Jump to content
Külaline

Maailmameistri tõde ja õigus!

Recommended Posts

ET... siin on küll asi suhteliselt selge.

See, et profikulturismis ilma keelatud aineteta tippu jõuda pole võimalik, on laialt teada. Võtavad kõik. Iga sportlane oma riisikol. Kui jääb vahele, vastutab ise ja kannab karistust. See on üks asi.

See, et Eesti spordialaliidu president tunnistab, et on (olles samaaegselt tegev alaliidu presidendina) andnud teadlikult keelatud dopingaineid sportlastele, vähe sellest, tegelenud metoodiliselt dopinguainete salamüügiga, see on teine asi. Sellise asja eest on tõenäoline kriminaaljuurdluse alustamine, halvima stsenaariumi korral ka kriminaalkaristus. Tokko pääseb sellest praegu ilmselt puhtalt tänu kuriteo aegumisele. Siin peab natuke seadusi vaatama. Või kas pääseb. Ei tea praegu peast, mis astme kuritegude alla see kuulub.

Patukahetsus on tore asi ja inimlikus plaanis on see kergendav asjaolu. Kuid see pole vastutus tehtud tegude eest. Mina pole kulturist, kuid olen spordiga siiski piisavalt tegelenud, et arvata: Tokko avalik ülestunnistus on paras pauk kõikidele spordiga seotud inimestele. Pole kahtlust, et siinne "räägime niisama foorumis juttu" teema kistakse ajakirjanduses suurelt üles.

Minu soovitus Tokkole oleks lühike:

- Juba täna, s.t. teisipäeval esitada tagasistumisavaldus EKFL presidendi kohalt.

- Peatada paariks aastaks igasugune spordijuhtimisega seotud tegevus.

Kui Tokko ise seda kiirelt ei tee, siis tõmbab meedia kahtlemata ta tükkideks, hakates uurima ka Kiivikase dopingupuhtust, lisaks Robocopi omanikkonna ja EKFL juhatuse vahelist seost. Oma ülestunnistusega on Tokko teinud seega lisaks endale ja kulturismile karuteene Kiivikasele, kelle kohal ripub nüüd samuti dopingukahtlus (vähemalt ühel puhul) - kuna Tokko tunnistas mõlemale sportlasele keelatud ainete andmist.

Ilmselt Tokko ei adu veel adekvaatselt skandaali suurust. Väga rumal on oodata alaliidu juhina kuni skandaal täies mahus käima läheb. Ja ta kahtlemata läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige targem oleks üles tunnistada ja kahetseda. Ott saaks raha endale jätta, kui ise tunnistab. Rahvas tunneb pigem kaasa, kuna me kõik oleme inimesed. Samuti on selge, et üles tunnistada on raske. Mulle tuleb meelde, kuidas isegi USA president vandus "i did not have sex with this woman", pärast tuli kõik välja ja ainus, mis rahva silmis probleemi tekitas, oli see, et miks ta valetas.

Ka meie presidendiskandaali puhul oli oli palju varjamist algul, samuti õlireostuse puhul, praktiliselt iga skandaali puhul on viimane kommentaar, et oleks pidanud üles tunnistama ja asi korras.

Niiet lihtne valem: kiire ülestunnistus, edasistest kommentaaridest loobumine ja viide ülestunnistusele, siis mõni muu skandaal, kui võimalik ja ongi kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, õiglus on vajalik. Iseasi kui palju tasub Marekil sellele teemale energiat kulutada. Elu lõikes pole see asi ju oluline. Või on?

Marek (ja kõik teisedki) teavad neid asju minevikust. Nagunii on mõtlemis- ja tajumisvõimega publikul ammu pilt selge. Sõda pole vaja. Arvan, et see pole Mareki eesmärgiks ka olnud. Vajas lihtsalt tõde. Väljaütlemist.

Kes ei vajaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, ma ei hakka nüüd kedagi siin süüdistama, sest et asjad ei põhine siin eriti kindlatel faktidel ( mudugi välja arvata Tokko ülestunnistus )

Aga et pakkun välja veel ühe toreda mõttekäigu:

Kui Kalmusele tehti esimese dopinguprooviga ära, tehti nii et see oleks positiivne, sest ta eraldus "meeldivast" seltskonnast.

Ja kui siis EKFL liidu juht siin rääkis meile kuidas valitseval Eesti meistril on ette näidata vist oli 13 puhast dopinguproovi?

Et mu point oleks siis selles, et kui ühe venna sai siin süüdi lavastatud, mis probleem on siis teist venda "puhtana hoida" ?

Ott ütles, et ta on aastast 2001 need negatiivsed dopinguproovid andnud, praegu jutuks olev võistlus oli aastal 2000.

Enne kui midagi kirjutate siis ikka lugege läbi korralikult see teema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek , kui sa ütled ,et Arnold ei ole õige inimene presidendi toolil , siis kes võiks seal toolil Arnoldit asendada `?!

Arnold, ei olegi õige mees sellel kohal, igaüks kel aru peas peaks sellest aru saama. Ka MM võiks mõelda natuke laiemalt. Mul ükskõik kes, kasvõi Ergo Metsala näiteks kui ta sooviks.

TOKKO, KES KURAT VALIMATULT MÜÜS KEELATUID AINEID IGALE NOLGILE KES TAHTIS EI KÕLBA ALALIIDU ETTEOTSA! ! !

Oli aasta 1998. Viljanis peeti järjekordne "Mulgimaa RAMMUMEHE" võistlus kus ka osalesin. Alade vahel tuleb minu juurde noormees nii 16-17, sihuke piibuork, ja räägib-küsib.

