Jump to content
Mansel

Paljudel teist on kodus hantlid?

Recommended Posts

eeiei on ju päevselge, et korralike hantlitega saab palju rohkem ära teha kui biica.. Minul on näiteks jõusaali üks peamistest asjadest hantlitega erinevad harjutused. Minul endal ei ole aa loodan endale varsti soetada ühed korralikud tellitaad hantlid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin kunagi 2 x 10 kilosed hantlid (muudetavate raskustega). Hiljem muretetsesin veel 4 x 5 kg ketast juurde. Nyyd sii 2 x 20 kg muudetavate raskustega hantlit. Päris mõnus kasutada. Hea õlga ja käsi teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on. Aga kui sul on kuukaart jõusaalis ja lähedal siis pole küll eriti mõtet osta aga kui päris kaugel siis võiks, sest saaksid biitsa küll ära teha!

Mul on jõusaali kuukaart aga tahaks hantlitega teha hommiku ja õhtu trenni kodus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi ostsin ka 2 15 kg hantlit koju ja nüüd on juba väike saalike koos: surumispink, 3 kangi, 8 hantlit, velotrenazöör, kettaid 140 kg, kõhulihastepink jne. Ei viitsi rohkem kirjutada. Peale pingi ostu läks kodus kitsaks ning kolisin töö juurde, sest seal ruumi piisavalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muretse endale hantlite asemel 24kg sangpomm parem!!!peaaegu kõik vajalikud harjutused kogu kehale saab ära tehtud!!!ise olen tiba alla aasta teinud ja ei nurise!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal 2*10 reguleeritavad 1* 5 ja 32 kilone sangpomm. Plaanis ka kang soetada. Enamus lihaseid saab hantlitega läbi kurnata.

Muudetud kasutaja halfbeer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kodus kaks 15 kg tellitavad hantlid, olen aint 2 kuud mingi aasta jooxul jõuakas käind, muidu olen kodus aint nende kahega treening, erinevatele lihasgruppidele ja ma ütlen et saab :D

Sõbralt laenasin mingi aeg nüüd 8 ketast veel, kokku siis 20 kg raskusi, nii et nüüd saan mõlemale hantlile panna 20 kg otsa, üx hantel on siis 22 kg

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hunnik väiksemaid hantleid(4 paari vist) ja paar sangpommi. Aga kodus teen jõudu siis kui trenn on vahele jäänud vms Regulaarselt ei jõua ennast kodus rauaga vehkima sundida. Kodu on puhkus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pole 6nneks p2ris ammu haige olnud, aga viimati, kui olin, siis tegin kyll kodus trenni. V2ga palju ei pingutanud, aga igale lihasele m6ned seeriad kerge raskusega kindlasti, et lihastoonust hoida. Vaevalt, et see midagi halba mulle teinud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×