Jump to content
Külaline

Maailmameistri tõde ja õigus!

Recommended Posts

Siin Tokko rääkis, et Ott on andnud aastast 2001 kolmteist negatiivset dopinguproovi.

Mul tekkis küsimus, arvestades, et Tokko tunnistas, et on dopinguainetega alaliidu juhina varemgi sahkerdanud:

Kus oleks võimalik näha listi nendest 13 antud dopinguproovist? Millal need kuupäevaliselt anti ja kellele anti: Kas Wada-le, Eesti Antidopingu Agentuurile või EKFLile? Ma mõtlen - konkreetset nimekirja, mitte üldsõnalist lauset?

(Ma loodan, et ka mind ei blokeerita siin foorumis, muidu peaksin hakkama ajakirjanduse vahendusel neid küsimusi küsima :) Ja siis ma küsiksin seda ka, miks amazoni foorumi moderaator blokeerib kasutajaid, keda huvitab üles kerkinud dopinguskandaal, miks ta on huvitatud selle skandaali kinni mätsimisest.)

Kes skandaali kinni mätsib? Kui keegi tuleb foorumisse sõimuga või ei oska kirjutada jne siis kustutatakse asi ära, ja kui on põhjust, pannakse ka bänn peale. Sorry, aga kõik näevad ainult asja ühtemoodi ning tavaliselt need kes siin kraaksuvad, ei tea asjast mitte tuhkagi.

Ja mida sina siis tead väikemees? :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes skandaali kinni mätsib? Kui keegi tuleb foorumisse sõimuga või ei oska kirjutada jne siis kustutatakse asi ära, ja kui on põhjust, pannakse ka bänn peale. Sorry, aga kõik näevad ainult asja ühtemoodi ning tavaliselt need kes siin kraaksuvad, ei tea asjast mitte tuhkagi.

Ma ei soovi vaielda lehe moderaatoritega ega rikkuda reegleid, ma soovin lihtsalt teada:

Kas on võimalik näha Tokko sõnade kinnituseks neid 13 negatiivset dopinguproovi: millal anti (kuupäevaliselt) ja millisele organisatsioonile anti igal üksikjuhtumil eraldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja siis ma küsiksin seda ka, miks amazoni foorumi moderaator blokeerib kasutajaid, keda huvitab üles kerkinud dopinguskandaal, miks ta on huvitatud selle skandaali kinni mätsimisest.)

Et mind interviueerida, ei pea üldse (kahjuks/õnneks) ajakirjanduse poole pöörduma.

Kui Teil, härra Penzo, on probleeme bannimise/läbukontrolliga seotud küsimustega, võite mulle vabalt erasõnumi saata või meilida. Võin seal KÕIGI banni saanud inimeste kohta üksipulgi aru anda, MILLE eest või MIKS on keegi saba saanud.

Isiklikult ei mätsi ma midagi kinni. Kes seda väita tahab, väitku. Eelmine postitaja sai vastu näppe? Miks?

Mina tõin välja fakti, et ei tasu 100% tõe pähe võtta inimesi, kes ennast registreeruvad ja siis oma ÜHES AINSAS postituses suudavad kirjutada ainult mingit hämarat ning laimavat juttu. Peale mida tuli välja kasutaja enda suust, et tema on juba KORRA banni saanud (suure tõenäosusega mingi analoogse teo eest).

Ei banni mina inimesi, keda huvitab üleskerkinud dopinguskandaal - foorum on KÕIGILE nähtav ning ei nõua postituste lugemiseks eraldi SISSELOGIMIST (mida võiksin ka vabalt teha). Lugege kõik ja arvake mis arvate, juurdepääsu antud teemale mina ei piira.

Järgmiseks.

MINA kui administraator vastutan ka (kas nüüd 100%, aga siiski vastutan) ka just sellesama jura ja laimu eest, mida siin inimesed postitavad (ning mitte enda nime all). ENAMUS postitusi selles dopinguskandaalijutus on jäänud puutumatu (välja arvatud paari intelligentse härrasmehe postitused 'minge ######' ning 'XXXXXX on pede' - kui te TÕESTI sellist foorumit soovite siis minge tehke ise - rõvedusi ja läbu ei pea ma kuigi heaks netiketi näidiseks).

