Jump to content
saxxy

minu menyy

Recommended Posts

Sooviks oleks 6-7kg kaotada. Mis te arvate sellisest plaanist, kas peaks midagi teisti tegema? Ja kui kiirseti peaks sellise reziimi puhul tulemuseni jöudma?

Teen 3 x nädalas spinningut+fitball+ deepstretching+vahest jöusaal v. wellfit+ deepstretching.

Hommikuks(8.00): kaerapuder 200ml rasvata piima ja vee segust + 1tl moosi

Löuna(12.00): monivilja makaronid voi keedukartul+ 150g kana, liha v. kala+ palju salatit+ rukkileiva viil

Oode(15.00): 150g rasvata jogurtit v. puuvili

Öhtusöök(17-18): Tomati-suvekörvitsa pyreesupp(lemmik), Juurviljawok krevettidega, rasvata kodujuust tomati, kurgi ja tuunikalaga

Vahepala: Öun voi apelsin

Kui enamasti algavad mu trennid peale nelja, kas siis syya öhtusöök enne trenni vöi peale trenni. Kas peaks ootama peale trenni enne kui syya vöi on pool tundi peale treeningut ok syya?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt sa võid siin teoorias endale igasuguseid toredaid toitumiskavasi välja mõelda ja kokku klopsida..

Mida sa aga peaksid tegema: Arvutama välja oma kalorite koguse mida sa keskmiselt tarbid... Kui see käes, leidma endale kalorite hulga, mille järgi su kaal VAIKSELT alanema hakkab... Nädalas üle 1,5 Kg ei ole soovitatav..

Ja et, su trenn hakkab peale nelja ja sa tahad ennem seda kõhu täis süüa ja siis pärast üldse enam midagi süüa? See on suur suur lollus. Dieet pole enese näljutamine, vaid oma söömise organiseerimine ja jälgimine. Parem tee endale rohkem söögikordi ja söö nende ajal vähem, kui ainult paar söögikorda ja sööd nende ajal väga palju..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah peaks teisiti tegema. Esimene asi mis kohe silma torkab on see, et ei "hommikul" ega "ootel" ei tarbi sa praegu peaaegu üldse valku.

Palju sa praegu kaalud? Mis kell magama lähed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

intellektuaalselt 'uvitav kava kindlasti.Tulemusi muidugi annab kah.Ise-asi,mida tulemuseks pidada ...

kaal langeb kindlasti.lLihasmass kaob kindlasti.Jõud kaob kah kindlasti.Kui kaua jätkad,siis paned üldse tervisele paraja matsu.

Ahjaa,taoliste näljutusdieetide üks omapära on ,et kaal taastub pärast vä-ä-ga kiiresti.Lihaste,jõu ja tervisega läheb märksa rohkem aega.

Nii et,ei soovitaks just - aga eks ise tead.

Omal ajal sai taolisi lollusi enda peal küll ja küll proovitud, :D

enne kui mõistus pähe tuli.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist on teil arusaamatuks jäänud, et tegu on minu näol naisega. Ise olen tegelenud ka Kaalujälgijatega ja ei arva et antud toidukogus oleks imeväike. olen kaotanud juba varem 12kg(millest tagasi aastaga tulnud vaid 2)aga pole miksinud trenni toitumisega, ka tahaks saada kiiremaid tulemusi kui Kaalujälgijates.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vist on teil arusaamatuks jäänud, et tegu on minu näol naisega. Ise olen tegelenud ka Kaalujälgijatega ja ei arva et antud toidukogus oleks imeväike. olen kaotanud juba varem 12kg(millest tagasi aastaga tulnud vaid 2)aga pole miksinud trenni toitumisega, ka tahaks saada kiiremaid tulemusi kui Kaalujälgijates.

Kogus on väike ka naise jaoks ...

no minu arvates vähemalt, ;)

Ja parimaid tulemusi ei anna mitte mingid ülikiired imedieedid vaid toitumise viimine mõistlikele alustele.Ehk siis:mitte et võtta 10(20 või 30 või ...)kg maha ja pärast tulgu või veeuputus,vaid jut nimetl mõistliku toitumise ja trenni miksimine, :D

Ehk siis,mitte et võtad 10(20 või 30 või ...) kg maha ja jätkad seejärel vanas(näljutuseelses) vaimus,vaid just toda miksimist kasutades kaalu viimine soovitud tasemele ja edasi miksides kaalu säilitamine soovitud tasemel.

Usun,et tean millest räägin - vaevalt,et keegi teine antud foorumis nii suurest ülekaalust vabanenud on, :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti lisa oma menüüsse rohkem VALKU!!!

Hommikupudru kõrvale 2 munavalget keedetud või 100 g rasvata kodujuustu või 100 g lahjat kohupiima.

Sama lugu õhtusöögiga ja ootega enne seda, selle oote 150 g rasvata jogurt asenda 100 g lahja kohupiima või 100 g rasvata kodujuustuga. Õhtusöök on täitsa ok, aga selle supi juurde pead kindlasti sööma kas siis jälle rasvata kodujuustu või kohupiima või munavalget juurde või isegi sobib kanafilee, et valku saada.

Jõudu!!!

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ausaltöelda arvasin seda, kuigi kena oleks ka seda enda esimeses postis mainida.

Nüüd tagasi küsimuste juurde, et palju sa kaalud ja mis kell magama lähed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen siis 172 cm pikk ja kaalun 65kg. Mis oleks see päevane soovitatav valgu kogus? Ise arvasin et see peaks jääma 20g kanti aga vöibolla eksin.

Kui hommikupudru teen 200g rasvata piimaga saan sellest juba 13g valku( piim 6,5+kaerahelbed 7)

Suured tänud köigile vastajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese ööpäevaseks valguvajaduseks loetakse erinevates maades 0,8 - 1.2 g/kg kohta. Sportlastel on need vajadused suuremad, sõltuvalt spordialast 1,5 - 3 g/kg kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sisestasin neti otsingusse dieedi arvuti ja sealt arvutasin välja et mu päevane proteiini/valgu vajadus on 98g. Vötan siis teie soovitusi kuulda ja hakkan munavalgeid hommikuks keetma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P.S igasugused dieet söögid sisaldavad küll vähe või üldse mitte rasva,aga selle eest palju suhkurt ja soola ja ega see suhkur kaalust alla võtmisel hea ei ole .....

lihtsalt teadmiseks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen siis 172 cm pikk ja kaalun 65kg. Mis oleks see päevane soovitatav valgu kogus? Ise arvasin et see peaks jääma 20g kanti aga vöibolla eksin.

Kui hommikupudru teen 200g rasvata piimaga saan sellest juba 13g valku( piim 6,5+kaerahelbed 7)

Suured tänud köigile vastajatele!

Selliste proportsioonide juures oleks kõige parem vähendada kehakaalu 6-7 kg aasta jooksul. Siis peaks ta ka püsima jääma, kiiremini saaks ka, aga organismile ei meeldi kiired muutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×