Jump to content
Proopar

Eesti suusatajad ja nende tasustamine

Recommended Posts

tõeliselt kahju, et niivõrd käärinud võib mõne memme mõistus olla. arvan, et tema rahahäda ning kibestumuse seotus smiguni elutööga on oluliselt väiksem kui ta mentori- kohukese tegemistega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igalühel oma arvamus, aga sellise arvamusega mina kindlasti ei nõustu. Talle võivad need summad, mis eraldatakse Smigunile, tunduda suured. Aga minu arust Eesti taolise väike riigi jaoks hindamatu sündmus, ning kindlasti suur reklaam.

Kahju kui ei osata tunda rõõmu sellisest sündmusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

..aga muidugi..mina kui Kiku toetaja..ja aus fänn räägin kaasa, et käisime jah päevitamas kui teised tädid sõitsid..Memm kle, sul täiega õigus :D ..

..aga tegelt on nii, et vat nüüd tekkis mul uus probleem..ja seda mitte seoses Kikuga..sest jummmmalale tänu, temal on kõik peas korras ja usun ka, et 80 aastaselt on tore ja hea kuulda, kui Kiku räägib ja meenutab oma võite, mida ma usun ka, et tal oma nooruses on veel küllaga ees..

...aga see armas Memm....Ma jään vaid lootma..et nooruses oli tal midagi kupli all peidus..mingi hallollus.aaaa tundub, et nüüdne rahapuudus..on viimse aju äää võtnud..ja ära arvagi..et sellest kõnest raha sisse voolama hakkab..vaid välja..selle mõttetu kõne eest..kukusse..oleks äkki kuskil raha teeninud..ja see 2 minutit õue koristanud..või lastelastele sokki koonud..Usu, Memm..see oleks Eestit aidanud..

...kui sul rahast ja kuulsusest puudus on..siis sünni uusti..aga normaalsemana..paluks.. :P

...ma loodan vähemalt et rate.ee s kasutajat pole..või on???..sellistel ju on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah ma siuke eriline kuju et täizsa pooldan muti juttu!!!

mulle ka ei meeldi suusatajate jalkameeste jm. siuke toetamine selleasemel võiks toetada kasvõi Andrus Murumetsa kes pidi maailmatipp rammumees juba olema või üldse eesti raskejõustiku mehi-kulturism ja jõutõstmine...

kõik teevad ju kulturismi maha et see olevat tühi mõttetu kargamine selleasemel võiks mingit füüsilist tööd teha jne räägivad inimsed. aga kulturistidel pole midagi teistealade vastu? hmm minujaoks on tühikargamine pallitagaajamine või vormeligakihutamine-mõttetu suristamine ja kütte raiskamine. suusatamine ka mõttetu ju sellist aeroobset trenni tasub aind rasvapõletuseks teha ja teise tempoga siis juba ja triitsepsi ja selja lailihast saab jõusaalis efektiivsemalt treenida.

veneajal olid vist kulturism ja karate ja ma ei tea mis veel keelatud alad... kui ma mingi diktaator oleks siis rahastaks aind raskejõustiku ja suusa ja palli ja siuksed vaadaku kuda ise hakkama saavad või veelparem kõik peale kulturismi, jüõutõstmise ja rammumehe peaks ära keelama!mõttetud alad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah ma siuke eriline kuju et täizsa pooldan muti juttu!!!

mulle ka ei meeldi suusatajate jalkameeste jm. siuke toetamine selleasemel võiks toetada kasvõi Andrus Murumetsa kes pidi maailmatipp rammumees juba olema või üldse eesti raskejõustiku mehi-kulturism ja jõutõstmine...

kõik teevad ju kulturismi maha et see olevat tühi mõttetu kargamine selleasemel võiks mingit füüsilist tööd teha jne räägivad inimsed. aga kulturistidel pole midagi teistealade vastu? hmm minujaoks on tühikargamine pallitagaajamine või vormeligakihutamine-mõttetu suristamine ja kütte raiskamine. suusatamine ka mõttetu ju sellist aeroobset trenni tasub aind rasvapõletuseks teha ja teise tempoga siis juba ja triitsepsi ja selja lailihast saab jõusaalis efektiivsemalt treenida.

veneajal olid vist kulturism ja karate ja ma ei tea mis veel keelatud alad... kui ma mingi diktaator oleks siis rahastaks aind raskejõustiku ja suusa ja palli ja siuksed vaadaku kuda ise hakkama saavad või veelparem kõik peale kulturismi, jüõutõstmise ja rammumehe peaks ära keelama!mõttetud alad!

Kui mõni Eesti mees saa Mr. Olympiaks, küll siis ka rahad tulevad. Mr Olympia on kultursimi tippvõistlus, nagu olümpiamängud ja sinna eestlastel veel asja ei ole. Minul ei ole Krtistiinale antud raha vastu mitte midagi, andku rohkemgi, ta on selle nimel ikka väga palju leiba sitaks töödelnud!