Kui nüüd, kallis härra Penzo, tulete välja väitega, et MINA olen manipuleerinud KELLEGI inimese olulist teksti antud alateemas, nõuaks ka nendele väidetele vastavat tõestust.

On kellegi veel küsimusi/väiteid minu mittesobivusele Fitness.ee administraatorina? Palun väga. Foorum Fitness.ee on mõeldud soovituste tegemiseks.

EDIT: On olemas ka suisa kohtuasju, kus kahjusaajal POLE VÕIMALUST välja uurida foorumis sõna võtnud isiku pärisandmeid ning seega algatatakse kohtuasi ürituse administraatori kohta, kuna tema on süüdi, et selline situatsioon on toimunud. Nii et paluks vähem tatipritsimist teemal, miks utoopilised laimujutud/solvangud meie foorumist on kiired kustuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin Tokko rääkis, et Ott on andnud aastast 2001 kolmteist negatiivset dopinguproovi.

Mul tekkis küsimus, arvestades, et Tokko tunnistas, et on dopinguainetega alaliidu juhina varemgi sahkerdanud:

Kus oleks võimalik näha listi nendest 13 antud dopinguproovist? Millal need kuupäevaliselt anti ja kellele anti: Kas Wada-le, Eesti Antidopingu Agentuurile või EKFLile? Ma mõtlen - konkreetset nimekirja, mitte üldsõnalist lauset?

(Ma loodan, et ka mind ei blokeerita siin foorumis, muidu peaksin hakkama ajakirjanduse vahendusel neid küsimusi küsima :) Ja siis ma küsiksin seda ka, miks amazoni foorumi moderaator blokeerib kasutajaid, keda huvitab üles kerkinud dopinguskandaal, miks ta on huvitatud selle skandaali kinni mätsimisest.)

Kes skandaali kinni mätsib? Kui keegi tuleb foorumisse sõimuga või ei oska kirjutada jne siis kustutatakse asi ära, ja kui on põhjust, pannakse ka bänn peale. Sorry, aga kõik näevad ainult asja ühtemoodi ning tavaliselt need kes siin kraaksuvad, ei tea asjast mitte tuhkagi.

Ja mida sina siis tead väikemees? :unsure:

Kas ma olen siin midagi öelnud sinu või Arnoldi või Oti kohta? Ei ole. Mina ei topi oma nina siia, kuid enamus niisama lõugajaid topivad. Ja seepärast tulevadki kustutamised ja bännid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toon siin algatuseks eelmisel, 2005. aastal Oti poolt antud dopingu info:

1. Mai 2005 EKV, Tallinn testija EADK ( Eesti Antidopingu Keskus ) - negatiivne

8. Mai 2005 EM , Brasov testija WADA - negatiivne

Juuni 2005 võistlusväline test EADK - negatiivne

15. Juuli 2005 World Games, Duisburg testija WADA - negatiivne

23. Okt. 2005 EMV, Tallinnn test EADK - negatiivne

Eelnevate aastate kuupäevad vajavad täpsustamist , sorry !

Info õigsust võib kontrollida EADK ( Eesti Antidopigu Keskus)

MTÜ Eesti Antidopingu Keskus

Narva mnt 11D

10151 Tallinn

Telefon: 6116010

Faks: 6116011

Moonika Viigimäe, MD,MS

Direktor

GSM: 53461442

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oli aasta 1998. Viljanis peeti järjekordne "Mulgimaa RAMMUMEHE" võistlus kus ka osalesin. Alade vahel tuleb minu juurde noormees nii 16-17, sihuke piibuork, ja räägib-küsib.

Näed ostsin Otilt metaani ja see soovitas võtta nii ja nii, aga tunne on kuradi kehva. Mida ma tegema peaks või mida juurde võtma metaanile?

Pean ütlema, et kogus millest jutt oli ehmatas päris ära.

Minu sõnad olid talle, et kui tahad elada poiss viska need tabletid üldse minema. Söö korralikult ja tee trenni.

päris karm.... äkki ütled täpsemalt mis kogusest jutt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tank, on sul katus ikka omal kohal?

ei ega mul polegi katust... :unsure: elan 5-korruselise kortermaja 4-dal korrusel... seega ei tea katusest midagi.... :unsure: katus vist on ühistu oma...

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rebane: mis neil yhe-postituse-meestel siis viga on?

