Jump to content
Külaline

Maailmameistri tõde ja õigus!

Recommended Posts

Mingid suva sassid siin küll hääletama ei hakka ja ega polegi neil seda õigust, seda teevad juhatuse liikmed ja ükski juhatuse liige ei võtakski endale seda kohta vastu. Teiseks teavad nad väga hästi, et üks mees plõksib siin aegajalt ja keerutab tolmu üles, et päästa oma respecti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvamus :

Asi pole ikkagi mingis plõksimises,kuidas saab inimene kes ise tunnistas,et ta on tegelenud nende asjade müügiga ja pakkunud neid ise enne võistlusi sportlastele olla ühe liidu eesotsas,mis propageerib puhast sporti??????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid suva sassid siin küll hääletama ei hakka ja ega polegi neil seda õigust, seda teevad juhatuse liikmed ja ükski juhatuse liige ei võtakski endale seda kohta vastu. Teiseks teavad nad väga hästi, et üks mees plõksib siin aegajalt ja keerutab tolmu üles, et päästa oma respecti.

Sinu ajud on ka Tokko pesumasinast korralikult läbi käinud, vaene mees. Aga noh, AAMEN!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mehed, ärge kasutage siin sellist sõna nagu plõksimine, see ei pruugi tsensuurist läbi minna.

Kord kui Rebane siin kedagi taaskord ohtrate kirjavigade pärast hurjutas ( iseenesest õige jutt minu meelest), ent ise paari lausega mitu viga suutis teha, kirjutasin järgmiseks kommentaariks, et milleks plõksida kui isegi kirjutada ei oska?

vaatasin paari päeva pärast, kas ta ka kuidagi reageeris sellele ja ennäe- Rebase jutus olid kirjavead ilusti parandatud aga minu postitus oli kadunud :unsure:

kusjuures ei sisaldanud see ei laimu ega leimi, ei solvanguid ega sõimu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid suva sassid siin küll hääletama ei hakka ja ega polegi neil seda õigust, seda teevad juhatuse liikmed ja ükski juhatuse liige ei võtakski endale seda kohta vastu. Teiseks teavad nad väga hästi, et üks mees plõksib siin aegajalt ja keerutab tolmu üles, et päästa oma respecti.

Kas ta on oma nn "respecti" varem kuskile kaotanud?

Näha on, et üks persoon (Marek Kalmus) ei väsi seda teemat üha uuesti ja uuesti ülesse võtmast... aga miks ta seda teeb?

Kas inimene tõesti viitsiks millegi kallal halada/vinguda/plõksida ja mis iganes sõnu te veel kasutate, juba mitmeid aastaid? See ainuüksi näitan, et mees on mõningal määral raevunud ja otsib õiglust sest Temale tehti ju liiga. Ja tehti nii, et oli juba tehtud.

Äärmiselt inetu lugu muidugi!

Ei tea ei mina ega keegi teine kolmas persoon kuidas asjalood tegelikkuses olid olnud ja edaspidi on, seega igasugune ulmeline jama võiks ju ära jääda.

Aga jah miks mees "keerutab tolmu ülesse" koguaeg? Pange ennast Mareki nahka kasvõi hetkeks ja proovige mõelda mis sunniks teid niimoodi käituma?!

Mis siin ikka, jõudu ja jaksu sulle Marek, loodan, et ükspäev sa meediast kuuled seda mida sa kuulda ihkad juba aastaid.

Ning Rebane, jätka samas vaimus... ausalt. Las koerad hauguvad karavan läheb ikka edasi.

Hea, et mina moderaator pole. Kui oleksin siis te küll nii mitu lehekülge siin ei näeks ja bännimist alustaksin kasutajast pökk1 näiteks.

Kõikse paremat lihaskasvu kõigile ja vähem lauslollust ning eriti veel selle kirjapanemist!

