Jump to content
minah

Trenn&kaal

Recommended Posts

Nii, mul on selline mure.Olen 172cm pikk ja kaalun 69kg (hommikuti). On seda väga palju? Tahaksin natuke kaalust alla võtta.Tegelikult ei häirigi kõige rohkem see number kaalul vaid ikka keha proportsioonid. Tahaksin olla treenitud ilusa kehaga tüdruk.

Olen nyyd umbes 2 nädalat teinud trenni ja jälgunud söömist. Jooksen iga päev vähemalt 30min. vahel 2 korda päevas isegi, kuna energiat on ja armastan jooksmist. Ei tunne, et teeksin endale liiga sellega. Toitudes olen täitsa välja jätnud saia, magusa ja rasvase. Praetud toitude asemel söön keedetud (muna,kartul).

Menüü näeks välja umbes niimoodi:

Hommik: suhkruta tee, maisihelbed piimaga

Lõuna:(koolis) supp või praad, leivaviil. Lasen endale panna väiksema koguse toitu tavaliselt, kuna nad panevad liiga suured tavaliselt ja saan kõhu ilusti täis, mitte nii et kõht punnis ees.Jääb ruumi veel :o

õhtuoode: tavaliselt siis mingi 4 tundi peale lõunat, kodus siis keedetud kanafilee+2 kartulit või riis.

Õhtu: peale trenni kodujuustu (valgud)

Ikkagi tundub endale et söön liiga palju :(

Mida teie arvate?

Teen ja kaks korda nädalas jõusaalis trenni ;)

Eesmärk siis natuke kaalu langetada ja saada proportisoonis keha, kuna praegu ei ole rahul oma tagumikuga ja kõhuga.

Ei ootagi et nyyd homme olen kõhn kuid ikkagi kysin et kuna võiks tulemusi jälgima hakata?

Aitäh kui viitsite mind aidata :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan vaadata teil siin foorumis ringi,saate kohe kindlasti palju uut ja kasulikku teada.Eks tulemused tulevad kui teed järjepidevalt trenni,siin paari kuuga enne suve on vöimalik paljugi korda saata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tundub kena:)

Soovitaksin hommikuti süüa rohkem ja süüa rohkem aedvilju (porgand, kaalikas, kapsas, lillkapsas, spinat, broccoli jne jne) kui tärkliseallikaid (kartul, riis, pasta).

Loodan, et jooksed ikka rajal või metsarajal, mitte asfaldil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×