Jump to content
Cross

kombinatsioon

Recommended Posts

Nõnda pimesi on sind raske juhendada, aga midagi harju keskmist näeks välja nii: treeni vähemalt viiel päeval nädalas , ühe korra treeni kõik lihased läbi jõusaalis -selleks läheb 2 päeva - lisaks tee 1 - 2 BP ja 1 - 2 aeroobset treeningut nädalas . Ära pinguta igas treeningus 100%, kasuta vahelduvat koormust nt.keskmine, raske, kerge .

Tulemuse saavutamseks on võrdselt tähtsad treening ja taastumine.

Seda ülaltoodud soovitust võid järgida ainult sellisel juhul , kui sul on eelnevalt treenituse tase saavutatud, juhul, kui oled algaja pead alustama väiksematest koormustest.

Head kehalist vormi kiir meetoditega ei saavuta, vormis püsimise teel ei saa endale puhkust lubada - treeningutga peab tegelema järjepidevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõnda pimesi on sind raske juhendada, aga midagi harju keskmist näeks välja nii: treeni vähemalt viiel päeval nädalas , ühe korra treeni kõik lihased läbi jõusaalis -selleks läheb 2 päeva - lisaks tee 1 - 2 BP ja 1 - 2 aeroobset treeningut nädalas . Ära pinguta igas treeningus 100%, kasuta vahelduvat koormust nt.keskmine, raske, kerge .

Tulemuse saavutamseks on võrdselt tähtsad treening ja taastumine.

Seda ülaltoodud soovitust võid järgida ainult sellisel juhul , kui sul on eelnevalt treenituse tase saavutatud, juhul, kui oled algaja pead alustama väiksematest koormustest.

Head kehalist vormi kiir meetoditega ei saavuta, vormis püsimise teel ei saa endale puhkust lubada - treeningutga peab tegelema järjepidevalt.

olen algaja, olen teinud siiamaani 3x nädalas jõusaali algajata kava ja korra nädalas aeroobset. Nüüd avastasin BP ja mulle see väga meeldis ja tahaks sellega tegelda edaspidi. Kas ma siis peaks tegema body pumpy kergemate raskustega kui ma suudan??? kas on mõtet jõusaali asendada BP ga kui minu eesmärkideks on kaalu alandamine ja hea füüsilise vormi saavutamine?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×