Ma loodan, et jumala eest mõni Andreaze sugune sinna ette otsa ei jõuaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah ma siuke eriline kuju et täizsa pooldan muti juttu!!!

mulle ka ei meeldi suusatajate jalkameeste jm. siuke toetamine selleasemel võiks toetada kasvõi Andrus Murumetsa kes pidi maailmatipp rammumees juba olema või üldse eesti raskejõustiku mehi-kulturism ja jõutõstmine...

kõik teevad ju kulturismi maha et see olevat tühi mõttetu kargamine selleasemel võiks mingit füüsilist tööd teha jne räägivad inimsed. aga kulturistidel pole midagi teistealade vastu? hmm minujaoks on tühikargamine pallitagaajamine või vormeligakihutamine-mõttetu suristamine ja kütte raiskamine. suusatamine ka mõttetu ju sellist aeroobset trenni tasub aind rasvapõletuseks teha ja teise tempoga siis juba ja triitsepsi ja selja lailihast saab jõusaalis efektiivsemalt treenida.

veneajal olid vist kulturism ja karate ja ma ei tea mis veel keelatud alad... kui ma mingi diktaator oleks siis rahastaks aind raskejõustiku ja suusa ja palli ja siuksed vaadaku kuda ise hakkama saavad või veelparem kõik peale kulturismi, jüõutõstmise ja rammumehe peaks ära keelama!mõttetud alad!

Sinu arvamust jagavad suhteliselt vähesed. Enamus inimesi vaatab siiski jalgpalli ja suusatamist ning seetõttu antakse neile ka rohkem raha. Suhteliselt õiglane mu meelest. Mina toetaksin oma maitse järgi ka mõnda ala rohkem ja mõnda vähem, aga riik peab tegutsema siiski enamuse maitse järgi.

Kulturism oli NLis keelatud? Pole küll kuulnud.

Diktaatori jutt on muidugi täielik pläma. Igaüks teeb mis sporti tahab ja kui on populaarsust, siis on ka pappi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis teeb ühe spordiala mõttekaks ja teise mittemõttekaks? Väga keeruline öelda, sest kõik normaalsed kriteeriumid on minu arvates juba ületatud (funktsionaalsus näiteks.)

Raha jagatakse vaatajate hulga ja populaarsuse järgi. See aga on suht moeasi ja muutuv nagu muu moodki:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli ikka tõeliselt hea ja tõestas veelkord, et inimesed näevad elu ja asju ikka väga erinevalt. Eriti lahe oli "mägedes päevitamise" lugu :D

Aga asjalik teema on see igaljuhul ja mõtlemist väärt. Minumeelest on miljon ikka väga väike raha olümpiavõidu eest, mille nimel kogu elu parimad aastad ja tihti ka tervis mängu pannakse. Selge et kui oled "mägedes päevitamas", siis ei saa õppida, äri ega karjääri teha. Ma arvan, et min 10 milli oleks paras anda maailma esimestele. Oleks spordist loobudes vähemalt mingi kopikas taskus tulevikku turvamas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et min 10 milli oleks paras anda maailma esimestele.

Ja ei tea, kust need 10 milli peaks võetama? EOK juba rahast tühi. Muidugi ei oleks mul selle vastu midagi, kui see raha võetaks EOK-i muidusööjate (seal on nii mõnigig üleliigne vend) taskust...

Aga sellest vanaeidest...Tead, jõudke ise sellesse ikka, rahulolematus on ealiste iseärasustega põhjendatav. Luuvalu, podagra, mälunõrkus, lagunevad hambad, seedehäired ja veel tuhat häda vajavad ju väljaelamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see mutt ei tea vist rahaasjadest suurt midagi, arvestada tuleb ju sellega, et selleks et üks inimene saaks nii hästi vöistelda, peab ju kogu meeskond tööd tegema, ning köik tahavad ka palka saada ja igal pool vöistlemine ja reismine ja treenimine vötavad ju ka raha!

mis see mutt mötles et see 3 miljonit jaotataks penskarite vahel ära vöi? et siis iga üks saak umbes paarsada krooni pensioni lisa?

täiesti aslusetu süüdistus ju?

igatahes see mutt peaks natuke laiemalt mötlema, mitte vördelma köiki asju oma pensioniga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu makstakse 600.000 aga Savisaar rääkis et tahab tõsta seda 600.000 EURoni ;)

See on u 9,3 või 9,4 miljonit krooni. Ei tea kust nad selle raha võtavad... raha neil on küll aga nad võiksid seda oma rahakotist maksta, saavad mõttetu töö eest mõttetult palju palka. Nad paraku võtavad selle kõik ju lihtinimeste rahast :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×