Jump to content
phoe

Ülepingutus?

Recommended Posts

Lugu selline, et juba soendust tehes higi laubal sillerdab. Varem sellist asja polnud. Jõud on kadunud ja haigutan. Viimased nädalad olen kõvasti trenni teinud. Kas on tegemist ülepingutusega, millest süvenedes võib tekkida ületreening? Kaua puhata soovitad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugu selline, et juba soendust tehes higi laubal sillerdab. Varem sellist asja polnud. Jõud on kadunud ja haigutan. Viimased nädalad olen kõvasti trenni teinud. Kas on tegemist ülepingutusega, millest süvenedes võib tekkida ületreening? Kaua puhata soovitad?

üleväsimus! Puhka-uju, kõnni jms.! Vitamiinid on abiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu viimane avastus oli see et üle 3-4 korra nädalas rasket trenni teha on ajutiselt tulemusrikas... kuid ületreeningu oht on olemas.... inimesed on erinevad.... ja eks kulturism olegi ennekõike oma keha tundmaõppimine...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal selline probleem, et olen täheldanud mingit imelikku pitsituse taolist tunnet rinnus, kord paremal, kord vasemal pool.

Imelik on see, et see annab tunda just istudes või lebotades, nii kui kiremini liikuma hakata pole sellest jälgegi.

Kas võib olla südame ületreenitus või liiga vähene aeroobse trenni osakaal?

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
endal selline probleem, et olen täheldanud mingit imelikku pitsituse taolist tunnet rinnus, kord paremal, kord vasemal pool.

Imelik on see, et see annab tunda just istudes või lebotades, nii kui kiremini liikuma hakata pole sellest jälgegi.

Kas võib olla südame ületreenitus või liiga vähene aeroobse trenni osakaal?

:unsure:

küll see varsti üle läheb,minulgi oli vahepeal nönda et peale surumise ringi ei saanud püstigi öieti,rinda löi valu ,samuti lendamist tehes.See on lihasvalu ,südamega pole pistmist.

Muudetud kasutaja matu124 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

USA südameliidu kodulehel on, et valu rinnus vasakul pool või tunne nagu surutaks südant kokku eelneb infarktile :unsure: Eks sellised valud rinnus viitavad südameprobleemidele, südame tervise heaks indikaatoriks on RHR ehk resting heart rate, mis tähendab südamelöökide arv puhkeasendis ja seda peaks mõõtma hommikul vahetult peale ärkamist, samuti peaks peale seda mõõtma ka pulssi (kaelalt on kõige parem) ja kui RHR ja pulss ei lähe kokku on südame arütmia.Ok see oli vist teemast natuke mööda, aga täiskasvanud keskmisel mehel on normaalne pulss siis 70 ja üldse normaalne vahemik inimesel on 60-100.Valul rinnus võib muidugi olla ka tuhat muud põhjust.Mul oli treenimise ajal valu rinnus ka peale seda kui ma kanepit tegin :unsure: kuna ma ei suitseta ja kopsud polnud sellise tõrvakogusega harjunud siis oli see loomulik, niiet valu võib olla ka kopsudes või siis üleüldse lihastes.

aga see oli vaid algaja arvamus

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×