Jump to content
Katikene

õunaäädikas

Recommended Posts

Jah, ta rikub sul seedimise nii ära et midagi enam ei omasta. Umbes samast klassist apelsinimahlas leotatud vatitupsudega. Ehk siis väga kahjulik.

Palun säästa ennast ja alanda ülekaalu (miks on küll selline tunne et sul on seda nt. 1.5kg :) ?) hommikusöögieelsete jalutuskäikudega ning normaalse toitumisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Madis vaene mees, siis on sul ikka p?dur tervis k?ll. Ise olen kasutanud ?unaäädikat v?istlusteks valmistumisel kahel korral, need v?istlused ma v?itsin. Mis ei tähenda seda, et ma teistel kordadel olen kaotanud, on olnud nii v??te kui kaotusi. Aga mis ?-äädikasse puutub siis toimib ta igaljuhul abistavalt, loomulikult koos ?ige dieediga. NB! Soovitan kasutada min-veega, 1kl.-2tl. täit äädikat, 3x päevas enne sööki. Loomulikult ei anna veel olulist tulemust 1näd, aga 1kuu on muutused märgatavad. V?ib kasutada ka kauem. Lisaks sisaldab ?-äädikas ka nii väikeses koguses hulga vitamiine ja min aineid, nii,et kasutage julgelt, seedimise v?ib ära rikkuda ainult liiga kange konsentraadi joomine, ju tahtis Madis kiiret tulemust ja j?i puhast äädikat- v?i mideagi sellist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ei ole põdur tervis ja mul ei ole põdur mõistus mistõttu ma ei mässa mingi kuradi äädikaga. See mida sa võistlusteks valmistumisel pruugid ja see mida peaks mingi 0.5kg mahavõtmiseks kasutama on ikka eri asjad onju ?

Point selles et võib kasutada apelsinimahlaseid vatitupse, õunaäädikad, püruvaati, valgudieeti, klistiiri, jahvatatud nandrolooni, CLAd, amputeerimist ja mida iganes aga kaalust mahavõtmiseks lihtsalt tervise ja mitte võistluste huvides on kõige mõistlikum tarbida vähem kaloreid kui päevas kulutad. On loogiline ?

Conan, sinu loogika on see et poodi piima järgi saab ainult soomusautoga minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaitse ennast pealegi Madis-poiss, jäärapää oled sellegi poolest.Katikene tahtis teada kas aitab, vastasin, et aitab, m?nele inimesele on lihtsalt vaja miskit, et ta tsipa kiiremini eesmärgini j?uaks.?unaäädikas ei ole teps mitte nandroloon ega ka mitte amputeerimine ja pealegi Madis, vaatan, et oled k?va s?naseadija. Minu soovitus sulle, v?iksid järgmistel valimistel Eesti Vabariigi PRESIDENDIKS kandideerida, v?it oleks kindel ja eesti rahval hää kuulata kui oma k?nesid esitad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tekkis siis endal ka väike huvi selle vastu ,et siis tasub osta aitab aine vahetuse kiiremaks teha,mul ka praegu aeglane ainevahetus,sooviks kaalust alla võtta,jõusaal külastan siin ka mõned päevad nädalas,hakkan nüüd rohkem aeroobset tegema,mis veel aitaks kaalus hästi alla võtta.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis siis endal ka väike huvi selle vastu ,et siis tasub osta aitab aine vahetuse kiiremaks teha,mul ka praegu aeglane ainevahetus,sooviks kaalust alla võtta,jõusaal külastan siin ka mõned päevad nädalas,hakkan nüüd rohkem aeroobset tegema,mis veel aitaks kaalus hästi alla võtta.?

toitu õigesti!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ommikuti ma ei sõõ,vahest vb mõni ommik pirukas.kas see liiga kalori rikkas?lõunasks on koolis tavaline sõõk(praad või supp),ja mingi magustoit,siis õhtu sõõk.peaks siis iga sõõgikord vähem sõõma hakkama.ma proovin kas õnnestub.Aga kas tasub siis seda õuna äädikat proovida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti tasub proovida, aga see kuidas sa praegu sööd on srry jama, uurin siin foorumis, siin on väga palju kirjutatud, kuidas oma toitumist hakata korrigeerima! Niipalju ütlen, et kui sa samamoodi max 2 korda sööd päevas, siis läheb asi hullemaks(jääb samaks)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas mitte l-carnitine pole õunaäädikast tehtud?

ma tean et õuntega on see toode kuidagi seotud, proovi seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas õunaäädikas teeb tõesti imesid, et paneb ainevahetuse kiiremini ööle ja aitab kaalu alandada. Kas kellegil on olnud kokkupuuteid?

Olen kasutanud. Mina ei saanud kyll aru, et see kuidagi aidanud oleks. Individuaalsed erip2rad vist :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen ka juba pikemat aega kasutanud ja tõesti teeb kuidagi selle seedimise kergemaks ja kiiremaks. Tean, et mulle mõjub, sest olen proovinud ja katsetanud, kuidas on päev ilma õuna-äädikata ja kuidas on päev õuna-äädikaga ja tõesti, kui kasutada pikemalt paraneb mõju veelgi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osadele õunaäädika toodetele on peale kirjutatud, kuidas kasutada tuleb...

Kuid mulle see isiklikult ei meeldinud :) Ühe korra proovisin ja ei suutnud seda jama ära juua, nii et sinna paika see jäigi. Ennem võtan hommikuti linaseemne õli või siis 2 sl mett segatud sooja veega. Paneb samamoodi ainevahetuse käima. Piisab isegi sellest, kui pool tundi enne sööki juua klaas vett.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Osadele õunaäädika toodetele on peale kirjutatud, kuidas kasutada tuleb...

Kuid mulle see isiklikult ei meeldinud :) Ühe korra proovisin ja ei suutnud seda jama ära juua, nii et sinna paika see jäigi. Ennem võtan hommikuti linaseemne õli või siis 2 sl mett segatud sooja veega. Paneb samamoodi ainevahetuse käima. Piisab isegi sellest, kui pool tundi enne sööki juua klaas vett.

Ma loodan, et sa puhast õunaäädikat ei joonud siis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul läks ükskord korralik õunavein nö äädikaks. Mekkisime ja ikka väga jube oli, pärast oli s... nii lahti ja süda nii paha, et eluisu hakkas vaikselt kaduma :lol:

Üpris koomiline oli ja "õunaveini" tarbimine on siiamaani mu elust kadunud :D

Selles mõttes pani tõesti mu ainevahetuse tööle ja kilod kadusid :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On keegi viimasel ajal praktiseerinud õunaäädikaga?

Olen kunagi proovinud. Maitse ja lõhn oli küllaltki vastu ja minu jaoks mõju puudus.

Teine tuntud seedimist elavdav vahend on kuivatatud mustade ploomide leotis, mida ise kasutan. Selleks võtan 3–4 kuivatatud ploomi ja valan üle klaasi keedetud veega (lasen seista 10–12 tundi) ning joon sellist tõmmist hommikul kohe pärast tõusmist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×