Ei usu, et sellest k2rast midagi kasulikku tuleb. yle-yldse on siin suurem osa kylastajaid abstraktse m6istusega, st tokko on kyll dopinguga tegelenud, aga kas siis saab unustada seda k6ike mida ta kulturismi heaks on teinud Eestimaal (endale ka kahjuks/6nneks kyll see mees ei meeldi, aga s6nu pilduma ma siin ka ei hakka ja eriti nii julgete kommentaaridega nagu m6ned siin, tolerantsust on ka vaja).

aga kui presidendi valimiseks l2heb, siis ma julgeks nimetada kandidaatideks nt. Fred Antsonit (tal on t6esti v2ga palju aimu sellest, millega ta tegeleb) v6i Gert Koovitit (kes kyll praegu on v2ljamaal, aga samuti hea suhtleja, teoreetik ning praktik).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rebane: mis neil yhe-postituse-meestel siis viga on?

Sa said valesti aru. Antud juhul oli tegemist blokitud kasutajaga, kes tegi vastamiseks uue konto.

Aga...

..palju on neid, kes foorumit loevad, aga kontot ei oma. Kui juhtub olema teda huvitav teema, eks siis tehakse ka konto, et vastata saaks.

Muudetud kasutaja phonkypapa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh, Arnold, Kui Oti proovid on negatiivsed, siis see teeb ainult rõõmu, mida puhtam on sport, seda tervemad on inimesed, eks. Aga tahan siinkohal, et hajutada igasuguseid kahtlusi, küsida ka järgmist:

Kas sa saaksid palun panna siia ka nii nende 13 proovi kui ka muude korraliste EKFL-iga seotud proovide andmise protseduurilise kirjelduse:

- mida kontrollitakse (uriin, veri)

- kuidas ja kelle kaudu liigub prooviks antud vedelik: kas sportlaselt otse Eesti või maailma dopinguagentuuri agendi kätte või annab selle üle kas sportlane, liidu tegevjuht vms.

Nii võistlusvälise kui võistlusaegse testimise protseduurid.

Ühesõnaga EKFL -ga seotud sportlase dopingutestimise täpne protseduuriline kirjeldus, kus, kes kuidas ja kellele. Ilmselt on olemas ka dopinguagentuuri-poolse testija isikuandmed, kes sealtpoolt on tegelenud proovi võtmisega.

Kuna administraator nägi palju vaeva mu suhteliselt tähtsusetule küsimusele vastamisega, siis vastan viisakusest, et mittevajalik kirjavahetus administraatoriga (kes on selle teema kontekstis äärmiselt ebaoluline figuur) lõpetada.

- Saidi administraatori intervjueerimiseks puudub põhjus, samuti ma ei vaja infot bani saanud inimeste kohta. See osa jäigi veidi arusaamatuks. Avaldasin lootust, et minu teemat kontot ei blokeeritaks, ja kui administraatori pika jutu mõte oli, et seda ei tehta, siis on kena ja võib selle osa teemast lõpetatuks lugeda.

- Ma ei hakka vastama eraldi "laimuga" seotud mõtetele, kuna need esinevad korduvalt, kuid soovitan tähele panna, et "laim" on mõiste, mille suhtes langetab Eesti Vabariigis lõppotsuse kohus, mitte keegi saidi administraatoritest. Kui saidi administraator eemaldab postitusi otsitud ettekäändel, et tegemist on laimuga, siis tegeleb see administraator tsenseerimisega ja varjamisega (Mis saidi haldajale seaduse järgi on täiesti lubatud tegevus). Kuna laimu või mittelaimu üle otsustab, nagu öeldud, vastav kohtuinstants.

Lisaks, kui saidi administraator pole kursis EV seadusandlusega, siis viin ta kurssi ses osas, et saidi administraator ega ka mitte omanikud EI VASTUTA saidil ilmuva laimu eest. Laimu eest vastutab ikka ja alati laimaja (peale seda, kui kohus on langetanud otsuse, et antud süüdistused on laim). Kõik need materjalid on õigusaktidena raamatukogudes ja mujal kättesaadavad, seega ma ei näe põhjust ka selle üle vaielda, ja selle teemaosa võiks ka lukku panna.

