Jump to content
X Hiiumaa X

Tere V.Vähk...

Recommended Posts

Enamus asju olen leidnud siit foorumist,et mitte igasuguste "ajuvabade küsimustega " pinda käija.

Aga mõnda asja tahx siiski küsida.

1. Toidu töötlemisel (keetmine,praadimine...and so on...) muudab toidu pakendil välja toodud infi valkude,rasvade,süsi.v kohta?

2.Palju peab vett tarbima?-eesmärk lihasmassi kasvatamine.?

3.Taimsete ning loomsete valkude tarbimine 1:1 = ok?

4.Mul ei ole võimalik käija rohkem jõusaalis kui 2 korda n2dalas...et peax kodus ka midagi tegema ?

Kui mu vanus,kaal,pikkus siin midagi muudab siis olen 16...around 70 kg ,pikkust 180 ringis.

Ilusat Õhtut!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus asju olen leidnud siit foorumist,et mitte igasuguste "ajuvabade küsimustega " pinda käija.

Aga mõnda asja tahx siiski küsida.

1. Toidu töötlemisel (keetmine,praadimine...and so on...) muudab toidu pakendil välja toodud infi valkude,rasvade,süsi.v kohta?

2.Palju peab vett tarbima?-eesmärk lihasmassi kasvatamine.?

3.Taimsete ning loomsete valkude tarbimine 1:1 = ok?

4.Mul ei ole võimalik käija rohkem jõusaalis kui 2 korda n2dalas...et peax kodus ka midagi tegema ?

Kui mu vanus,kaal,pikkus siin midagi muudab siis olen 16...around 70 kg ,pikkust 180 ringis.

Ilusat Õhtut!

1.Toidu töötlemine muudab küll toidust saadavate toitainete väärtust, seda eriti rasvade osas. Nt. keedukartul annab 85 kcal, praekartul 150 kcal ja friikartul 270 kcal.

2.Vee tarbimine sõltub mitmest asjaolust: kehakaalust, trenni intensiivsusest, õhu välis- ja sisetemperatuurist, valgu kogusest toidus. Ühesõnaga tuleks tarbida rohkem kui tavainimesed.

3.Valkude suhe võiks olla - taimsed:loomsed 1/3:2/3

4.Hea oleks trenni teha vähemalt 3x nädalas, et tekiks treeningefekt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et see kas sa makarone keeda,praed või ma ei tea mida veel nendega võimalik teha on :unsure: ei muuda valkude sisaldust küll aga tuleb praadides rasva juurde sest õli peab ju ka panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi ega see makron vist 1 õige sõõk ei ole....aga paraku selle rahaga on nagu taga on ja ainult liha näost sisse ajada ei saa.

Täisväärtuslik süsivesik piax v2hemalt olema (ma ei ole kindel).

Aga küsimuse juurde tagasi...muutub valgu sisaldus sial makaronides?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Olen 17 aastane.Kasv pidurdund.180 pikk.62 kg raske.

Ma olen väga peenikese kondiga !! Te võibolla ei kujutagi ette kui peenikesega.

On mul kunagi võimalik kaaluda nt 80 kg...Jõusaalitreening.

Kas peenikese kondiga meestel üldse peale kõhu mingi lihas kasvab...normaalse kiirusega ma mõtlen?

Ma tean et see natuke naljakas :D aga tõesti tahaks teada et kas on üldse mõtet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindel see, et on mõtet! Väga julgustan tegema!

Kui ise olin 15, siis meie klassis oli üks suht pikk ja väga kõhna kutt ja see hakkas ise vaikselt tegema ja mingi aasta pärast pani jõunäitajate poolest meile kõigile ära :D ja nüüd on mees nagu mürakas - biitseps 43cm jne.

Õige kava, trenn, toit ja puhkus ja võid ka 100kg ühel päeval olla. Alguses peaks kenasti juurde tulema kaalu- võid 10kg ka aastas võtta. Niiet paar aastat head tööd ja su kõhnus on unustatud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli üks sõber 16-aastasena 187 pikk ja ka umbes sama kerge. Tegi saali paar aastat ja peale seda aastaid muud sporditrenni ja nüüd on 22 ja 74 kilo sellist sitket lihast (rasvaprotsent masina järgi naturaalselt alla 5%). Tükk aega pole jõudu teinud, sest spordialas on kaalud, aga ilmselt mingi aeg liigub kaalus üles jälle jõutrenniga.

Nii et pole probleemi ja see kõik on täiesti võimalik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, sul pole veel midagi hullu. Ma alustasin 8ndas klassis, kaalusin siis mingi 50, pikkus ~170. Surusin 35kg rinnalt, kahe aasta pärast surusin 85 juba! Kah väga peenike kont+natuke rasva oli ka. Puhas kaal oleks veel väiksem olnud. Olin klassis kõige nõrgem. Peale aastast trenni olin klassi tugevamate seas, kaal 5 kilo tõusnud. Muidugi olen siiamaani väga peenikese kondiga, aga kindlasti suurem, hetkel 70kg. Niiet jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×