Jump to content
Shokk

Kõige seksikam mees Eestis???

Recommended Posts

Lausa südantsoojendav on tõdeda, et foorumikasutajate hulgas on nii palju rikkumata, lapsemeelse mõtte- ja tundemaailmaga inimesi!

Nahui on vaja mõnitada selliseid vendi, tüüpvõis oma margi täis teha aga okei selline see ühiskond juba kord on. Tõmbles ju kobedalt, pakun et siin foorumis keegi talle diskosaalis konkurentsi ei paku :o Järjest enam ja enam hakkab tunduma mulle, et lihase suurenedes väheneb mingi muu ollus :rolleyes: Pealegi mulle tundub, et sul on mingi haiglane fantaasia ryani vastu, seda siis sinu algsest postitusest.

Ehk siis ela ja lase teistel elada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
QUOTE (Vahue @ 16 Feb 2006, 17:14)

Lausa südantsoojendav on tõdeda, et foorumikasutajate hulgas on nii palju rikkumata, lapsemeelse mõtte- ja tundemaailmaga inimesi!

Nahui on vaja mõnitada selliseid vendi, tüüpvõis oma margi täis teha aga okei selline see ühiskond juba kord on. Tõmbles ju kobedalt, pakun et siin foorumis keegi talle diskosaalis konkurentsi ei paku  Järjest enam ja enam hakkab tunduma mulle, et lihase suurenedes väheneb mingi muu ollus  Pealegi mulle tundub, et sul on mingi haiglane fantaasia ryani vastu, seda siis sinu algsest postitusest.

Ehk siis ela ja lase teistel elada.

Ei taha arendada privaatvestlust, aga avalikule pöördumisele vastaks siiski avalikult, et mul puudub igausugune huvi toosama Ryani vastu.

Kas mu viimane postitus riivas su tundeid, et sa tigedaks muutusid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahue jutus on tõde.

siin teemas inimestele ei meeldi, kui kulturiste maha tehakse, sest nad olevat "mõttetud lihamäed," aga samas ise mõnitatakse ryan angelose sarnaseid vendi. ehk siis kõik üritavad teistele kuidagi ära panna, mis on tõesti väga sarnane eestlaste käitumisele. kes ka välismaa foorumites käib, siis see teab, et seal on üldjuhul palju sõbralikum õhkkond kui tüüpilistes eesti netisaitides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaaa...trimmis ja treenitud keha on ilus..aga..

minu arvates ei piisa ainult musklitest. Jõusaalis näen koguaeg mingit meest, kes on ilma särgita ja selg on jubedaid vinne täis. Sellised suured ja punased öäkk ;)

Kui juba oma keha treenida siis peaks ka vaatama, et nahk terve oleks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaaa...trimmis ja treenitud keha on ilus..aga..

minu arvates ei piisa ainult musklitest. Jõusaalis näen koguaeg mingit meest, kes on ilma särgita ja selg on jubedaid vinne täis. Sellised suured ja punased öäkk ;)

Kui juba oma keha treenida siis peaks ka vaatama, et nahk terve oleks!

Good point!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis näen iga jummala päev ka mehi, kes on vaieldamatult musklis, aga no mingit seksikust neist minu jaoks küll ei kiirga.

Samuti näeb trennis iga päev saledaid naisi, kes ei tundu seksikad. Ja samas on palju neid saledaid naisi trennis, kes tunduvad seksikad. Eks selle seksikuse taga ole palju muud kui ilus keha - silmad, naeratus, juuste värv, jutt jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennis näen iga jummala päev ka mehi, kes on vaieldamatult musklis, aga no mingit seksikust neist minu jaoks küll ei kiirga.