Muudetud kasutaja M1ster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:LeBon

No krt kas sa ei saa aru et selle teema mõte ei ole Hr Rebase kallal vinguda vaid asjast rääkida ja kui midag rääkida ole siis ole vait. Tänu Rebasele ja moderaatorite teamile see koht veel nii korralik ongi muiud oleks nagu mingi delfi kommentaarid :unsure::o:unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru mismoodi talle liiga on tehtud. Kui mäletate siis sai alguse asi 2002 Eestikatel, kus kutsuti absoluudi valimisele Otti, mind ja Kalmust. See on jumala loll jutt tema suust, et ta ei kuulnud, et teda lavale hõigati. Kui me Otiga laval juba seisime siis Kalmus passis lava küljel, meie veel viipasime korduvalt talle käega, et tule nüüd lavale mis sa passid seal. Tema aga raputas selle peale pead ja korduvalt. Põhjuseks ju dopinguproov mida esikolmikule tehti. Siit peale siis hakkati talle "liiga" tegema. Mehele ei jõudnud lihtsalt siit peale kohale, et enam polegi võimalik puhtalt seda sporti teha. Muideks mina jäin ka sel korral oma esimestel võistlustel vahele puht teadmatusest toidulisandi (Universal - Ripped Fast) sees sisalduva Mu-Hang lubatust kõrgema näitajaga ja sain ka selle eest karistada. Ühesõnaga siit peale hakkas see jama pihta Kalmuse ja Tokko vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun et Kalmusel ei anna see elu lõpuni rahu ja tegelikult saan sellest aru!

Ärge hiilige põhiprobleemist kõrvale, kõik kes on kunagi vääriti tegutsenud või käitunud on selle eest rangelt karistada saanud aga A.Tokko ei ole veel oma tegude eest karistust saanud ja nüüd on selleks tagumine aeg! Või peab ta tõesti jäämagi karistamata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru mismoodi talle liiga on tehtud. Kui mäletate siis sai alguse asi 2002 Eestikatel, kus kutsuti absoluudi valimisele Otti, mind ja Kalmust. See on jumala loll jutt tema suust, et ta ei kuulnud, et teda lavale hõigati. Kui me Otiga laval juba seisime siis Kalmus passis lava küljel, meie veel viipasime korduvalt talle käega, et tule nüüd lavale mis sa passid seal. Tema aga raputas selle peale pead ja korduvalt. Põhjuseks ju dopinguproov mida esikolmikule tehti. Siit peale siis hakkati talle "liiga" tegema. Mehele ei jõudnud lihtsalt siit peale kohale, et enam polegi võimalik puhtalt seda sporti teha. Muideks mina jäin ka sel korral oma esimestel võistlustel vahele puht teadmatusest toidulisandi (Universal - Ripped Fast) sees sisalduva Mu-Hang lubatust kõrgema näitajaga ja sain ka selle eest karistada. Ühesõnaga siit peale hakkas see jama pihta Kalmuse ja Tokko vahel.

Mitte dopingu proov ei olnud selle põhjuseks vaid see kuidas aasta varem seda läbi viidi. Ei olnud siis tähtsad mitte mingisugused dop. kontrolli reeglid. Täielik jura. Üks näide tollest korrast. Aasta 2001 EMV. Tartus. Dopingu kontrolli protokollidest võime näha, et minu ja Kiivika aeg kattus seal 10min lausa.( Kui rahvast huvitavad need protokollid siis vähemalt Tartu mehel Oleg Andlal on need olemas). (Tema võiks need siia ülesse panna, tokko korraldusel näiteks). Ometi ei näinud mina ega ka Tkat?enko (kes samuti oli samal ajal seal) kontrolli ruumis Kiivikat! ! ! ( Mis juba iseenesest on reeglite vastane, et kontrolli ruumis on kaks sportlast korraga, uurige reegleid!) Hiljem küsides selle kohta aru Tollase Antidopingu organisatsiooni juhilt Hr. Mardnalt, siis tema vastus oli järgmine: "Ega neid aegu ei peagi nii täpselt kirja panema." :unsure::unsure:

TRA! Milleks reeglid on krt. Samas oleks võinud ka 2004a. siis anda mulle võimalus oma arstipoolt välja kirjutatud ravimi kasutamist tõendavad paberid esitada järgmisel päeval.

Mida muuseas tegin, aga seda ei arvestanud keegi. Siis olid kõik reeglid väga tähtsad.

2001 aasta puhul tekib kohe küsimus, kas mitte Kiivika dop. protokoll ei olnud juba ammu eelnevalt täidetud? Arvestusega, et mehed kohe peale võistlust peavad ilmuma kontrolli.(sellised on reeglid) Ja mitte ise sinna ennast kohale vedama siis kui heaks arvab, vaid otse ja saatjate "turvates". Saatjaid siis 2001 aastal üldse ei olnud.

