Jump to content
Shokk

Naise Kõige Ilusam Lihas?

Recommended Posts

No kuulge, üritaks ikka teemas püsida. :D

Mina aga mõtlen seda, et sellele küsimusele on väga raske vastada, kuna naiste puhul ei oluline, kui lihastes ta on. Tahaks öelda tuharalihas, aga kui seal mingit materjali peal ei ole, siis on ka armetu. Päris lihases kõht ei ole ka see kõige ilusam. Põhiline, et naine oleks sale.

vot see on jh õige jutt :D naine peab olema lihtsalt sale ja et ikka parajalt prinkis pepu ja rinnad (JA RINNAD EI PEAGI MINGID HULLEMAD POMMID OLEMA :P )siis on perfekto...aga need pildid mis siin üleval on need on natuke liiga...lihastes naised...keha naq mehel ;);) aga üks pilt oli ok...

aga jh igalühel oma maitse!! ;):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täpselt..need on ilusad naised!! :D:P

naine peab ikka naiselik olema...mitte mehelik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ikka teemad viimasel ajal ilmunud ( kasvõi see seksikama mehe teema).

Üldiselt peaks inimloom nii hinge kui keha eest hoolt kandma.

Ilusaim lihas...ei oskagi mingit konkreetset lihast välja tuua...kehaosaks pakuks tisse.

P.s-kas sõnad "Kõige Ilusam Lihas" on nimed, et sa need suurte tähtetega kirjutad?

sorri mees, nuta vähem palun. peaaegu iga teema alt mida avada v6ib leida sinu nutunoted. a la viimasel ajal palju m6tetuid postitusi. Saa üle lõpuks ometi ja ära näri tähti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha arendada privaatvestlust, aga avalikule pöördumisele vastaks siiski avalikult, et oma nutukirjad võiksid teha mulle privas.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no tähtsad on tagumik (ilus prink ikka ) kõht (mitte palju üleliikset pekki) jalad (ilma tselluliidita) no ja rippuvad rinnad pole ka kuigi seksikad

liiga üles pumbatud naine ei ole enam naine las see jääb meeste teha :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldiselt kõik alakeha lihased. Ei saa ütelda, et mingi üks lihas meeldib mulle kõige rohkem. Näiteks mulle meeldib, kui naistel oleks treenitud reielihased ja tuharalihased. Tore oleks kui sääred, kõht ja õlavarred oleksid ka treenitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[ilus nöolapp, prink kõht ja prink pepu.

ja ilusad melonid kah

mida veel mehel tahta

quote name=alessandro' date='19 Jul 2006, 00:35' post='72594]

tahta veel head iseloomu ja et süüa teeks ja pesu peseks jne ;)

ja siis veel telekapuldist peaks näpud eemale hoidma ning õllet võiks külmkapist teleka ette tassida????

pariidiisist räägite mehed, mitte reaalsest elust vist:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ilu on mitmesugust... seega mehed mina ütleks, et naise kõige ilusam lihas on SÜDA ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×