Näed ostsin Otilt metaani ja see soovitas võtta nii ja nii, aga tunne on kuradi kehva. Mida ma tegema peaks või mida juurde võtma metaanile?

Pean ütlema, et kogus millest jutt oli ehmatas päris ära.

Minu sõnad olid talle, et kui tahad elada poiss viska need tabletid üldse minema. Söö korralikult ja tee trenni.

KÜSIMUS? Kui palju võib olla praegu Eestis noori mehi kes tänu nendele kahele idioodile, kes tollal keemiat müüsid, oma tervise ###### panid?

Pakun et mitte üks või kaks. Seega Kalmus ei kisenda siin nagu mingi üleminekueas vanamutt vaid ütleb Teile kallis foorumi rahavas, et TOKKO koht ei ole presidendi kohal.!

Kahetsegu oma pattu kirikus kui soovib, aga mitte sellel "toolil oma perset nühkides"

Juhatuse asi on valida uus mees ja oleks minu otsustada, paneks ma Tokko Tallinna jõusaalide peldikuid nükima. Paras amet ja koht sellisele patu kahetsemiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja nüüd kukuvad foorumlased mõtetult vaidlema, kellel õigus ja siis lõppude lõpuks milles... :P ja jaa, kõige targem ole ikka see, kes kellegi kolmanda käest kuulis ehk ... naised saunas rääkisid ;)

Eks igaüks sööb oma suppi, hoolimata siis keetjast :D Ja ärge unustage, et võitjaks tuleb see, kel rohkem pappi ... hea näide on meie KOHUKE !!! ;)

Kuningaid ja ainuvalitsejaid tuleb ja läheb ...mina hoian pöialt spordile :unsure: ... puhtale spordile!

Kõigile kena pikka vastaliugu ja mokk vahukooreseks ...

me kelgule, me kelgule võib tulla veel üks laps :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah Kalmus räägib tõesti õiget juttu, ise olen ka Viljandi inimene ja käisin ka CRJG koolis kus all on jõusaal. Ja seal võis vabalt osta metaani! Õnneks mina ennem uurisin ikka misasi see on aga mu klassivend ostis juba selle ära. Tänu jumalale ma seda ise ei ostnud aga imelik ongi see, et kuidas said need asjad nii käest ära olla , see ei mahu mulle pähe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jap. Need ühe-postituse-mehed on need kõige õigemad mehed, kes sõna võtavad ja asja jagavad.

Ja oi mida ma vaatan - kasutaja nimega 'blokitud' on just uus liituja/registreeruja. Mis sa ikka oskad öelda.

Edit: ja IP on kah tsipa väljamõeldute killast nii et - puhta kullana ei tasuks kah kõiki selliseid 'vanasid kasutajaid' võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallis rebane sina see oled kes blokib konto ju ära!!!!! Ja siis lähen sisse ja vaatan ennäe , sinu konto blokeeritud kuni 2008 aastani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kui inimene on vaimsete puuetega ning ei oska normaalse inimese juttu puhuda, mida siis teha?

palju õnne

EDIT: Oled juba korra bannitud? Jäi midagi arusaamatuks, et uue kasutaja tegid ning sama orgi otsa kukkusid? Kui on isu laimata ja tatti pritsida siis palju õnne - sisekorra eeskirjad sellist asja kahjuks meil ei luba.

Tutvuge reeglitega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin Tokko rääkis, et Ott on andnud aastast 2001 kolmteist negatiivset dopinguproovi.

Mul tekkis küsimus, arvestades, et Tokko tunnistas, et on dopinguainetega alaliidu juhina varemgi sahkerdanud:

Kus oleks võimalik näha listi nendest 13 antud dopinguproovist? Millal need kuupäevaliselt anti ja kellele anti: Kas Wada-le, Eesti Antidopingu Agentuurile või EKFLile? Ma mõtlen - konkreetset nimekirja, mitte üldsõnalist lauset?

(Ma loodan, et ka mind ei blokeerita siin foorumis, muidu peaksin hakkama ajakirjanduse vahendusel neid küsimusi küsima :unsure: Ja siis ma küsiksin seda ka, miks amazoni foorumi moderaator blokeerib kasutajaid, keda huvitab üles kerkinud dopinguskandaal, miks ta on huvitatud selle skandaali kinni mätsimisest.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin Tokko rääkis, et Ott on andnud aastast 2001 kolmteist negatiivset dopinguproovi.

Mul tekkis küsimus, arvestades, et Tokko tunnistas, et on dopinguainetega alaliidu juhina varemgi sahkerdanud:

Kus oleks võimalik näha listi nendest 13 antud dopinguproovist? Millal need kuupäevaliselt anti ja kellele anti: Kas Wada-le, Eesti Antidopingu Agentuurile või EKFLile? Ma mõtlen - konkreetset nimekirja, mitte üldsõnalist lauset?

(Ma loodan, et ka mind ei blokeerita siin foorumis, muidu peaksin hakkama ajakirjanduse vahendusel neid küsimusi küsima :unsure: Ja siis ma küsiksin seda ka, miks amazoni foorumi moderaator blokeerib kasutajaid, keda huvitab üles kerkinud dopinguskandaal, miks ta on huvitatud selle skandaali kinni mätsimisest.)

Kes skandaali kinni mätsib? Kui keegi tuleb foorumisse sõimuga või ei oska kirjutada jne siis kustutatakse asi ära, ja kui on põhjust, pannakse ka bänn peale. Sorry, aga kõik näevad ainult asja ühtemoodi ning tavaliselt need kes siin kraaksuvad, ei tea asjast mitte tuhkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×