Jump to content
AA

Noh trennisõltlased :) ausalt palun!

Recommended Posts

Kui paljud siinsetest on nende kriteeriumite järgi rohkem või vähem trennisõltlased?

Treeningsõltuvuse tunnusmärgid:

• Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele.

• Kui oled treeninud plaanitust mõned minutid vähem, siis karistad end järgmine kord topelt treeningu ajaga.

• Treenid ka siis kui oled haige või väsinud.

• Treeningud hõivavad kogu su vaba aja.

• Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju.

• Toiduvalik on väga ühekülgne.

• Oled kaotanud treenimise lõbu, kuid enesetunne on väljakannatamatu, kui ei pääse trenni.

• Oled harva rahul treeningtulemustega. Su enesetunne sõltub saavutustest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
• Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele.

• Kui oled treeninud plaanitust mõned minutid vähem, siis karistad end järgmine kord topelt treeningu ajaga.

• Treenid ka siis kui oled haige või väsinud.

• Treeningud hõivavad kogu su vaba aja.

• Inimsuhted, töö ja õpingud jäävad treeningute varju.

• Oled kaotanud treenimise lõbu, kuid enesetunne on väljakannatamatu, kui ei pääse trenni.

Olen suht treeningsõltlane, kuid need 6 punkti minu puhul ei kehti õnneks :D

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus punktid ei pea paika ... need mingi kibestunud sõltlase tunnusmärgid vms ;)

Ma olen ka ikka sõltlane suht, koguaeg tahaks pumbata, aga positiivses mõttes ikka ..

Ei karista ennast vms :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

õpingud jäävad kyll treeningute varju mul viimasel ajal...panen iga päev viimastest tundidest minema,et jõuaks varem trenni ja õhtupoolik oleks vaba vms :D

enamus punktid lähevad täppi ikka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

• Oled kui tulistel sütel, kui ei pääse piisavalt treenima või kui väikseimgi treening jääb vahele.

• Oled harva rahul treeningtulemustega. Su enesetunne sõltub saavutustest

need punktid käivad kindlasti minu kohta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul tekib illusioon et iga vahele jäetud trenniga ma kahanen kololsaalselt - tegelikuses 1 trenn midagi hullu ei ole aga see on psüühikas kinni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

need käivad nii ja naa minu kohta. Mõistus on veel omal kohal, et haigena trenni ei lähe ja kui tunnen, et ei jaksa ja midagi korralikku välja ei tuleks. Samas tahaks pidevalt trenni minna ja kindlasti naudin seda. Järelikult olen niisama sõltlane :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jup need kuus punkti vastvad tõele :D

Õnneks üks inimene pani mulle aru pähe ,nüüd ei tapa ennast nii palju sellega ennast ,nüüd vötan mönuga.

VÖTAME MÖNUGA!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah anoreksikuite tunnused, kes teevad aeroobset treeningut et kaalu veel alandada. Aga minu kohta käisid pooled, anoreksik ma pole, aga trennisõltlane küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jah anoreksikuite tunnused, kes teevad aeroobset treeningut et kaalu veel alandada. Aga minu kohta käisid pooled, anoreksik ma pole, aga trennisõltlane küll.

Väike sõltuvus peab meil kõigil olema,kui seda saiti külastame :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt, on jah peaaegu kõik täpis. Koolis ei viici olla, loed minuteid kuna trenni saab, kui trennis rekordeid ja asju tuleb sis on enesetunne laes, nohuga ikka trenni jne. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×