Jump to content
maximum

Noorte Kulturism

Recommended Posts

Tere Ott:P(ja teised)..........sooviks infot Reval spordis toimuvate treeningute kohta(noored kulturistid). Palju maksab? Räägi teemast täpsemalt ja kas ootate uusi tulijaid? Räägi sellest teemast veidike. Kas osalejad valitakse nende kehaliste katsete järgi või välimuse järgi või mõni muu varjant? Igatahes räägi sellest. Mida rohkem infot annaksid seda parem!!!

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praeguse järgi on seis selline, et mul käib regulaarselt treeningutel ca 10 poissi, kõik nad ei ole võistlejad ega tõenäoliselt saa ka lähiajal selleks, kuid eesmärk oli natuke laiemalt asja vaadata ja seega kaasasin ka lihtsalt poisse, kes tahavad treenida, selle aseme, et sihitult ringi hulkuda tänavatel. Praegu on seis selline, et neile kes ei tegele võistlusspordiga on kuutasu 250.- krooni, see kohustub käima treeningutel vähemalt 3 x nädalas kindlatel kellaaegadel (loomulikult kui ei ole mõnda veenvat põhjust treeningutest puudumisel). Kui treeningkava näeb ette mõnda lisapäeva, siis see ei ole takistuseks - rohkem võib treenida. Eks aeg näitab palju sealt võistlejaid poisse kasvab, kuid mõned kindlasti. Ise loomulikult ootan rohkem selliseid noori, kes on juba tegelenud selle alaga ja omavad ka mingit eeldust, kuid nagu elu näidanud on ega palju selliseid inimesi ei kohta. Kui on huvi, siis ise olen kohal Reval - Spordis aadressil AIA 20,Tallinn Teisipäeviti 16.00-18.00.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks ka tulla ja olen juba 1aasta ja 5kuud tegelend, kuid kahjuks ei ela Tallinnas :D ja kui kogu aeg sinna sõita läheb juba märksa kallimaks.Muidu kui elaks oleksin väga huvitatud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah eks ta on tihti ongi lugu nii, et need tõsised fännid kes käiksid ja teeksid ei ela selles kohas kus seda pakutakse ja kohalikud noored ei oska seda võimalust hinnata, sest treenerist sõltub ikka väga palju, vaadake või suusatajaid ega kulturismiski treenerist üle ega ümber saa. Eelkõige on oodatud noored vanuses 15 - 16 - just noorteklass, see on parim aeg alustada regulaarseid kulturismitreeninguid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt idee on küll hea.

Mul on natuke hilja juba sinna rühma küll tulla,aga lihtsalt huvi pärast küsin,et kuidas see trenn välja näeb?Et kas kõik teevad uhte sama kava või siis igal uhel oma kava?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm , njah iseenesest hea ettevõtmine ,käinud üle aasta trennis jne... ,aga kahjuks minu jaoks vales klubis ;)

Muidu oleks veidi teadja kätt võib olla rohkem vaja vms... vaja muidu kõik endal välja nuputada ja eks suurem osa tarkust mida teha tuleb läbi foorumi .

Planet on muidu väga hea klubi ,aga see on seal veel puudu :D

Muudetud kasutaja Rihostern poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes on võistlusspordist huvitatud ja on valmis ka varsti lavale astuma need võivad olla ka vanemad kui 20, lihtsalt esialgu käivad trennis nagu kõik tavainmesed, hiljem kui hakatakse võistlema saab vajadusel ka klubilt tuge. Mul on seal meesteklassi võistlejaid ka keda ma aitan, kuid noorterühm on selle mõttega, et kulturism ja fitness on Tallinna pearahasaajate nimekirjas, st. osaliselt katab nende treeningkulud linn ja see on vanus -19aastat. Kuid ise näen enim potensiaali ja meil on kõige vähem võistlejaid noorteklassis 15,16,17, nii et see oleks eritioodatud vanus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuutasu 250.- krooni, see kohustub käima treeningutel vähemalt 3 x nädalas kindlatel kellaaegadel.

Mis päevadel kohal käimine toimub? Nii et nagu ma aru sain siis 16 aastased (jõusaali kogemus puudub, kaal puudub, kuid olemas on tahe ning füüsilist koormust talun hästi) on oodatud? Kehale oleks massi vaja ja niisama istudes seda ei saa:P....jõusaali ka niisama kohale ei lähe, kuna sooviks ikka teadjate silma all treenida + toitumise kohta ka oleks infot vaja.....VÕIKS öelda kellaajad ja tuleks kohale! Siis vaataks edasi mis juhtuma hakkab.

tänud

OTI vastust pingsalt oodates

maximum

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kellaajad ja päevad on järgmised T,N,R 16.00 - 18.00 need on kohustuslikud ( selge on see, et vahest tuleb midagi ette nii, et soovituslikud). Muudel aegadel võib ka muul ajal käia kui treeningplaan ette näeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks ise kah k2ima hakata ning v6istlema. J6usaaliga olen tegelenud umbes pool aastat. Kuud tasu saaks makstud aga kahjuks oleks vaja osta ka rongi kuu kaart kuna elan Kehras Tallinnast rongi mingi 40 min Aegviidu poole. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuhu te naised olete jätnud? Miks meid keegi tegija nö käsile ei võta (kindlasti on ka tüdrukuid, kes tahaks fitnessiga tõsisemalt tegeleda...pealegi, naisi ju nii vähe võistlemas, võrreldes meestega..) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas tartus ei ole sellist teemat vä.kus keegi proff treeniks

Eestis on ainult üks proff ja tema treenib Elvas.

Aga Tartus Ülikooli Spordiklubi, mis eelmine aasta võitis parima klubi tiitli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endalgi suur tahtmine Oti treeninggrupist osavõtta kuid kahjux elan teises linnas :unsure:

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka soov tulla sinna trenni, ma juba alguses vaatasin aga enne lihtsalt polnud aega tulla. Nüüd jätsin korvpalli maha ja see oleks vist järgmine variant. Pärast kevadvaheaega arvatavasti tulen ;) siis just saan 15eseks ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas tartus ei ole sellist teemat vä.kus keegi proff treeniks

Eestis on ainult üks proff ja tema treenib Elvas.

Aga Tartus Ülikooli Spordiklubi, mis eelmine aasta võitis parima klubi tiitli...

Seal ei ole treenereid. V2hemalt mitte Ujula t2nava spordihoones.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas tartus ei ole sellist teemat vä.kus keegi proff treeniks

Eestis on ainult üks proff ja tema treenib Elvas.

Aga Tartus Ülikooli Spordiklubi, mis eelmine aasta võitis parima klubi tiitli...

Seal ei ole treenereid. V2hemalt mitte Ujula t2nava spordihoones.

Treener on täitsa olemas - Oleg Andla ja ka Kalle Täht

Selleks aga tuleb liituda kulturismi trenniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas tartus ei ole sellist teemat vä.kus keegi proff treeniks

Eestis on ainult üks proff ja tema treenib Elvas.

Aga Tartus Ülikooli Spordiklubi, mis eelmine aasta võitis parima klubi tiitli...

Seal ei ole treenereid. V2hemalt mitte Ujula t2nava spordihoones.

Ujula 4 jah treenerit ei ole.

Ise käin ka Staadioni 21, oman I astme treeneri kutsetunnistust, võin ka nõu anda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×