Jump to content
plazas

Kaalu kaotamine ja lihasmassi suurendamine?

Recommended Posts

Tere!

Kaalu kaotamine ja lihasmassu suurendamine üheaegselt?

Kas selline asi on võimlik?

Ise olen hetkel 18aastane

Kaalun 81kg

Pikkus : 181cm

Käin regulaarselt jõusaalis.3x nädalas.Iga trenn joon fatburnerit.

mõtlesin et hakkaks tarbima Proteiin no1 : )

Kas selline oleks hea kooslus? (Proteiin no1 ja fatburner)

Nõanded teretulnud!!!!

Parimatega,

Teno

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvapõletus ja massitreening käivad eraldi. Massitreeningu ajal pead sa alati veidi rohkem sööma, kui vaja, et kasv oleks maksimaalne. Kui ei söö, siis ka ei kasva. Rasvapõletuse ajal on asi vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ütleme siis nii, et mul oleks vaja välimist poolt rohkem.. mul on vike õllekas ees eksole ;) ja ma tahan saada lihast peale.ma nüüd hakkan kasutama proteiin no1 ja kas lihased trulevad õlleka tagant nähtavale. Rinnalihastega samamoodi.

Teno

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei Ei Ei...

Kui asi oleks nii lihtne oleksid kõik kohad kulturiste täis.Et kõhulihased paistma hakkaksid pead sa kõhu pealt rasva maha ajama.

Seda saavutad kui sead oma toitumise korda ja hakkad aeroobset tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi polegi tegelikult nii hull, olen täiesti harju keskmine.Aeroobsena näen ette seda, et käin peale jõusaali(50min) veel ujumas (30min).Kas ikka ei peaks alustama Proteiin no1 tarbimisega?

EDIT: Typo

Muudetud kasutaja plazas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ujumine on jh hea aeroobne treening, mis aitab rasva põletada ;)

aga ega see proteiin no1 sul rasvu ei põleta...ja kui oled algaja naq mina, siis ei ole nendest toidulisanditest abi...sea oma toitumine lihtsalt paika ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

l6vi16!

aitäh vastuse eest.

1 küsimus jäi mind veel painama, kuna mul on lademetes kodus veel fatburnerit üle, siis kas ma ei või seda proteiiniga koos ära juua, st fatburnerit nagu ikka trenni jooksul? ja siis enne ja peale trenni proteiin no1-te?

Tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
l6vi16!

aitäh vastuse eest.

1 küsimus jäi mind veel painama, kuna mul on lademetes kodus veel fatburnerit üle, siis kas ma ei või seda proteiiniga koos ära juua, st fatburnerit nagu ikka trenni jooksul? ja siis enne ja peale trenni proteiin no1-te?

Tänud!

miks ei tohi? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
l6vi16!

aitäh vastuse eest.

1 küsimus jäi mind veel painama, kuna mul on lademetes kodus veel fatburnerit üle, siis kas ma ei või seda proteiiniga koos ära juua, st fatburnerit nagu ikka trenni jooksul? ja siis enne ja peale trenni proteiin no1-te?

Tänud!

miks ei tohi? ;)

ma ei ole muidugi nii tark naq sina!! ;)

aga kui ta on algaja siis ei ole ju suurt mõtet toidulisandeid kasutada...alguses toitumine ikka paika...

fat burnerit joo muidugi edasi :P

aga ega ma ei ole nii tark, seda plazas küsi jh kellegi targema käest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kyll t2heldanud, et kaalu v2henemisega(rasva arvelt) ja samal ajal tugevat j6utrenni tehes, tuli lihasmassi juurde ( ja j6udu ka). Ma ei tea, kas see ainult tundus mulle, aga, kuigi rasva tuli maha, oli ikkagi kuidagi massiivsem v2ljan2gemine. V6ib-olla visuaalne efekt? Aga see, et j6udu juurde tuli, on fakt, ja tuli p2ris k6vasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lademetes, sest natuke sai seda kokkku ostetud ;)

Kava siis selline:

*3-4x nädalas jõusaalis (50 min)

*peale jõusaali ujumine (30min)

*enne trenni joon proteiin no1 ja pärast trenni sama.(400ml)

*trenni ajal joon fatburnerit (jätkub kuuks)

kas selline asi võib tulemusi anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen kyll t2heldanud, et kaalu v2henemisega(rasva arvelt) ja samal ajal tugevat j6utrenni tehes, tuli lihasmassi juurde ( ja j6udu ka). Ma ei tea, kas see ainult tundus mulle, aga, kuigi rasva tuli maha, oli ikkagi kuidagi massiivsem v2ljan2gemine. V6ib-olla visuaalne efekt? Aga see, et j6udu juurde tuli, on fakt, ja tuli p2ris k6vasti.

sorri, et topeltpost, aga millisest süsteemist sa rääkisid just? Mida sa kasutasid ja mida sa kasutasid rasvapõletamiseks?

Teno

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga ikkagi, kas selline kava võib tulemusi anda :

Kava siis selline:

*3-4x nädalas jõusaalis (50 min)

*peale jõusaali ujumine (30min)

*enne trenni joon proteiin no1 ja pärast trenni sama.(400ml)

*trenni ajal joon fatburnerit (jätkub kuuks)

*valitud söömine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

k6ige t2htsam on siiski s88mine. Tee v6i 24 tundi p2evas trenni, aga kui rohkem s88d, kui kulutad, ei v6ta sa alla grammigi. Samas, kui s88mist j2lgid ja trenni yldse ei tee, siis on v6imalik v2ga edukalt kaalu alla saada. Nii et j2lgi toitumist, trenni saad sa piisavalt seda kava vaadates. Ja neid fatburnereid ja muid ime-rasvap6letajaid ma v2ga usaldama ei hakkaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga ikkagi, kas selline kava võib tulemusi anda :

Kava siis selline:

*3-4x nädalas jõusaalis (50 min)

*peale jõusaali ujumine (30min)

*enne trenni joon proteiin no1 ja pärast trenni sama.(400ml)

*trenni ajal joon fatburnerit (jätkub kuuks)

*valitud söömine

annab ikka kui järjepidavalt teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Kaalu kaotamine ja lihasmassu suurendamine üheaegselt?

Kas selline asi on võimlik?

Ise olen hetkel 18aastane

Kaalun 81kg

Pikkus : 181cm

Käin regulaarselt jõusaalis.3x nädalas.Iga trenn joon fatburnerit.

mõtlesin et hakkaks tarbima Proteiin no1 : )

Kas selline oleks hea kooslus? (Proteiin no1 ja fatburner)

Nõanded teretulnud!!!!

Parimatega,

Teno

Parim viis rasva põletada on ujuda hästi valesti,muidugi,kes ujuks valesti ujulas rahva seas, mõtlevad loll oled vä, et ujuda ei oska. Sa võid ütelda:"Ujun valesti kaotan nõnda rohkem kaloreid ,sest liigutan rohkem ju".Tähtis pole hästi kiiresti edasi liikuda vaid kaloreid kaotada.Muidugi ise tead, kas tahad rahvale liha või pekki näidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teen neli-viis korda nädalas jõusaali ja iga kord peale trenni jooksen madala pulsiga ca 20 min ja kohe peale trenni joon massilisajat. Jälgin ka toitumist ning tundub et siiski on võimalik mingil määral nö. "kaks ühes" , kuna kaal on pisut langenud ja lihas kasvab. Tundub et kaal kolib kõhu pealt lihastesse. Kuigi olen endale selgeks teinud et korraga kahte head ei saa, asi siiski kuskiltmaalt toimib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×