Reeglid on ka sellised , et kui kasvõi ühe dopingu kontrolli läbiviimise reegli vastu on eksitud siis on kogu kontroll ja selle tulemused õigustühised automaatselt.

Reeglite rikkumist on tõendanud ka Hr. Siimani jurist Ants Mailend. Kes Loomulikult ilma tasuta seda kohtus tõestama ei hakanud. Selle oleks vabalt võinud Hr. Siiman rahastada kui tema jurist selles rikkumises kindel oli. Seda ei tehtud!!!!!!!!

Seega MM-id ja teised plõksijad (sorry), 2002 aastal ei tulnud ma absoluuti sellepärast, et ainult nii sain ma näidata oma suhtumist läbiviidavasse dop. kontrolli. MINU PROTEST.

Ja nii kurat käib see asi edasi, ühestküljest olen siin mõne sõnavõtjaga nõus. Tokko ja Kiivikas on ala arendamiseks palju teinud, kuid alati sealjuures omakasu silmas pidades. Ise ülemused ise jagame raha ! LAHE.

President peaks olema täiesti neutraalne inimene seal eesotsas. Loomulikult peab olema ta huvitatud ala arendamisest. Kuid tal ei tohi olla huviks mingid omakasud.

Kui ta teeb tööd korralikult, saab ta selle eest palka ja kõik. Teisiti ei saa, vähemalt nii ei saa nagu on praegu kus Kiivikas ja Tokko on ärimehed sportlased ja presidendid. Loomulikult peab siis alati võitma SEE sportlane , kuna muidu kannataks äri. Kui poleks äri ( ala suursponsorit nagu ero kirjutas) siis ei saa ka korraldada võistlusi ja poleks mõtet olla ka president. Kui ei ole võistlusi käib ala alla ja jälle äri kannataks.

Loodan, et EKFL-i juhatus kes peaks nüüd iga "moment" kokku istuma, oma tööd ikka korralikult teeb ja näitab, et te ei ole mitte mingisugused lollid marjonetid.

Siin ei ole ju midagi rääkida ja halada, et kui Tokkot enam ei ole kukub ala kokku.

Siis kukubki, seniks kui leitakse õige mees ala juhtima. Endine STEROIDI PARUN selleks aga ei sobi kindlasti mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arnold!

Tee nüüd ka suu lahti ja ütle, kas sa OMASTARUST OLED IKKA VEEL ÕIGE MEES ALA JUHTIMA, nüüd kus avalikkus teab millega oled tegelenud?

Suudaksid, saaksid sa ise nüüd head nägu teha?

Tunnistasid ülesse, tähendab sul on südametunnistus olemas, kas seesama südametunnistus ei hakkaks mitte siis sind vaevama kui peaksid jätkama juhi kohal mingi ime läbi? :unsure:

ÜTLE..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oleme olnud kõik teelahkemel, suured muudatuste ajad on toonud inimestele võimaluse teha valikuid.

Kes on valinud uue tee ja läinud kaasa uute elusuundadega, kes on jäänud oma vanadele uskumustele kindlasks - kõik on teinud oma valikud.

Selleks, et kedagi milleski hukka mõista, peaks sügavalt analüüsima sellel ajal - kust me tuleme - valitsenud üldisi paradigmasid ja arusaamisi asjadest, mis oli õige ja mis vale.

Tänases Eesti ühiskonnas on palju endisi: endised kommunistid, endised KGB tegelased, endised vabadusvõitlejad, endised kantpead, endised ..., endised ..., endised... jne. Seda nimekirja võiks jätkata lõpmatuseni - kõik mis neid ühendab on endine - laias laastus ongi ühiskond jagunenud endisteks ja praegusteks.

Kas me peame siis hukka mõistma kõik endised, unustades nende tänased teod, saavutused, arusaamad, töö, tulevikuplaanid...

Jah, ma olen nõus Eesti Kulturismi ja Fitnessi arengu nimel tagasi astuma, kui seda soovivad EKFL'i liikmed ja juhatus.

