on need spordiklubid, kes on ennast selleks registreerinud ja tasu maksnud.

Enne kui hakata hääletama peaks mõtlema, et juhul kui liikmeskond peakski otsustama tokko vastu, peab olema mõeldud kes on uus president. Ja kui hetkel selleks inimeseks kedagi ei ole, tuleb leida mingiks perioodiks KT (loe: kohusetäitja).

Pange seniks Vähk asetäitjaks. 100% õige mees, teie vaatenurgast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

VEND VÄHK VEELKORD MAREK KALMUSELE:

Ilmselt ei lugenud sa minu teksti korralikult läbi ja sinu silma hakkasid ainult esimene ja viimane rida. Sa ära oleta! Kas ma olen öelnud, mis ma arvan sellest Arnoldi dopinguteemast? Miks sa arvad, et kõik, kes ei avalda sulle avalikult tunnustust, on sinu vastu?

Kui mulle ongi teinekord erinevates liigades ülekohut tehtud, siis arutan seda lähikondlastega, aga mitte ei pasunda sellest avalikult ajalehes, sest kokkuvõttes jääb kannatajaks ikkagi kulturism tervikuna. Kui sulle meeldib, et kusagil delfi kommentaarides kulturiste pededeks ja eneseimetlejateks sõimatakse, siis lase edasi, aga oma tähelepanekutest võin öelda, et internet on päris hirmuäratav jõud ning sellised kommentaarid mõjutavad tugevasti noorte meeste mõttemaailma, kes ehk praegu kaaluvad, kas alustada jõusaalitreeninguid või mitte. See oli loomulikult super, et viimastel Eesti MV-del oli 40 võistlejat, aga sellise kisa tulemusena siin viimastel päevadel paljud noored loobuvad jõusaalitreeningutest, sest avalik hääl on seostanud kulturismi keelatud ainetega ja muu pasaga ning kokkuvõttes kannatab nii IFBB kui ka EFF.

Sinu fännidel on ilmselt sügavalt savi, mis sellest spordialast saab ja hetkel tegelevad kooris Tokko peale näpuga näitamisega. Ok, Arnold loobub, aga ma olen juba praegu 100% kindel, et sellega sinu ristikäik saab hoopis hoogu juurde! Netikommentaarides on juba järgmisena Ott hammaste vahel ja küll jõuab järg ka Marek Morozovini, Argo Aderini, Janar Rückenbergini, minuni jne. Minul isiklikult oli sellel nädalal elus esimest korda võimalus oma sportlike saavutustega midagi normaalselt teenida, aga ilma hoiatamata otsustas üks mees siin hakata tõde ja õigust nõudma! Üldiselt keerasid sa minul mitu lähituleviku plaani pe..sse ja ole sa tänatud selle eest! Ma ei ole selle spordialaga siiani absoluutselt mitte midagi teeninud ja nüüd, kui oleks selline võimalus avanenud, tõmmati vesi peale. Samuti tõmbasid sa suuremal või vähemal määral avalikult vee peale kõigile teistele kulturistidele. Kas ma peaksin ka nüüd hakkama ajalehes sinu peale näpuga näitama, et mul olid plaanid ja Marek Kalmus rikkus kõik ära! Mul on olnud elus piisavalt palju raskeid aegasid nagu sinulgi ning igale mõõnale järgneb tõus! Minu töökaaslased teevad nüüd ka viimased päevad minu kuuldes naljasid keelatud ainetest ja kohe nii tore on olla!

Tänan tähelepanu eest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pea pool aastat pole mina seda portaali eriti kasutanud ja nüüd loen põnevusega :unsure:.

Nagu näha toovad sellised intrigeerivad teemad siia ebatavaliselt palju külalisi.

Mõni ehk ostab lõpuks ka poest midagi. (minul küll oli hetkeks selline mõte)

Nii, et Kalmus teeb tahtmatult ka Robocopile reklaami :unsure:

Seda, et selline diskussioon kulturismile meeletut kahju tekitab ma küll ei suuda uskuda. Muidugi tuleb asjad selgeks rääkida ja kui vaja ka kohtuni välja minna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vend vähk. Ma arvan et need sinu salvokelgu kommentaarid olid liiga kohatud ja lapsikud. Eesti kulturismi tipud vaidlevad siin üliolulistel teemadel ja sina räägid salvo kelgust. Nõme ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütleks nii, et igal inimesel erinev huumorisoon, kuigi jah ise ütleks ka nii nende kohta, aga mis olnud see olnud;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

HAGU JUURDE RAHVAS!

