Jump to content
Strong

Kulturism

Recommended Posts

Võistlused EM fitnessis peagi tulemas.on kellegil juba kindlaid plaane võstlema minna.

Kuidas ette valmistate ennast,need kel kavas minna võiksid rääkida.

Eriti juunioritest võistlejad.

Muudetud kasutaja Strong poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nii mõnigi kord mõelnud mis on vahet kulturismil ja fitnessil. On see nii, et kulturismis on tähtis lihasmass ja suurus ning fitness keskendub rohkem proportsionaalsusele ? Kas mul on õigus või panin väga puusse ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nii mõnigi kord mõelnud mis on vahet kulturismil ja fitnessil. On see nii, et kulturismis on tähtis lihasmass ja suurus ning fitness keskendub rohkem proportsionaalsusele ? Kas mul on õigus või panin väga puusse ?

Kuskil siin on kulturismi ja fitnessi lahtiseletuse artikkel ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ka vähe segane see kulturismi ja fitnessi asi. Fitnessis nagu aru sain mingist artiklist, on massile piirangud pandud. St su võistluskaal peab olema keha pikkus cm-s, miinus 100,+4kg lühematel meestel ja +6kg pikematel meestel.

Ehk kui oled nt 188cm pikk, lahutad 100 maha, jääb 88 ja sellele veel 6kg, siis max võistluskaal 94kg. Aga kulturismimees Ader nt oli oma 188 pikkuse juures võistluskaaluga 90kg.

Seega, kui vaatad eesti kulturistide võistluskaalu, siis võiksid vist kõik fitnessi võistlustel osaleda.

Kunagi üritasin siin ka uurida, kas siis võistlevadki meie kulturistid ka fitnessis ja kui ei, siis miks?!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×