Asja täpsustamiseks tuletan meelde, et Marek Kalmus on EFF'i (Eesti Fitnessi Föderatsioon) võistleja, mille presidendiks on Pavel Kossenko.

Nüüd jääb rahvale selgeks teha, kes on endised ja kes praegused .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist härra Arnold! Kas te tõesti arvate , et Teie koht on ikka sellel presidendi kohal? See mida Te räägite, et las liikmed ja juhtus otsustab. Minu arvamus, oleks selline: Las saavad kõik inimesed oma hääle anda nii noored kui vanemad, kui Te vähegi mees olete siis lasete seda teha! Ja see, et te tunnistasite oma viga, mis tegite ikkagi ma ei saa aru kuidas te suudate veel sellisel kohal olla. Kas see on siis noortele eeskujuks , et president isiklikult jagab keelatuid aineid???? Minu arvamus pärast seda Teie vastu langes täielikult!!!

Ja Härra Ott Kiivikas , keegi pidi ju loo kohtusse andma! Kuidas need asjad edenevad?

Muudetud kasutaja Vello Mets poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Minu arvamus, oleks selline...

Ja mina arvan, et härra Vello Mets võiks oma passiga EKFL kontori ukse taha ilmuda ja seda siin kohapeal öelda.

Oih, see kasutaja on ju fiktiivne järjekordselt meil. Huvitav kes selle kasutaja taga võiks küll olla. Uurime ja puurime ja etskae imet - müstilisest portaalist (mille nime ma ei maini) on kasutaja kristoz (suisa administraatorihärra vist seal) siia järjekordse imepostituse teinud. Oh seda õnne ja rõõmu, et meie portaali külastavad ka inimesed sealt. Ja nii tähtsad härrad isiklikult.

Andke andeks - kas endal juba imelik ei hakka. Delfi portaalis on täitsa koht sellistele noortele inimhakatistele, kellel näpud sügelevad aga midagi tähtsat öelda ei oska.

Tahaks kohe tsiteerida kuulsat lauset 'Mitu korda pean ma samat meest tapma', antud juhul siiski bannima.

EDIT: Kui härra Vello Metsa arvamus minu omaga siiski kuidagi kokku ei lähe (ikkagi reaalne inimene, kes võib oma isikut tõestada Eesti Vabariigi isikut tõendava dokumendi alusel), võib ta saata erasõnumeid või meile mulle (rebane'at'fitness.ee) ning lahendada erimeelsused sellel teel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:unsure: hea detektiivi töö, härra kõikvõimas [god himself], oled avastanud. et kogu audentese võrgus on tõepoolest vaid 1 väline IP aadress :unsure: palju õnne, edu tõelise Vello Metsa tabamisel, sest esimene sherlocki töö on tõepoolest metsapoole läinud.

ps! ma ei ole Vello ega keegi teine fiktiivne kasutaja nagu on siin kombeks võõrnimedega peenutseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:unsure: hea detektiivi töö, härra kõikvõimas [god himself], oled avastanud. et kogu audentese võrgus on tõepoolest vaid 1 väline IP aadress :unsure: palju õnne, edu tõelise Vello Metsa tabamisel, sest esimene sherlocki töö on tõepoolest metsapoole läinud.

ps! ma ei ole Vello ega keegi teine fiktiivne kasutaja nagu on siin kombeks võõrnimedega peenutseda.

Noh, mida siis ikka öelda SELLISEL puhul?

SUURED ja SIIRAD vabandused (nagu ühelt jumalalt teisele).

Aga härrat Vello Metsa tahaks siiski oma silmaga näha. Kangesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mulle sellist väge antud. Aga robocopi kiituseks võib öelda, et siin ühiselamus jooksevad pooled jalgpallurid robocopi shakeritega ringi, küllap ka mõni kodanik Mets, kes nüüd oma nördimust avaldas.

Muudetud kasutaja subertoz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küsiks igaks juhuks üle:

Marek Kalmus, kas see oli viimane kord Teil dopingut tarvitada, kui hr. Tokko teile seda enne võistlusi pakkus ja te niiöelda "veenid jala pealt välja kusesite"? Ja alates sellest hetkest on kõik Teie dopingupruukimisega seotud kahtlused alusetud, lavastatud ja ebaõnnest põhjustatud(unustatud arstitõend)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii muuseas herr joker, selline pilamine pole just teab mis viisakas eksole. Pean silmas siis uudiste all olevat "Kulturistid ahju" ärgem nüüd lapsikuteks ka muutu!