Samuti näeb trennis iga päev saledaid naisi, kes ei tundu seksikad. Ja samas on palju neid saledaid naisi trennis, kes tunduvad seksikad. Eks selle seksikuse taga ole palju muud kui ilus keha - silmad, naeratus, juuste värv, jutt jne.

just, see on mulle juba ammu mõtlemisainet andnud. ilusaid naisi on palju aga igaühega seda nn tõmmet ei teki. naine võib olla sale, ilusa keha ja näoga aga kui tõmmet ei teki, siis ei aita ka see. isegi mõni kergelt vormist väljas naine võib olla ligitõmbavam kui superilusa kehaga. nii palju kui mina lugenud olen, siis on tegu feromoonidega, mis meie keha laiali saadab. need reageerivad vastassugupoole feromoonidega ja tekibki vastastikune tõmme. see kõik on keemia, armastus esimesest silmapilgust on ka kõik keemia. feromoonid iseloomustavad meie immunsussüsteemi...et enda immuunsussüsteemi nõrgad kohad reageerivad vastassuguga kui vastasugupoolel on need samad kohad tugevad. et kui järglane tekib, siis peaks järglasel olema immuunsussüteem tugevam oma vanematest, ehk siis iga järglase järglane peaks olema reeglina aina tugevama immuunsussüteemiga. näiteks loomad sigivadki ainult feromoonide mõju all, neil teise looma väljanägemine üldse ei koti. kõik toimub feromoonide abil. aga inimestel toimub see peale feromoonide ka füüsilise väljanägemise abil. näiteks meestele meeldib suurte rindadega naine...et see saaks anda järglastele piisavalt toitu rinnapiimast. ja naistele meeldib suure nokuga mehed, mis sest et see seksi kvaliteeti eriti ei muuda. aga suureb riist on lähemal emakale ja järglase andmise protsent on suurem. siis näiteks madal rasvaprotsent on ligitõmbavam kui kõrge rasvaprotsent, sest mida paksem on inimene, seda väiksem on tema seksuaalne aktiivsus. ja inimese näos on ka midagi, mida me sealt alateadlikult vaatame- vanust, tervislikku seisundit jne. lisaks on inimsetel loomade ees ka see eelis, et meie sigime aastaringselt, aga loomad aint kevadel. seega pole siis imestada, et inimesi tuleb aina juurde ja loomade populatsioon aina väheneb. inimene on maailmavalitseja. varsti on inmesi nii palju, et pole ühtegi looma ega taime, on ainult hunnik inimesi. vot kuhu veolutsioon võib välja jõuda. metsik värk. mind paneb küll mõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo mehe teeb naise jaoks seksuaalselt atraktiivseks iseloomujooned nagu enesekindlus, julgus, domineerivus ja kui veel on lisaks naeratus ja normaalne välimus, siis ongi kõik vajalik olemas.

kes on vaadanud national geographycut, see on arvatavasti samuti näinud, et karjaloomad nagu hundid, lõvid(ka inimesed elasid kunagi suurtes gruppides) omavad alati ühte "alpha male'i." see kõige tugevam/paremini kohastunum/domineerivam isane paaritub kõikide emastega. sellise süsteemi mõte on selles, et looduse mõttes on kasulik, et antud keskkonnas parim meessoost isend kannab oma geenid edasi.

seega seksikad mehed on selliste omadustega ja seda on väliselt näha kehakeeles - pea püsti, sirge kehahoiak ja tugev mehine hääl on ühed omadustest, mida alateadvus koheselt tähele paneb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noo mehe teeb naise jaoks seksuaalselt atraktiivseks iseloomujooned nagu enesekindlus, julgus, domineerivus ja kui veel on lisaks naeratus ja normaalne välimus, siis ongi kõik vajalik olemas.

kes on vaadanud national geographycut, see on arvatavasti samuti näinud, et karjaloomad nagu hundid, lõvid(ka inimesed elasid kunagi suurtes gruppides) omavad alati ühte "alpha male'i." see kõige tugevam/paremini kohastunum/domineerivam isane paaritub kõikide emastega. sellise süsteemi mõte on selles, et looduse mõttes on kasulik, et antud keskkonnas parim meessoost isend kannab oma geenid edasi.

seega seksikad mehed on selliste omadustega ja seda on väliselt näha kehakeeles - pea püsti, sirge kehahoiak ja tugev mehine hääl on ühed omadustest, mida alateadvus koheselt tähele paneb.