Viimane osa administraatori kirjast Kui nüüd, kallis härra Penzo, tulete välja väitega, et MINA olen manipuleerinud KELLEGI inimese olulist teksti antud alateemas, nõuaks ka nendele väidetele vastavat tõestust.

- Kui administraator kopeerib siia lõigu, kus ma süüdistasin administraatorit nimega Rebane mõne kasutaja olulise tekstiga manipuleerimises, siis võib sel teemal edasi aega raisata. Seni aga võib ilmselt sellegi osa lukku lüüa.

Loodan, et pean nii pikad seletused postitama vaid korra, kuna minu eesmärk oli nende seletuste abil vältida edaspidist tarbetut kirjavahetust saiti hooldava administraatoriga. Keskenduksin hea meelega olulisele, mis on välja toodud ülevalpool küsimusena hr. Tokkole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jou Hr. Rebane

Minu arvates ei pea SINA küll teisi kasutajaid hoiatama, kas võtta 1-postituse-poisse tõepähe või ei. Nemad kirjutavad, teised otsustavad ISE, kas on jutuga nõus või ei. Selline peakski foorumi põhimõte olema. Mitte, et kõik kirjutavad hooga hunniku teksti kokku ja sina siis sorteerid "sita" välja ning hoiatad teisi hellakesi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

p6kkk , arvamust võib alati avaldada ( seda ei keela ükski reegel ) aga rebane sorteerib välja kirjavigadega ja mingid ühe-kahe sõnalised postitused , millel mõte konkreetselt puudub !

Ilma modede ja Rebaseta võib-olla oleksidki 1/3 postitustest sellised nagu ok , lahe ,lihtsalt mingi smile :unsure: vms...

Kuigi see pole just õge teema , kus modede ja rebase tööd arutada !

Muudetud kasutaja Rihostern poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

50 postitusest on 10% täiesti loetavad ka.

Fakt on see, et Tokko tunnistas üles, et andis keelatuid aineid. Minu arvates on ainus õige ja aus tegu lahkuda alaliidu juhi kohalt.

See, kas Ott midagi tarbis ja kui tarbis, siis mida, ei ole leidnud tõestust. See fakt ei muuda aga olematuks härra Tokko tegu.

Eks igaüks teeb nii nagu õigeks peab. Mina leian, et selline inimene alaliidu juhiks ei sobi.

Palun väga bännige, sõimake või mida iganes veel. See on MINU arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegu vististi ühe suurima Eesti spordi skandaaliga läbi aegade !

krt tõesti sõnatuks võtab kogu see pilt ja kuuldu!

mida veel nooremad mõtlevad ? - no loodan et mitte keemia poole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd siis saab vaene Rebane asja-eest-teist-taga. Lihtsalt sellepärast, et mõned pole viitsinud süüvida ja hakkavad aia asemel aiaaugust rääkima.

Kuskilt jookseb sõna bänn läbi ja juba hakkavad tulema postitused ja arvamused, mis ühele või teisele seda sõna meenutavad.

Teiseks oleks küll väga viisakas kui foorumlased, kes lausa nõuavad tõde ja õigust, "ähvardavad" kohtu ja ajakirjandusega, ka tutvustaksid end ilusti. Selline anonüümne sogamine on küll väga madal ja ebaviisakas. Ma isegi ei mõtleks sellele, et kellegile nii midagi vastata. Siin ei ole jälle küsimus, et "jätame-näo-meelde" vaid lihtsalt oleks viisakas.

Kasutajate profiile vaadata, siis kõige suuremate lahmijate ainus info ongi see, millal on ta end reganud. Ja lahmimine võrdub turumuttide jutuga ja teadagi, mis sealt päevast-päeva tuleb. Seda ei saa tõsiselt võtta.

Suur respect neile siinkohal, kes julgevad ka end esitleda. Omavad nime, kasutavad avatarina oma pilti, on Fitness.ee Rates või on lihtsalt end tutvustanud ja kõik Fitnesslased teavad ja tunnevad , kes ühe või teise nime taga.

Kolmandaks kui kedagi minu arvamus huvitab, siis Tokko tegu on muidugi väga taunitav, aga kui mõtelda laiemalt, kas kulturism kaotaks rohkem või kaotaks Tokko rohkem tagasiastumisega, siis saab ka isegi madalalaubaline aru, kumb variant on õigem. Ja see ,et mees ütles, et jah OLIN paha, tahan alustada uuelt lehel ja puhta südametunnistusega, tähendab ka midagi.

