Jump to content
hoomer

Iga nädal raskusi juurde

Recommended Posts

tervist.

tahtsin küsida kas see on normaalne kui panen peaaegu iganädal kangile raskusi juurde..ntx esimene nädal surun 40kg teine nädal juba 45kg jne..ja teen kolm seeriat..3x7-10

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen 9nädalast kava..kui see saab ära siis vahetan..

aga millline on areng siis kui panen iga seeriaga raskusi juurde?

ntx esimene seerja 40kg teine 45kg ja viimane seerja 50kg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma saan aru, et tegu on sul progreseeruva vastupanu meetodiga. Keegi ei saa sulle öelda, milline on SINU areng. Seda pead ise katsetama. Osadele mõjub see meetod, osadele mitte. Kõik on tunnetamise küsimus, pead saama lihase ära kurnatud!Katseta ja proovi, see on kõige parem nõu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu puhul toimis see meetod küll üsna hästi ning ei oska küll muud kui kiidusõnu öelda. aga loomulikult on peamine ikkagi see, mida eelpoolgi mainiti, et proovi ja tunneta enda peal ise järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen 9nädalast kava..kui see saab ära siis vahetan..

aga millline on areng siis kui panen iga seeriaga raskusi juurde?

ntx esimene seerja 40kg teine 45kg ja viimane seerja 50kg?

Iga nädal raskusi lisada on minu arvates oluliselt parem. Treeningraskuseni jõudmiseks teed nagunii püramiidi.Oled õigel teel, aga selliste raskuste juures oleks parem lisada 2,5 kg , 5 on sinu jaoks praegu liiga suur hüpe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahtsin ise proovide sellist süsteemi, et iga nädal raskusi juurde kuni suht maksimumi ja siis iga nädal jälle raskused maha. ehk siis üles ja uuesti alla. usun, et selline shokeering võib lihasele mõjuda päris hästi. praegu tuli mul dieet ette ja pole seda katsetanud ja ei saa kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×