Varst mõni emalõvi sulle siis ära paneb ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
näiteks meestele meeldib suurte rindadega naine...et see saaks anda järglastele piisavalt toitu rinnapiimast. ja naistele meeldib suure nokuga mehed, mis sest et see seksi kvaliteeti eriti ei muuda. aga suureb riist on lähemal emakale ja järglase andmise protsent on suurem.
Megairw ;) . See pole mingi reegel. Ei ütleks valin naisi nende rindade suuruse järgi. Et mida surem tiss, seda ahvatlevam? Ei äitäh, aga mingist Lolo Ferrari sugusest ma küll ei unista, vastupidi. Ja tiss peaks olema ikka vormis ja toestatud, mingi rippuv rind küll ei eruta.

Ja see noku jutt on eriline huumor ;) . Kuidas teab naine, kui suur sul seesamune on? Käib sinuga voois ära ja kui näeb, et seesamune pole piisavalt suur, siis jätab maha või? Naised on ise ka tunnistanud, et see pisiasi neid eriti ei huvita. Määravad voodioskused :P

siis näiteks madal rasvaprotsent on ligitõmbavam kui kõrge rasvaprotsent, sest mida paksem on inimene, seda väiksem on tema seksuaalne aktiivsus. ja inimese näos on ka midagi, mida me sealt alateadlikult vaatame- vanust, tervislikku seisundit jne.

Sinu puhul peab see paika, minu puhul ei pea. Rasvaprotsendi põhjal ma küll naisi ei vali. Tõttöelda ei viitsigi ma hakata seletama, niivõrd mõttetu jutt on see. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
näiteks meestele meeldib suurte rindadega naine...et see saaks anda järglastele piisavalt toitu rinnapiimast. ja naistele meeldib suure nokuga mehed, mis sest et see seksi kvaliteeti eriti ei muuda. aga suureb riist on lähemal emakale ja järglase andmise protsent on suurem.

Megairw ;) . See pole mingi reegel. Ei ütleks valin naisi nende rindade suuruse järgi. Et mida surem tiss, seda ahvatlevam? Ei äitäh, aga mingist Lolo Ferrari sugusest ma küll ei unista, vastupidi. Ja tiss peaks olema ikka vormis ja toestatud, mingi rippuv rind küll ei eruta.

Ja see noku jutt on eriline huumor ;) . Kuidas teab naine, kui suur sul seesamune on? Käib sinuga voois ära ja kui näeb, et seesamune pole piisavalt suur, siis jätab maha või? Naised on ise ka tunnistanud, et see pisiasi neid eriti ei huvita. Määravad voodioskused :P

siis näiteks madal rasvaprotsent on ligitõmbavam kui kõrge rasvaprotsent, sest mida paksem on inimene, seda väiksem on tema seksuaalne aktiivsus. ja inimese näos on ka midagi, mida me sealt alateadlikult vaatame- vanust, tervislikku seisundit jne.
Sinu puhul peab see paika, minu puhul ei pea. Rasvaprotsendi põhjal ma küll naisi ei vali. Tõttöelda ei viitsigi ma hakata seletama, niivõrd mõttetu jutt on see. :D

ega ma väitnudki, et mees valib naist rindade järgi. lihtsalt pöörasin tähelepanu sellele, et ükski mees ei pööra silma ära naisest kel on rinnad suured. suurte rindadega naine on alati erutav. ja mehe riistaga samamoodi- naisi lihtsalt erutab suure riistaga mees võrreldes väiksema varustusega mehega.

ja sale, vormis naine on ju alati erutavam kui vormist väljas, ikka jääb silm saledama peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskil tehti test, et millised naised meestele meeldivad. Seal tuli välja see et ei loegi nii väga kehakaal vaid kehakuju.

lisaks veel, et tehti ka üks test, kus lasti meestel vaadata naiste puusasid. enamikele meestele meeldisid üks ja sama puusalaius- mitte väga suur ega mitte väga väike. siis põhjendati seda sellega, et just see keskmine puusalaius, mis meestele enim meeldis oli sünnituse puhul kõige ohutum/parem naistel.

Muudetud kasutaja barbell poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LUGEGE!

Eriti pööraks tähelepanu aastanumbrile, ning et te asja kohe üle ei dramatiseeriks, soovitan lugeda eelnevatest postitustest ka kasutaja 'rambo vennapoeg' esimest postitust siin teemas.

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×