See , et isiklikust vihakiskumisest ja vimmast on saanud selline pardak, on ka omamoodi häbiväärne ja kui meie ühine eesmärk oleks nagu ala populariseerimine ja jätta hea mulje alast, siis siin tõmmatakse küll täiega vett kaela.

Meie ühiskonna suurim probleem ongi lahmimine ja odava kuulsuse tagaajamine. Kaine mõistus jääb kahjuks tahaplaanile.

PS! Ma pole ka dopingut kasutanud ja kutsun noori olema ka mitte kelgunöörid, kes iga tuulemuutuse peale pead keeravad ja "kergele" teele lähevad.

Ah-jaa. Kle p6kk666, ega su perekonnanimi juhuslikult Joala pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Patu kahetsemine ei muuda pattu olematuks. Eriti, kui eelnevad aastad on teiste peale hoogsalt viibutatud.

Muudetud kasutaja erxs11 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen siin neid postitusi ja mõtlen...

Ka vanasõna ütleb, kes vana asja meenutab sel silm peast välja.... :unsure: aga... me võime siin muidugi arutada kas tokko tegi õigesti kui ise tarvitas keelatud aineid ja presidendina neid hiljem ka sportlastele jagas.. või võime mõelda selle üle, et kuidas kiivikas juunioride klassis 97a võistles juunioride raskemas kaalus (üle 72,5kg) ja ei tulnud võitjaks kuid 98a oli juunioride abs.meister ja 99a! oli juba eesti absoluutne meister!...(seni võitmatu). Ma arvan, et kas puhas või mitte on mees teinud ränka tööd, et olla seal kus ta praegu on. Respect ja edu edaspidiseks. Jääme ootama seda amatööride MMi kõige ihaldusvääseimat medalit.

Kes vähegi EKFL´i asjadega kursis, teavad miks asjad on nii ja mitte teisiti. Teisiti ei saaksi olla kuna pole teisiti tegijaid. Alaliidujuhti võib võrrelda sisuliselt ettevõtte juhtiga. Kurb on see, et kulturism on ala mida Eesti Vabariigis riiklikult ei toetata. Riiklikult ei toetata ei noortesporti ega ka täiskasvanute MMidel ja EMidel esinemisi. Ja seetõttu peabki alaliidu president ja peasekretär leidma selle raha erasektorist pärit sponsoritelt kes tahaksid heast tahdest! kulturismi toetada.Ka EKFL juhatus koosneb paljuski ainult entusiastidest (loe:sponsoritest) kes aitavad asja edasi viia ja annavad niipalju toetust kui võimalik kuid teatud piirini. Kui vaadata kes on peamised kulturismi toetajad siis ei ole ju saladus, et loomulikult on Robocop EKFL suursponsor ja seeläbi on nii kiivikas kui ka tokko ning Robocop EKFLiga seotud.

Koguaeg räägitakse, et kõik on kehvasti ja nähakse ning tuuakse esile ainult negatiivset. Samas on ka toimunud palju positiivset 1) eesti kulturism on üle pika aja taas maailmakaardil ( Nii kalmus fitnessis kui kiivikas kulturismis, lisaks on leitud ka palju naisi kes käiksid fitnessi võistlustel) võib öelda, et asi liigub. Ja liigub ülesmäge. Täismajad eesti võistlustelt annavad märku, et asjast on huvitatuid.

Kahju on ka sellest, et palju on inimesed kes lihtsalt siin pilluvad ja nõuavad aru läbi foorumi oma õiget nime kasutamata. Nt härra Penzo - kas sa loodad, et tokko kirjutab siia kõik dopingukontrollid üksikasjalikult lahti, et sulle midagi tõestada?. Miks ta peaks seda üldse tegema kui ta ei tea mis sinu tegelik nimi on? Samas saan ma ka neist "ilma nimeta meestest" aru: elus kehtib tugevama õigus ja kunagi ei tea millal kellegagi peab kokkusaama või milla keegi tahab sinuga öeldu pärast arveid klaarida... Eriti tundub minu arvates nõmedana (eriti siin saidil kus teemaks jõu ja keha arendamine) see kuidas pool naljaga õhutatakse pidevalt kokku saamist ja kätega asja selgeks tegemist. Tõsi, kuigi seda öeldakse vahest ka naljana.. siiski tundub see kohatuna. (näiteks kuidas hr Kalmus lubas mulle konkreetselt peksa anda, kui ma küsisin tema käest paar aastat siin korduvalt, et miks ta on oma keelatud ainete kasutamise kohta ühele ajakirjanikule ühte juttu rääkinud (et pole kasutanud) ja teisele teist juttu)

