Jump to content
AA

Noh trennisõltlased :) ausalt palun!

Recommended Posts

Kui te olite tõesti ausad, siis ma ei oska postituste peale muud kosta, kui et olen sattunud imelike inimeste sekka. Treenida haigena? Treenida järgmine kord topelt, kui eelmine trenn jäi vahele? Pole sõnu sellise asja peale.

Igasugune fanatism ja äärmus on liiast. Nii nagu kõiki maailmaasju, nii tuleb ka trenni kaine peaga võtta. Ega mingi trenni pärast lolliks ka ei saa minna.

Ise võtan trenni vabalt. Kui ikka mingi päev olen väsinud või lihtsalt ei ole tuju, siis jätan tegemata.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 ja 3 punkt on jah sellised, et kelle kohta need käivad on natuke kiiksuga. Eelviimane on ka selline, et pole normaalne. Treening peaks olema eelkõige mõnus, seda tuleks nautida mitte lihtsalt vastuenda tahtmist ronid sinna teed asja ära ja koju. Vähamalt mina tunnen igast treeningust mõnu, täiega hea tunne on trenni ajal ja peale trenni nagu pilves ;) A noh mitte alati, kui miski mida ma olen plaaninud või kavatsenud ette võtta ja sooritada, ebaõnnestub, siis tõmbab tuju alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

• Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele.

• Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju.

• Toiduvalik on väga ühekülgne.

vb vaid need lähevad täppi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul lähevad need täppi!!

• Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele.

• Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju.

• Treeningud hõivavad kogu su vaba aja.(enam-vähem jah)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×