Jump to content
kent

Kõht täis peale proteiini

Recommended Posts

Mul tekkis selline küsimus, et kui ma peale trenni joon proteiini ära ja mul läheb kõht täis, kas siis on see märk sellest, et ei teinud korralikult trenni? Et proteiin ei lähe mitte lihastesse vaid kõhtu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vat toiduga ongi selline huvitav asi, et selle seedimine toimub põhiliselt maos, ja et toitained lihastesse jõuaks, peab toit seeduma ja imenduma. Toit ei lähe otse lihastesse. :D

Tegelt ongi kõht siis täis, sest kõik need vedelikud võtavad ikka päris palju ruum ja ega ta sul momentaanselt ei imendu, sest veri on pärast trenni lihastes ja siis mõne aja pärast läheb seedeelunditesse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ma küsisin lihtsalt sellepärast, et kui mul on rinna õla ja triitsi treening siis ei jää kõht peale shake joomist täis, aga peale juua biitsi, selja trenni siis jääb kõht täis :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ma küsisin lihtsalt sellepärast, et kui mul on rinna õla ja triitsi treening siis ei jää kõht peale shake joomist täis, aga peale juua biitsi, selja trenni siis jääb kõht täis ;)

väga huvitav case muidugi, aga see et ta sul korraks täis jääb, see on ju täiesti normaalne. Kui suur see kogus sul on mida sa endale sisse ajad? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi läheb toit suust makku...

kui sa tahad et proteiin kohe lihastesse läheks siis pead seda lihaste peale määrima....

nagu shampoonid mis sisaldavad aminohappeid ja vitamiine... sa ei söö neid... vaid ikka määrid juustesse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ma küsisin lihtsalt sellepärast, et kui mul on rinna õla ja triitsi treening siis ei jää kõht peale shake joomist täis, aga peale juua biitsi, selja trenni siis jääb kõht täis  ;)

väga huvitav case muidugi, aga see et ta sul korraks täis jääb, see on ju täiesti normaalne. Kui suur see kogus sul on mida sa endale sisse ajad? :D

~30 g valk + ~60 g süsivesikud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
muidugi läheb toit suust makku...

kui sa tahad et proteiin kohe lihastesse läheks siis pead seda lihaste peale määrima....

nagu shampoonid mis sisaldavad aminohappeid ja vitamiine... sa ei söö neid... vaid ikka määrid juustesse...

Hm. Inimesed peaks hakkama <huumor> </huumor> tag'e kasutama, muidu mõni kavalpea mõtlebki et proteiini tuleb lihase peale määrida ja noh... Nii võib veel hiljem füüsiliselt noomida saada kuskil nukataga vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×