Inimesed kes soovivad midagi EKFLi arendamiseks teha, võiksid seda teha ja vähem tyhja juttu ajada. hr. Kalmus - sinu võimalus on nüüd kevadel EKV´l kiivikasele ära teha, sul ju lõppeb karistusaeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida veel nooremad mõtlevad ? - no loodan et mitte keemia poole!

Mina kui noor kulturist (paar aastakest alaga tegelenud) tunnen ennast kohutavalt. Kui Eesti tegijad tõesti selliste asjadega tegesid nagu väidetakse, siis pole mul lihtsalt sõnu. Kes on siis Eesti noortele kulturismihuvilistele eeskujuks, kui mitte silmapaistvad ja meedia tähelepanu all olevad Eesti mõistes tippkulturistid, kuhu poole siis on üldse pürgida? Keemikukarjääri? :unsure:

Ma olen võibolla lihtsameelne, sinisilmne, kogenematu ja 10 asja veel, aga mina küll usun, et ilma keemiata saab tulemusi.

Katsu nüüd tavalisele inimesele selgeks teha, et kõik kulturistid pole keemikud ja et ka ilma keemiata saab häid tulemusi, kui selline jama käib meedias.

Ma saan kõigest aru välja arvatud see: Kui sulle pakutakse enne võistlust keelatud ainet, siis...miks seda vastu võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise sammuti küllaltki noor jõusaali külastaja ja mõtlema paneb seegi et mida tavainimesed mõtlema hakkavad enneb pidasid nad ju kulturiste keemikuteks mis siis veel nüüd :o:( Lugesin delfis kommentaare ja tõesti kohutav vaadata lihtsalt :unsure::unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loen siin neid postitusi ja mõtlen...

Ka vanasõna ütleb, kes vana asja meenutab sel silm peast välja.... :unsure: aga... me võime siin muidugi arutada kas tokko tegi õigesti kui ise tarvitas keelatud aineid ja presidendina neid hiljem ka sportlastele jagas.. või võime mõelda selle üle, et kuidas kiivikas juunioride klassis 97a võistles juunioride raskemas kaalus (üle 72,5kg) ja ei tulnud võitjaks kuid 98a oli juunioride abs.meister ja 99a! oli juba eesti absoluutne meister!...(seni võitmatu). Ma arvan, et kas puhas või mitte on mees teinud ränka tööd, et olla seal kus ta praegu on. Respect ja edu edaspidiseks. Jääme ootama seda amatööride MMi kõige ihaldusvääseimat medalit.

Kes vähegi EKFL´i asjadega kursis, teavad miks asjad on nii ja mitte teisiti. Teisiti ei saaksi olla kuna pole teisiti tegijaid. Alaliidujuhti võib võrrelda sisuliselt ettevõtte juhtiga. Kurb on see, et kulturism on ala mida Eesti Vabariigis riiklikult ei toetata. Riiklikult ei toetata ei noortesporti ega ka täiskasvanute MMidel ja EMidel esinemisi. Ja seetõttu peabki alaliidu president ja peasekretär leidma selle raha erasektorist pärit sponsoritelt kes tahaksid heast tahdest! kulturismi toetada.Ka EKFL juhatus koosneb paljuski ainult entusiastidest (loe:sponsoritest)  kes aitavad asja edasi viia ja annavad niipalju toetust kui võimalik kuid teatud piirini.  Kui vaadata kes on peamised kulturismi toetajad siis ei ole ju saladus, et loomulikult on Robocop EKFL suursponsor ja seeläbi on nii kiivikas kui ka tokko ning Robocop EKFLiga seotud. 