Foorumil käib juba nii tihe andmine, et ma lihtsalt ootan juba selliseid jutte, et "Noh, nägid mind viru keskuses, seal ei öeld kyll midagi"

Või korraldaks koos kõik ühe strelka, igaüks valib enda jaoks ühe-paar ebameeldivat lõusta ning andmine alaku. Need kes lebosse lüüakse enda suud siin enam ei pruugi, sest nende ütlemised said seal öeldud :unsure:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to iluspoiss: Vabandan, enam nii ei tee ja lapsik ei ole. Arvad, et siin midagi sellest muutub? Loodan ka kunagi Eesti kulturismi tipuks saada :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, tegelikult võiks Marek ka natukene maha rahuneda, las aeg teeb oma töö.

Teine asi on see, et Imre maa peale tagasi tuli.. sinu viimased kommentaarid olid ikka sutsu asjalikumad kui need salvokelgu naljad, võibolla natukene tõesti liiga lapsik oli see.

Kahju, et kogu asi hetkel nii persekukkunud on.. Iseenesest ju kõik meil siin tublid mehed ja kulturistid, aga ausõna ma ei saa eriti nendest Oti ja Tokko kummardajatest aru, on ju juba siililegi selge, et Tokko oli stero-parun ja Ott tarvitas keelatud aineid (ei süüdista kedagi milleski, lihtsalt kõikide postituste põhjal olen teinud oma isikliku otsuse).

Võibolla oleks targem see teema kinni panna ja lasta neil konkreetsetel inimestel, kes asjasse puutuvad seda teemat kusagil mujal käsitleda? Natukene liiga tooreks näkkusülitamiseks on läinud.

Siinkohal tervitan Rebast, kes ei maga :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina omaltpoolt ütleks ,et siin ei käi mitte kulturismitippude sõda, vaid sulaselge nõmetsemine. Vähe villa ja palju kära. Mõttetu sopaloopimine ! Sooviks kas eda teemat lukku, et saaks taas lugeda küsimusi "Protein No.1" kohta ja kuidas süüa Talleggi mune õigesti !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kahetsusväärsel kombel sigineb siia ikkagi anaallüütikuid, kes hakkavad moraalitsema. Las asjamehed räägivad, mida teie hüplete siin. Niikuinii tuleb suust vaid paha haisu.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina omaltpoolt ütleks ,et siin ei käi mitte kulturismitippude sõda, vaid sulaselge nõmetsemine. Vähe villa ja palju kära. Mõttetu sopaloopimine ! Sooviks kas eda teemat lukku, et saaks taas lugeda küsimusi "Protein No.1" kohta ja kuidas süüa Talleggi mune õigesti !

e-ee ...

tähendab,lukku panna pole midagi vaja ...

aga oleks äärmiselt kena,kui kodanikud tipud suure vaidlemise vahelt veidi aega leiaksid ja tõesti ka küsimustele vastaksid ..., :unsure:

Ma saan aru,keegi pole millekski kohustatud etc aga ega võitlused sellest võitlemata jää,kui tipud ka "võitluse" ajal noori aitaksid.Me saab aru küll,et teil siin tähtsad asjad pooleli - aga noortel ka võitluse ajal teie nõuandeid vaja.

Jõudu kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures kõige rohkem räuskab ja sõimab siin Kalmus ise, mitte mõni niisama kiibitseja. Kes temaga nõus ei ole või julgeb pisut naljagi heita, nagu Vend Vähk, saab kohe nagu auruhaamriga. Olen ta seisukohtadega kohati täiesti nõus, ent nii labane ning segaselt ja vigaselt kirja pandud lärm ei mõju kulturismi mainele ilmselt palju paremini kui dopinguskandaalid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×