Edit: See on lihtsalt inetu.

Muudetud kasutaja M1ster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no rahvas ei hääleta Tokko ametisolemise üle(rahvahääletus oleks palju rohkem kui utoopiline), seda peaks tegema ikkagi juhatus, aga kui juhatuses on kõik omad kambajõmmid siis pole ka päris aus ning õige see otsus.

selliseid portaalihääletusi võib teha muidugi, aga nende tulemuste põhjal ei saa midagi otsustada, sest üks inimeme võid hääletatada korduvalt, kutsuda kõiki sõpru hääletama selle poolt mis heaks arvab jne.

meedia võiks kõigepealt asjast rahvale rääkida nii nagu asi tegelikult on, siis rahvas saab asjast ülevaate ja tekib arvamus ning juhatus teeb iseenesest sellise otsuse mis rahvale meeldib, muidu tekib veel kisa rahva seas...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to subertoz: Need uued robocopi vindiga shakerid on tõesti oluliselt parema, kui vanad, mis väga valel ajal ja vales kohas aeg-ajalt lahti läksid. Jalgpallurid teavad, milline on hea shaker :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to subertoz: Need uued robocopi vindiga shakerid on tõesti oluliselt parema, kui vanad, mis väga valel ajal ja vales kohas aeg-ajalt lahti läksid. Jalgpallurid teavad, milline on hea shaker :unsure:

Arvasin Vähk sinust enamat, muidu oled küll kõva vend Otti "tegutsemistest" pajatama, aga nüüd oled nagu mingi kuradi rott ja ajad siin omaarust naljajuttu.

Salvo kelkudest ja ei tea millest. Kah paras kuse, sõjaväelane või asi, kes su jobuga luuresse läheks kui vaja oleks? Esimesel sissekukumisel annad omad ülesse.

Samasugune perssepugeja, aga eks sa pead ka muidu tallatakse sind pisikest seal ära ju.

Kuradi nugis! ! !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks igaks juhuks üle:

Marek Kalmus, kas see oli viimane kord Teil dopingut tarvitada, kui hr. Tokko teile seda enne võistlusi pakkus ja te niiöelda "veenid jala pealt välja kusesite"? Ja alates sellest hetkest on kõik Teie dopingupruukimisega seotud kahtlused alusetud, lavastatud ja ebaõnnest põhjustatud(unustatud arstitõend)?

Veenid kuses välja Ott, mina kusesin kogu vee välja mis organismis oli. :unsure:

Raskekaalu mehed võtsid mu naha lavale kaasa ja lehvitasid seal sellega, öeldes, et see on Marek Kalmus.

OK. Jah, peale Tokko antud ja sisse võetud keelatud ainet pole ma muud kasutanud. Muuseas olgu teile teadmiseks, et seda ainet mida Tokko meile andis, kasutan ma regulaarselt vererõhu normis hoidmiseks arsti ettekirjutusel aastast 2001. 2004 aastal dop kontrollis puudusid mul just selle aine kohta paberid, õigemini ei olnud neid kaasas.

Veel Teile mõtlemiseks!

Kui ma oleksin 2001 aastal kasutanud metaani nii nagu dop. kontrolli tulemused näitasid, oleks pidanud sealt tulema ka välja seesama vererõhu ravim mida ma ka siis juba kasutasin. Ka sellel hommikul. Seda aga dop kontroll ei avastanud millegipärast.

Seega saab olla ainult üks variant, ei testitud minu uriini Soome laboris, või kus iganes. Vaid kellegi poolt vahetatud või solgitud uriini, mis oli siis võluvitsa väel minu uriini konteinerisse sattunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mmmmh :unsure: asi hakkab tõesti huvitavaks juba muutuma :unsure: Äkki Tokko oskab siin vastuväiteid tuua või mingeid argumente, sest, siin juba tundub Maareku jutul iva sees olevat. Aga 1 asi on arusaamatu Maarek miks sellega nii kaua venitasid, miks kohe teemat käima ei tõmmanud???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×