Koguaeg räägitakse, et kõik on kehvasti ja nähakse ning tuuakse esile ainult negatiivset. Samas on ka toimunud palju positiivset  1) eesti kulturism on üle pika aja taas maailmakaardil ( Nii kalmus fitnessis kui kiivikas kulturismis, lisaks on leitud ka palju naisi kes käiksid fitnessi võistlustel) võib öelda, et asi liigub. Ja liigub ülesmäge. Täismajad  eesti võistlustelt annavad märku, et asjast on huvitatuid.

Kahju on ka sellest, et palju on inimesed kes lihtsalt siin pilluvad ja nõuavad aru läbi foorumi oma õiget nime kasutamata. Nt härra Penzo - kas sa loodad, et tokko kirjutab siia kõik dopingukontrollid üksikasjalikult lahti, et sulle midagi tõestada?. Miks ta peaks seda üldse tegema kui ta ei tea mis sinu tegelik nimi on? Samas saan ma ka neist "ilma nimeta meestest" aru: elus kehtib tugevama õigus ja kunagi ei tea millal kellegagi peab kokkusaama või milla keegi tahab sinuga öeldu pärast arveid klaarida... Eriti tundub minu arvates nõmedana (eriti siin saidil kus teemaks jõu ja keha arendamine) see kuidas pool naljaga õhutatakse pidevalt kokku saamist ja kätega asja selgeks tegemist. Tõsi, kuigi seda öeldakse vahest ka naljana.. siiski tundub see kohatuna. (näiteks kuidas hr Kalmus lubas mulle konkreetselt peksa anda, kui ma küsisin tema käest paar aastat siin korduvalt, et miks ta on oma keelatud ainete kasutamise kohta ühele ajakirjanikule ühte juttu rääkinud (et pole kasutanud) ja teisele teist juttu)

Inimesed kes soovivad midagi EKFLi arendamiseks teha, võiksid seda teha  ja vähem tyhja juttu ajada. hr. Kalmus - sinu võimalus on nüüd kevadel EKV´l kiivikasele ära teha, sul ju lõppeb karistusaeg.

Eesti alaliit distantseerub Kalmusest

09. Detsember12:20Kulturism

Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu (EKFL) tänases uudiskirjas distantseerib alaliit ennast hiljuti WFF-i MM-il neljanda koha saanud Marek Kalmusest, kes tegelikult kannab veel dopingu kasutamise eest määratud kaheaastast võistlus keeldu.

EKFL-i teates seisab: "Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit, esindades Eestit Rahvusvahelises Kulturistide Liidus (IFBB), peab oma kohuseks teatada, et aastast 2001 teostame dopingukonrolli Eesti meistri- ja karikavõistlustel, täidame WADA ja ROK-i antidopingu reegleid ning teeme koostööd Eesti Antidopingu Keskusega. Meie üks tähtsamaid eesmärke on propageerida terveid eluviise ja puhast sporti.

Alates 1. jaanuarist 2006.a.on EKFL-ga liitunud sportlastel keelatud osaleda teiste (dopingukontrolli mitteteostavate) kulturismi ja fitnessi organisatsioonide võistlustel. Me ei saa aga keelata EKFL-i mittekuuluvate klubide sportlasi, (nagu Marek Kalmuse võistlemine WFF-s) osa võtmast teiste organisatsioonide võistlustest. Küll aga taunime meediakära, mis sai osaks veel dopingukaristust kandvale Kalmusele."

SPORTNET

Seni, kui ala eesotsas on samad mehed, mina oma nägu IFBB võistlustel näidata ei saa............... LUGEDES EELPOOL OLEVAT TEADET SIIS EGA VIST SAAKSKI.

Tehti 2x selgeks kus on mu koht, tehtaks ka kolmas kord ja siis on asi lõplik nagu sa tead.

Seega siinkohal küsimus ARNOLDILE:

ÜTLESID, ET RAHVAS OTSUSTAB, KAS SA JÄTKAD JUHINA VÕI MITTE. KUIDAS SAAB RAHVAS SEDA OTSUTSADA??? NETI TEEL HÄÄLETUS? AMAZONIS?

ANNA TEADA JA KUNA VÕIKS HAKATA HÄÄLETAMA?

RAHVAL JUBA NÄPUD SÜGELEVAD, TAHAVAD OMA POOLT VÕI VASTU SÕNA ÖELDA.

RAHVAS OOTAB ARNOLD.

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×