Jump to content
Vahue

kiku võitis kuldmedali

Recommended Posts

õnne Kristiinale!

siiski pani mõtlema 1.6 mljn. kr mille ta Esti riigilt sai ja veel 600 tuhat on taotlemisel!

riik võiks ka muudesse aladesse investeerida kui top 3 spordiala!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

andreaz, ära pritsi tatti. ei kulturism ega fitness pole olümpiaalad, sellepärast pole neil ka sellist tähelepanu ning peale isiklike sponsorite vaevalt riik raha hakkab andma, veelvähem eok.

to kame - kristina saab eok-lt miljoni ning 600 000 eraldab valitsus + kindlasti ka sponsorid (hansapank, henkel jne).

ehk siis ei saa ju kade olla - ole mees ja tee ära, leia omale rahastajad, kui suudad neid veenda, et just sina oled järgmine või ülejärgmine mr. universum. nii veerpalu kui shmigun on oma rahad teeninud tänu suurele tööle, 10 aastat tagasi olid nad paljad kui püksinööbid ja ka ei tundnud neid keegi.suunake oma energia siin tatipritsimise asemel haridusse ja trenni ning küll siis ka tulemused tulevad.

edu selleks!

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saab ikka ja kui võidab veel siis saab kolmandagi aga muidu väga tore

Nii võib rikkaks ju suisa saada. Peaks endal kah puusuusad kuurist välja ajama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks, selline poekett nagu extreme sport müüb täna kõik riided 60%odavamalt. Üldse olümpiaga seoses on neil iga päev soodustused (suusad, riided jne, see muidugi juhul kui teatud päeval keegi mingi koha saab- nende poolt ennem ettekirjutatud). Hea võimalus endale normaalse hinnaga suusavarustus osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
WOOHOO! VÕIMAS!

Ainus kes ei paistnud rõõmustavat oli Arnold Rüütel, kes mossis ja tuima näoga vaikselt lehvitas tühjusesse, samal ajal kui Salumäe ja rõõmustas ja vehkis lipuga kõrval :o

KIKU on muidugi mega tubli!! (Y) jätka samas vaimus ;)

aga jh Rüütel oli mossis näoga sellepärast et on KIKU peale kade et ta nüüd nii palju raha saab... ;);) aga rüütel üldse suht imelik tüüp :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on nagu ime ,et nii väike riik nagu eesti saab 2 kuldmedalit  :o  KiKu on igatahes tõsiselt heas vormis , loodame et tuleb ka 30 vabas tal hästi välja  :rolleyes:

Noh kui siis tagasihoidlikult öelda, siis arvatavasti Robocop'i suur ja karvane käsi oli kah natukene mängus, kuna Eesti Suusakoondis teeb meil siin väikeseid vahepeatusi ja lahkub siit suurte potskadega. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ausalt öeldes, ennem olümpiat ma arvasin küll, et kui me ühegi pronksi või nii saaks oleks hea, sest sellelt hooajalt ei olnud Kikul ega teistel tegelisnkidel mingid erilisi saavutusi ette näidata. Mudugi ma olen kuulnud seda, et kogu treening oli suunatud olümpiale, et just mängude ajal saada tippvormi, aga mingil imelikul põhjusel ma kahtlesin selle effektiivsuses..

Nüüd nagu näha pean aga oma sõnu sööma.. njämm njämm

Kiku on ikka megatubli, ja ta on need medalid suure suure auga välja teenind. Nii palju vaeva näinud sportlane, keda on alati saatnud ebaõnn, alates jalaluumurrust ning lõpetades norra argpüksitelt välja kuulutatud dopinguskandaaliga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kiku kiku.. pfff kes kurat see veel on? smigunn vä?suusatamine täis jura sakib täiega, mõttetu spordiala kuubis

keda see võit ikka kotib? mind mitte! minu sissetulek ei tõuse ju ega mingi muu heaolu! minupärast olex võind saxa või vene või kes iganes võita täitsa savi ju.

meid rammumehi ja kulturiste/jõutõstjaid huvitavad ikka aind meie raskejõustikualade esindajate ja enda isiklikud saavutused/tulemused!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kiku kiku.. pfff kes kurat see veel on? smigunn vä?suusatamine täis jura sakib täiega, mõttetu spordiala kuubis

keda see võit ikka kotib? mind mitte! minu sissetulek ei tõuse ju ega mingi muu heaolu! minupärast olex võind saxa või vene või kes iganes võita täitsa savi ju.

meid rammumehi ja kulturiste/jõutõstjaid huvitavad ikka aind meie raskejõustikualade esindajate ja enda isiklikud saavutused/tulemused!!!

loll jutt suhu tagasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×