Jump to content
lehter

Kõvad mehe palju jaxate...

Recommended Posts

Paar aastat tagasi tegin ma pooleteisetunni jooksul 1000 kordust kokku umbes 5 seeriaga see siis u. 200 korda. Praegu ma teen mõistuse piires trenni 30'ste kordustega, aga hetkel ma küll ei oska öelda, kui palju ma jutti jõuaksin istessetõuse teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et paljud kasvatavad siin lihast ning selline küsimus ei ole adekvaatne. Massi kasvatamisel on eesmärgid mujal, kui treenid vastupidavust, siis on juba teine asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pingil või sirgel maal? Kui sirgel maal, siis kas jalad on kusagil kinni? Väga erinevalt saab teha.

Kunagi kui olin noorem ja kere kergem, siis vist isegi 400 sai järjest tehtud...hetkel läheks päris hapuks kui sama prooviksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tegin 9ndas klassis 30 sekundiga 39 kõhulihast ;) Põhjus oli selles, et normaalne kõht+väga kerge keha.

muidu niisama jõuaks kah kuskil 150-200 teha. see on siis ilma läbivõtmis tehnikata(st ei tee lisapingutust)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Mis ma oskan siin selle kohta öelda, et mehed minutiga 70 kõhulihast teevad? Siinkohal tekib erinevaid küsimusi harjutuse sooritaja ning ka harjutuse enda kohta. Kaitseväelasena pean üldfüüsilises testis 2-e minuti jooksul paar korda aastas endast maximumi välja panema. Sai siis hakatud spetsiaalselt testi jaoks kõhu "pumpamist" harjutama. Parimaks tulemuseks jäi 64 kordust minutist ja mitte grammigi kiiremini. 2-e minuti jooksul oli lagi siiski 110 kordust, sest teine minut jooksis kokku. Siis keegi jõutõstja kilkas mulle, et tema tegi kõhulihastega ilma igasuguse ettevalmistuseta Sõjakooli rekordi- 140 kordust 2-e minutiga! Loomulikult hakkasin asja uurima ja siis mulle teatati, et erinevalt minust, olid sellel vägimehel sõrmed otsmikul, mitte sõrmseongus liikumatult kuklas. Proovisin siis ka käsi ilma sõrmseonguta meelekohtades hoida ja avastasin, et iseenesest kõhulihaste tööks on mul vaja ennast ülespoole liigutada ainult 10-15 cm ja sellise väikese nurgaga õnnestus üle 80 korduse 1-e minutiga ära teha.

Kõik on suhteline.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka kunagi ammu tegin ajapeale - rahmisin nii et selg põntsus vastu maad ;) !

nüüd juba aastaid pole sellise asjaga tegelenud sest sooritus ja puhtus on ikkagi esimene sümbol kvaliteedist !

parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm,hakkasin mõtlema kas sai ikka nii palju olla..irwwww ;)

peab koolis keka õpsi käest küsima,kuskil peaks kirjas olema...enda klassis olin parim igatahes ja teised jäid kõvasti alla,seda mäletan ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

30 sekundi jooksul 45 korda - samas seda trennis pole mõtet teha...

trennis teen minutiga u. 10-15 kordust.. nii et 1 koruse peale kulub 6-4 sekundit

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahaks näha seda, kes minutis 100...110 teeb ja kuidas ta seda teeb.

Ma olin keskkooli ajal klassis parim selles harjutuses ja kui seda õigesti teha, siis on raske teha üle 70... 80 korduse minutis. Minu rekord on 70.

Ma arvan, et kes teeb rohkem ,sel kas käsi pole kukla taga sõrmseongus või ei teeb pooliku amplituudiga. St. selga vastu maad ei lase ja rinnaga põlvi ei puuduta.

Tegelikult õigem on ka see kui reieluu on 45 kraadise või väiksema nurga all põrandaga, mitte 90 kraadise nurga all. Kui ta on 90 kraadise nurga all, siis loomulikult amplituud on 10 cm ja teed 110 kordust. Kõik on suhteline tegelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti mõtetu harjutus. Esiteks hoitakse tavaliselt jalgu kinni, kas teise isiku poolt või varbseina all. Teiseks saab harjutuses kasutada ära inertsi, mis vähendab tunduvalt kõhulihaste tööd. Aga noh, kui keegi peab end selle näitaja alusel kõvaks meheks, siis aga palun....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea teemaalgataja, enne, kui oma teema postitad, võiksid pealkirja ikka läbi lugeda, ok, kui posti tekstis mõni rumal kirjaviga on, siis pole eriti hullu, aga PEALKIRJA võiks ikka õigesti kirjutada!

Teemasse ei viitsigi kirjutada, sest nagu keegi juba ütles on tegemis järjekordse kes-keda teemaga ja foorumisse, ma kujutan ette, mis arve mürsikud ja pubekad kirjutavad - mõttetu!

Muidu väga asjalik foorum!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vapsee kõvad mehed mõned ma vaatan ma ise teinud 2 minuti jooksul 92 kõhulihast järjest ja siis juba kõhu lihased krampsi nii, et kui aega oleks siis heal juhulmingi 3 oleks jõudnud veel teha. Mõni üldse teeb 400 järjest ja juba minutis rohkem kui ma 2 minutis siis tekib küsimus, et kuidas te küll teete äkki annate mulle ka selle retsepti kuidas nii palju jõuate teha ;) .Eks ole jah kus katsetel kuidas nõutakse tehnikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mis ma oskan siin selle kohta öelda, et mehed minutiga 70 kõhulihast teevad? Siinkohal tekib erinevaid küsimusi harjutuse sooritaja ning ka harjutuse enda kohta. Kaitseväelasena pean üldfüüsilises testis 2-e minuti jooksul paar korda aastas endast maximumi välja panema. Sai siis hakatud spetsiaalselt testi jaoks kõhu "pumpamist" harjutama. Parimaks tulemuseks jäi 64 kordust minutist ja mitte grammigi kiiremini. 2-e minuti jooksul oli lagi siiski 110 kordust, sest teine minut jooksis kokku. Siis keegi jõutõstja kilkas mulle, et tema tegi kõhulihastega ilma igasuguse ettevalmistuseta Sõjakooli rekordi- 140 kordust 2-e minutiga! Loomulikult hakkasin asja uurima ja siis mulle teatati, et erinevalt minust, olid sellel vägimehel sõrmed otsmikul, mitte sõrmseongus liikumatult kuklas. Proovisin siis ka käsi ilma sõrmseonguta meelekohtades hoida ja avastasin, et iseenesest kõhulihaste tööks on mul vaja ennast ülespoole liigutada ainult 10-15 cm ja sellise väikese nurgaga õnnestus üle 80 korduse 1-e minutiga ära teha.

Kõik on suhteline.

EDU!

olen temaga 120% päri. suur vahe on see kas puudutada küünarnukkidega põlvi või puudutada kõhuga põlvi. see on suhteline

Muudetud kasutaja 1Miku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõttetu teema mu arust,pläkutada vähem vaja.

mis kasu te ikka saate palju jõuate teha,minge siis kõhulihaste tegemiste võistlustele;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×